2:1
Zakończony

Rosja

90+4'

Reprezentacja Słowacji skoncentrowana na odpieraniu ostatnich w meczu ataków przyjezdnych. Była możliwość doprowadzenia do remisu po przewinieniu Juraja Kucki kilka metrów od narożnika własnego pola karnego. Dośrodkowanie z rzutu wolnego zostało jednak poskromione.

5
6
90+2'

Słowacja. Schodzi: Ivan Schranz. Wchodzi: David Strelec.

wchodzi Wchodzi
David Strelec #10
schodzi Schodzi
Ivan Schranz #18
90+2'

Słowacja. Schodzi: Peter Pekarik. Wchodzi: Lukas Pauschek.

Lukas Pauschek #3
1
1
90'

Doliczone pięć minut.

2
1
1
1
2
89'

Szybują coraz to nowe dośrodkowania w pole karne reprezentacji Słowacji. Tomas Hubocan ucierpiał w pojedynku w powietrzu, dlatego gra została przerwana gwizdkiem przez hiszpańskiego sędziego.

2
87'

Brawurowa i skuteczna interwencja Dusana Kuciaka. Silni Aleksandr Sobolew oraz Artiom Dziuba rozbijają defensywę reprezentacji Słowacji, ale zabrakło uderzenia w odpowiednim momencie. Futbolówka została wyekspediowana sprzed nosów podopiecznych Stanisława Czerczesowa.

2
83'

Szczęście gospodarzy, ponieważ futbolówka przemknęła tuż obok ich bramki. Artiom Dziuba ominął Dusana Kuciaka, ale jednocześnie nie przymierzył do siatki. Kompan obdarzonego dobrymi warunkami fizycznymi napastnikami jeszcze starał się coś zdziałać w pobliżu linii bramkowej, ale bez efektu.

2
82'

Reprezentanci Słowacji mieli dużo do powiedzenia prowadzącemu spotkanie Hiszpanowi. Ich zdaniem powinni mieć możliwość skrzywdzenia przeciwnika z rzutu rożnego, tymczasem wznowienie zostało przyznane Antonowi Szuninowi.

1
3
80'

Nie nacieszyli się przyjezdni kompromisowym rezultatem i muszą ponownie szukać sposobu na wyrównanie. Nie klei się gra podopiecznym Stanisława Czerczesowa, a pozostało im zaledwie 10 minut podstawowego czasu na dopadnięcie dobrze dysponowanego przeciwnika.

2
76'

Słowacja. Schodzi: Robert Mak. Wchodzi: Michal Duris.

74'

Gol! Strzelił Robert Mak. Asystował mu Tomas Hubocan.

Nie na długo rozchmurzył się Stanisław Czerczesow. Gospodarze ponownie znajdują się na prowadzeniu. Robert Mak dorzucił gola do wcześniejszej asysty. Opanował piłkę po podaniu z lewego skrzydła, po czym zatańczył z Rosjanami w polu karnym. Po wypracowaniu sobie miejsca do oddania uderzenia, pokonał Antona Szunina płaskim kopnięciem.

26
12
3
2
1
71'

Gol! Strzelił Mario Fernandes.

Reprezentacja Rosji doprowadziła do remisu i ma jeszcze sporo czasu na rozstrzygnięcie pojedynku. Uderzenie z linii pola karnego Dalera Kuzjajewa zostało powstrzymane nogami przez Dusana Kuciaka, ale była jeszcze dobitka Mario Fernandesa.

2
2
1
2
12
68'

Przed ostatnim fragmentem spotkania należy spodziewać się huraganowych ataków reprezentacji Rosji. Stanisław Czerczesow postanowił wymienić swojego podopiecznego po zaledwie 20 minutach spędzonych na boisku. Trwa szukanie sposobu na obronę naszych południowych sąsiadów.

1
2
65'

Rosja. Schodzi: Andriej Mostowoj. Wchodzi: Aleksandr Sobolew.

Andriej Mostowoj #6
2
64'

Przez moment wyszli ze swoich stref w obronie reprezentacji Słowacji, co nie zostało wykorzystane przez rozpędzonego Andrieja Mostowoja. Odrobina paniki w szeregach gospodarzy, ale bez przykrych dla nich konsekwencji.

2
1
1
62'

Nabiera rumieńców konfrontacja. Piłka przemknęła niebezpiecznie blisko bramki Dusana Kuciaka po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Zabrakło Artioma Dziuby, żeby wpakować futbolówkę z bliska do sieci.

2
61'

Słowacja. Schodzi: Jakub Hromada. Wchodzi: Patrik Hrosovsky.

Jakub Hromada #7
1
60'

W ostatnich minutach jedna próba pokonania Antona Szunina. Juraj Kucka wypracował sobie miejsce do oddania potężnego uderzenia zza linii pola karnego. Kopnięta przez niego futbolówka przeleciała nieznacznie ponad poprzeczką. Reprezentacja Słowacji lepsza w kwadransie po przerwie.

4
58'

Rosja. Schodzi: Rifat Żemaletdinow. Wchodzi: Aleksiej Miranczuk.

Rifat Żemaletdinow #11
1
56'

Jeszcze raz reprezentanci Rosji nie znali innego niż faul sposobu na powstrzymanie szarżującego na ich połowie Juraja Kucki. Tymczasem Stanisław Czerczesow wybrał drugiego podopiecznego do wprowadzenia z ławki rezerwowych na boisko.

1
2
2
54'

Przewinienie Andrieja Mostowoja na Juraju Kucce i od rzutu wolnego reprezentacja Słowacji. Robert Mak tradycyjnie ustawiony przy piłce. Po jego wrzutce kolejne uderzenie, jednak tym razem zatrzymane blisko linii bramkowej przez Antona Szunina.

1
51'

Stanisław Czerczesow coraz mocniej poirytowany przebiegiem konfrontacji. Selekcjoner reprezentacji Rosji nie jest zadowolony z efektu ataków jego podopiecznych. Przed momentem beznadziejne podanie Aleksandra Gołowina zostało odprowadzone poza boisko przez Petera Pekarika.

3
3
48'

Rozsądnie gospodarze i Ondrej Duda sprowokował rozdrażnionych reprezentantów Rosji do już dwóch przewinień po wznowieniu rywalizacji.

1
1
1
46'

Pojedynek został wznowiony i reprezentanci Rosji muszą zdecydowanie poprawić się w ofensywie, jeżeli zamierzają uniknąć niespodziewanego potknięcia. Słowacja zapewne postawi na kontynuację, skoro w pierwszej połowie mecz układał się po jej myśli.