Szwecja. Schodzi: Robin Quaison. Wchodzi: Alexander Isak.

78'

Szwecja. Schodzi: Mattias Svanberg. Wchodzi: Gustav Svensson.

Mattias Svanberg #19
78'

Zrobił się typowy mecz walki, sporo gry fizycznej, nieatrakcyjnej. Skandynawski futbol.

72'

Ładnie Claesson rozrzuca akcję, Krafth strzela z powietrza, ale posyła piłkę w którąś z reklam na trybunach.

1
1
68'

Finlandia. Schodzi: Nikolai Alho. Wchodzi: Pyry Soiri.

Pyry Soiri #13
Nikolai Alho #17
66'

Szwecja. Schodzi: Marcus Berg. Wchodzi: Jordan Larsson.

66'

Szwecja. Schodzi: Sebastian Larsson. Wchodzi: Jens-Lys Cajuste.

Jens-Lys Cajuste #26
1
66'

Szwecja. Schodzi: Emil Forsberg. Wchodzi: Ken Sema.

64'

Danielson główkuje, ale posyła piłkę tylko na górną siatkę.

62'

Finlandia. Schodzi: Riku Riski. Wchodzi: Fredrik Jensen.

Fredrik Jensen #9
1
1
62'

Finlandia. Schodzi: Juhani Ojala. Wchodzi: Leo Vaisanen.

Leo Vaisanen #4
Juhani Ojala #5
58'

Gol! Strzelił Sebastian Larsson. Pewny strzał!

57'

RZUT KARNY DLA SZWECJI! Berg faulowany!

1
54'

Szwedzi zaczynają coraz bardziej dominować.

50'

Sporo walki w środku pola, obie ekipy mają problem z wyprowadzeniem składnej akcji.

46'

Finlandia. Schodzi: Jasin-Amin Assehnoun. Wchodzi: Joni Kauko.

Joni Kauko #19
Jasin-Amin Assehnoun #8
46'

Finlandia. Schodzi: Tim Sparv. Wchodzi: Thomas Lam.

Thomas Lam #7
Tim Sparv #14
czas Druga połowa
43'

Finowie teraz grają szeroko, to sprawia problemy Szwedom. Jednak pod polem karnym "Suomi" nie mają nic do powiedzenia.

2
40'

Szwedzi kombinują przez środek, aż w końcu uderza Quaison z dystansu.... Strzał Jednak niecelny, nieczysto uderzył w piłkę.

1
2
37'

Świetna akcja Szwedów, ale Berg, dochodząc do sytuacji sam na sam, palił akcję! Niemalże kopia tego, co było przy bramce Quaisona.

32'

Svanberg indywidualnie, ale kończy strzałem prosto w bramkarza!

31'

Żółtą kartkę otrzymał Nikolai Alho.

Finlandia
1
30'

Szwedzi wypchnęli Finów, starają się odzyskać panowanie nad boiskiem.

1
26'

Uwaga, Valakari kręci rywalami, Valakari technicznie i.... tylko górna siatka! Ale jest korner, był rykoszet!

1
1
23'

Gol! Strzelił Robin Quaison. Asystował mu Mattias Svanberg. Akcja napędzona przez środek przez Forsberga. Potem Svanberg gra prostopadłą piłkę, Quaison wyprzeda obronę i nie myli się w sytuacji sam na sam! To jest granie na uśpienie, wyczekana akcja i gol!

Szwecja
Asysta:
3
1
1
21'

Szwecja rozgrywa, będąc mocno cofnięta. Larsson, przez którego miała iść piłka, jest głęboko schowany do kieszeni.

19'

Forsberg nieprzepisowo zatrzymuje Valakariego. Lider kadry szwedzkiej wiosną był bez formy.

1
18'

Dobra górna piłka, Claesson zgrywa głową, ale Danielson tego nie sięga. Na razie najlepsza akcja Szwedów, którzy konstruują akcje w taki kanciasty, mało zgrabny sposób.

1
1
15'

Claessona teraz poniosło, ostro potraktował rywala. A to tylko sparing, wypadałoby się opanować...

1
1
12'

Finowie są całkowicie zamknięci na własnej połowie. Do pola karnego zostawiają dużo przestrzeni do gry. Bliżej linii odcinają każdą ulicę.

1
9'

Claesson chce koronkowo z kolegami, Larsson wszystko psuje zbyt mocnym prostopadłym podaniem.

7'

Nieudany próby wysokich piłek Finów, Szwecja próbuje wyjść z kontrą. Rywal jednak szybko wraca i trzeba zwolnić akcję.

1
1
5'

Larsson uderza, ale prosto w bramkarza. W dodatku poślizgnął się przy strzale.

1
4'

Rzut wolny dla Szwedów blisko bramki Finów. Może być groźnie.

2'

Finowie próbują utrzymać się przy piłce, ale często grają do tyłu. Szwedzi stosują ostry pressing w środku pola, niekiedy podwojony.