Strzał Antczaka po podaniu Kamińskiego, jednak jego strzał został zablokowany.

6
3
85'

Gol! Strzelił Dawid Kownacki. Asystował mu Adriel Ba Loua.

Długa piłka Pereiry do Ba Louy, który zgrał ją pod bramkę rywala i tam Dawid Kownacki trafił z metra do pustej bramki!

79
38
6
1
8
83'

Grabowski dogrywał z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Lecha.

13
6
3
2
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Adriel Ba Loua. Za faul.

2
1
4
10
14
80'

Niecelny strzał Dawida Kownackiego.

7
4
3
3
12
74'

Udana interwencja Loski.

3
2
4
2
73'

Koszmarny rzut rożny w wykonaniu Lecha.

4
2
1
5
11
72'

Ale zamieszanie po rzucie rożnym Termaliki! Najpierw doskonała obrona Loski, po chwili po strzale Kownackiego, piłka wyszła na rzut rożny.

4
1
4
6
71'
71'
7
1
1
1
1
69'

Gwizdek po rzucie rożnym Lecha. Będzie powtórka stałego fragmentu gry.

10
4
1
1
1
66'

Kontratak Lecha. Bardzo dobre podanie Kownackiego, jednak Dani Ramirez zepsuł akcję, tracąc piłkę na rzecz rywala.

11
2
1
3
17
64'

Lech przeprowadził kolejną akcję. Drużyna z Poznania dąży do kolejnych bramek.

23
8
2
4
62'

Akcja gości zakończona faulem.

2
2
2
2
6
60'
60'
14
5
1
2
2
58'

Wyraźnie niecelny strzał Kownackiego.

11
5
5
5
15
55'

Gol! Strzelił Bartosz Salamon. Asystował mu Jakub Kamiński.

Po rzucie wolnym Lecha, Kamiński podał piłkę wzdłuż bramki. Z 20 centymetrów dobił Salamon i podwyższył na 4:0.

75
44
5
3
5
52'

Potężny strzał Wlazły z dystansu! Uderzył niedaleko obok spojenia słupka bramki Lecha!

2
2
4
2
2
51'

Wlazło uderzył piłkę po rzucie rożnym, jednak zdecydowanie chybił.

4
2
2
1
2
48'

Ale szansa Dawida Kownackiego! Napastnik Lecha doszedł do piłki i wyszedł sam na sam z Loską, ten jednak doskonale wybronił strzał byłego reprezentanta Polski!

5
5
10
7
11
46'
czas Druga połowa
45'

Arbiter doliczył minimum 2 minuty do czasu gry.

8
5
2
44'

Gol! Strzelił Dani Ramirez.

Kolejna skuteczna akcja Lecha! Piłka trafiła w pole karne gości, odbił ją niechcąco Wlazło i ta trafiła prosto pod nogi Ramireza. Ten już wiedział co z nią zrobić - podwyższył na 3:0!

Lech Poznań
93
44
3
6
8
43'

Velde próbował strzału po szybkim ataku Lecha, jego uderzenie zablokowane.

6
3
2
2
1
42'
12
5
11
18
10
42'

Damgjoni strzelał po rzucie rożnym, jednak nie trafił w bramkę.

4
5
2
1
41'

Goście wywalczyli rzut rożny.

4
1
3
6
41'

Kolejny strzał Grzybka, tym razem uderzył z 13. metra - obronił Bednarek.

6
1
1
4
40'

Kolejny atak Bruk-Bet Termaliki, skuteczni poznaniacy w obronie wybili tym razem na aut.

5
2
1
36'

Ale szansa gości! Piotr Wlazło podał piłkę do Mateusza Grzybka, ten jednak nie trafił w piłkę! Miał przed sobą tylko bramkarza!

4
7
7
1
6
33'

Zamieszanie pod bramką Termaliki, strzału jednak niebyło.

2
2
1
1
2
33'

Loska odbił strzał Kwekweskiriego.

3
1
1
7
32'

Z rzutu wolnego dogrywał Kwekweskiri, piłkę wybił Mateusz Grzybek.

3
2
1
30'

Loska obronił strzał Kamińskiego. Lech dominuje na boisku.

14
8
2
1
3
27'

Gol! Strzelił Jakub Kamiński. Asystował mu Dani Ramirez.

Akcja Lecha i mamy już 2:0! Kamiński wyprowadził akcję, podał piłkę do Ramireza, ten dograł z powrotem do Kamińskiego i młodzieżowiec podwyższył na 2:0!

82
55
5
6
8
25'

Lech wrócił do skomasowanego ataku. Na razie goście starają się bronić.

11
7
1
2
3
23'

Krótko rozegrany korner. Bruk-Bet Termalica nie zdołała przeprowadzić akcji.

4
2
1
3
22'

Bruk-Bet Termalica wywalczyła rzut rożny.

2
1
6
21'

Lech ma aż 69% posiadania piłki.

14
8
1
1
20'

Wlazło niecelnie przymierzył z dystansu. Od bramki Bednarek.

3
2
3
1
2
18'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Kristoffer Velde.

Lech objął prowadzenie! Doskonałe podanie Velde, który podał na 6. metr, gdzie był doskonale ustawiony Ishak, który strzelił głową 11. gola w sezonie!

74
39
4
4
8
17'

Zamieszanie w polu karnym Bruk-Bet Termaliki. Niecelny strzał piłkarza Lecha.

5
1
4
16'

Biedrzycki kontynuuje grę. Lech wywalczył rzut rożny.

1
1
2
14'

Ofiarna interwencja Biedrzyckiego, który zderzył się z Loską. Obrońca Bruk-Bet Termaliki zwija się z bólu po tym, jak bramkarz kopnął go w dolną część pleców.

2
2
1
2
13'

Kontratak Bruk-Bet Termaliki. Strzelał Radwański, trafił głową obok słupka. To najlepsza okazja do strzelenia gola w tym meczu!

4
1
2
1
4
12'

Piłka w kierunku Ramireza w pole karne, ten jednak nie potrafił dojść do piłki i Lech stracił szansę na gola.

3
2
1
1
5
10'

Pierwsza akcja zespołu z Niecieczy, zabrakło jednak ostatniego podania. Od bramki Bednarek.

7
2
1
3
6'

VAR sprawdzał sytuację, w której Damgjoni powstrzymywał Veldego w polu karnym. Było czysto, gramy dalej.

1
3
1
3
5'

Prostopadłe podanie w kierunku Ramireza. Ten jednak nie doszedł do piłki i złapał ją Loska.

1
1
2
2
4'

Lech atakuje, cała drużyna z Niecieczy pod polem karnym rywala.

6
3
1
1
2'

Od początku przy piłce piłkarze Lecha, na razie jednak nie potrafią zagrozić rywalowi.