W ataku gospodarze. Z dystansu niecelnie uderzył Zakaria.

Żółtą kartkę otrzymał Ramy Bensebaini.

Borussia M'gladbach
1
90+2'

Nerwowo na boisku. Sędzia szuka winnych zamieszania. Trochę podwórkowe zachowanie niektórych graczy.

1
1
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
88'

Groźny strzał sprzed pola karnego oddał Zakaria. Piłka spadała, ale pofrunęła ponad poprzeczką.

85'

Can uderzył z rzutu wolnego, bardzo daleko od bramki gospodarzy.

84'

W zamieszaniu z bliska uderzał Hummels, ale przestrzelił!

2
2
83'

Mogło być po emocjach. Haaland w sytuacji sam na sam, bramkarz zdołał odbić piłkę na rzut rożny!

3
1
80'

Płaski, ale bardzo anemiczny strzał z pola karnego oddał Plea. Bramkarz spokojnie piłkę złapał.

76'

Goście prowadzą i skutecznie oddalają grę od własnej bramki. Dewiza dortmundczyków: najlepszą obroną jest atak.

74'

Z dystansu uderzał Dahoud, ale bardzo niecelna próba.

73'

Delaney ostro potraktował bramkarza w polu karnym. Sędzia dość nieśmiało, faulu nie widział i... chyba miał rację.

70'

Gospodarze mają niewiele czasu aby doprowadzić do dogrywki. Goście cofnęli się.

1
66'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Zabójcza kontra gości. Zagranie do Sancho, a ten w sytuacji sam na sam strzałem od słupka trafił do bramki. 0:1!

10
4
2
2
64'

Minuty płyną, gra toczy się w środku pola. Czyżby miała nas czekać dogrywka?

1
1
1
61'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Hummels uderzył głową obok słupka.

1
59'

Potężny strzał sprzed pola karnego oddał Ramy Bensebaini, kapitalnie w bramce zachował się Hitz!

3
1
1
58'

W końcu w ataku gospodarze. Z pola karnego uderzał Plea, efektem jedynie rzut rożny.

55'

A jednak sędzia dostrzegł faul i wciąż 0:0!

1
1
54'

Jeszcze mamy konsultację z VAR-em. Będzie gol czy nie?

53'

Reus otrzymał piłkę w polu karnym. Zagrał do Haalanda, źle w sytuacji zachował się defensor. Norweg trafił do siatki.

2
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Reus.

1
1
48'

Po przerwie do ataku ruszyli goście. Przed momentem uderzał Dahoud, jednak został zablokowany.

46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę!

45+2'

Thuram w sytuacji sam na sam do bramki, ale był na nieznacznym spalonym.

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

42'

Ostro potraktowany został Elvedi. Przerwa w grze.

1
39'

Sporo fauli w ostatnich minutach. Mecz nie może się podobać w końcówce 1. połowy.

1
36'

Erling Haaland w sytuacji sam na sam bramkarzem. Norweg atakowany był przez obrońców i w efekcie uderzył obok bramki!

1
1
34'

Plea z piłką w okolicach pola bramkowego. Dogranie wprost w ręce bramkarza gości.

1
2
1
1
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Lars Stindl.

1
1
1
1
2
32'

Kontra gospodarzy, ale w końcówce miejscowi źle rozegrali akcję. Dodatkowo Stindl przypadkowo kopnął rywala.

1
1
1
1
1
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mahmoud Dahoud.

1
1
1
1
2
27'

Utrzymuje się przewaga gospodarzy. Cały czas brakuje jednak uderzeń i spięć podbramkowych.

1
1
1
1
1
24'

Mniej ciekawy fragment gry. Kopanina w środku pola. Niewiele się dzieje.

2
2
2
2
2
21'

Atak pozycyjny Borussi M'gladbach. Borussia Dortmund przez moment zaatakowała, teraz jednak broni się.

2
1
1
1
1
18'

Udało się to za to gospodarzom. Po kontrze płasko uderzył Thuram, wprost w bramkarza.

1
1
1
1
1
17'

Bardziej zdecydowanie ruszyła Borussia Dortmund. Jednak gościom nie udało się przedostać w pole karne.

1
1
1
1
2
14'

Cały czas optyczna przewaga należy do miejscowych. Piłkę Borussia M'gladbach rozgrywa daleko od pola karnego.

3
2
2
2
2
11'

Stindl mocno uderzył z dystansu. Piłka poszybowała wprost w ręce bramkarza gości.

1
1
1
1
1
9'

Błąd w defensywie gości, do piłki dopadł Reus. Strzał z woleja z ok. 7 metrów poszybował ponad bramką.

1
1
1
1
1
7'

Od początku w ataku piłkarze Borussii M'gladbach. Przed momentem akcja przerwana. Sędzia dopatrzył się spalonego.

1
1
1
1
1
5'
2'

I już szansa przed gospodarzami, dogranie z prawej strony, Thuram uderzał z pięciu metrów, ale w bramkę nie trafił! To powinien być gol!