Ronaldo w indywidualnej akcji. Holował piłkę, wbiegł w pole karne i huknął z ostrego kąta, ale Bazunu nie dał się zaskoczyć.

5
1
90+4'

Piłka w siatce, ale chwilę wcześniej rozległ się gwizdek sędziego. Rui Patricio był faulowany przez Keana.

4
3
3
1
4
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Matt Doherty.

90+1'

Irlandia. Schodzi: Chiedozie Ogbene. Wchodzi: William Keane.

wchodzi Wchodzi
William Keane #19
schodzi Schodzi
Chiedozie Ogbene #20
1
90'

Spotkanie potrwa o minimum pięć minut dłużej.

1
89'

Coraz większą liczbę zawodników angażują w akcje ofensywne gospodarze.

2
1
88'

Długo zwlekał z wybiciem piłki Rui Patricio. Portugalia robi wszystko, by ugrać choćby remis w Dublinie.

88'

Irlandczycy przycisnęli. Zwietrzyli swoją szansę, gdy z boiska usunięty został Pepe.

1
86'

Zamieszanie w polu karnym Portugalii. Najpierw Idah w idealnej sytuacji nie trafił czysto w piłkę głową, a po chwili uderzenie Dohertego zablokował Moutinho.

2
83'

Portugalia. Schodzi: Rafael Leao. Wchodzi: Jose Fonte.

82'

Ależ nieodpowiedzialne zachowanie byłego zawodnika Realu Madryt. Mając żółtą kartkę machnął łokciem w kierunku twarzy Robinsona.

2
1
82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Pepe.

Portugalia
4
2
3
4
1
79'

Kolejna szansa Ronaldo. Miał dużo miejsca, w końcu pokusił się o strzał z narożnika pola karnego, po którym piłka nieznacznie minęła bramkę.

2
1
1
79'
78'

Irlandia. Schodzi: Enda Stevens. Wchodzi: James McClean.

76'

Szansa dla gospodarzy! Ogbene zagrał płasko w pole karne, Stevens był kompletnie nieatakowany na jedenastym metrze, lecz uderzył wysoko nad poprzeczką!

1
1
1
75'

Portugalia. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Joao Felix.

74'

Indywidualna akcja Leao, dośrodkowanie na bliższy słupek, ale strzał Andre Silvy został zablokowany.

1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Pepe. Za celowe zagranie piłki ręką.

Portugalia
3
1
71'

Dośrodkowanie Henricka z rzutu wolnego, ale bez problemu wybijają piłkę goście.

1
2
2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo. Idah daleko wypuścił sobie piłkę i został zahaczony przez rywala.

Portugalia
1
67'

Ależ to się mogło teraz potoczyć! Kapitalne dośrodkowanie Andre Silvy, Ronaldo wyskoczył wysoko w polu karnym, wygrał pojedynek w powietrzu, ale główkował minimalnie obok słupka!

5
1
1
66'

Portugalczycy biją głową w mur. Nic im nie wychodzi. Irlandia jest natomiast bardzo dobrze zorganizowana w defensywie.

1
2
63'

Portugalia w drugiej połowie w zasadzie bez klarownej sytuacji. Wygląda to tak, jakby gości satysfakcjonował ten remis.

1
1
61'

Irlandia. Schodzi: Jamie McGrath. Wchodzi: Adam Idah.

Adam Idah #9
Jamie McGrath #18
60'

Moutinho podawał prostopadle w kierunku Andre Silvy, jednak ten był zdecydowanie zbyt wolny, by dobiec do piłki.

59'

Od razu pokazał się Moutinho, poszukał strzału z dystansu, jednak został zablokowany. Po rykoszecie piłka trafiła w ręce Bazunu.

57'

Portugalia. Schodzi: Matheus Nunes. Wchodzi: Joao Moutinho.

Matheus Nunes #10
56'
56'

Przy okazji ucierpiał po tym strzale Duffy.

55'

Ronaldo strzelał z rzutu wolnego, lecz trafił tylko w mur.

1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Seamus Coleman.

54'

Fatalna strata gości we własnym polu karnym! Strzał Cullena z kilku metrów broni jednak Rui Patricio.

53'

Zamieszanie w portugalskim polu karnym, jednak Egan dopuścił się faulu w ofensywie.

1
52'

Długie podanie w stronę Ogbene, ale ten był na spalonym. Portugalia wyraźnie w szoku. Chyba nie spodziewali się aż tak dobrej wersji Irlandii.

50'

Dośrodkowanie Dalota na dalszy słupek, zamykał tam akcję Guedes, jednak nie trafił czysto w piłkę.

49'

Bardzo energetyczni są dziś gospodarze. Pierwsze minuty były dość spokojne w ich wykonaniu, ale gdy zobaczyli, że Portugalia wcale nie gra wielkiego spotkania, ruszyli do ofensywy zdecydowanie mocniej.

46'

1
45'

Pierwsza połowa potrwa o minimum dwie minuty dłużej.

2
1
1
2
2
44'

Zamieszanie w polu karnym Portugalii. Najpierw Semedo w ostatniej chwili zablokował strzał Hendricka, a po chwili tuż nad poprzeczką główkował Ogbene.

1
1
1
1
1
42'

Wyżej podchodzą gospodarze i Portugalia ma problem z wyjściem spod pressingu.

1
41'

Tymczasem goście mogli wyjść z kontratakiem. Ronaldo podawał na prawą stronę do Andre Silvy, ale przypadkowo piłka trafiła w przebiegającego Goncalo Guedesa i nic z tej akcji nie wyszło.

40'

Seria rzutów rożnych dla Irlandii. Portugalia zamknięta we własnym polu karnym.

38'

Wiele można powiedzieć o tym meczu, ale na pewno nie to, że Portugalia ma go pod kontrolą. Sporo chaosu, strat.

1
1
36'

Zaskoczeni Irlandczycy po wyrzucie piłki z autu. Matheus Nunes strzelał z powietrza zza pola karnego, ale po rykoszecie futbolówka poszybowała nad bramką.

1
1
35'

Zaskakująca próba Robinsona z dystansu, ale piłka przeleciała dobre pięć metrów obok słupka. Kontrolował sytuację Rui Patricio.

1
33'

McGrath centrował z rzutu rożnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Egan, jednak główkował nad poprzeczką.

1
2
31'

Dobre dośrodkowanie Dalota na dalszy słupek i centymetrów zabrakło, a Ronaldo sięgnąłby piłkę.

1
30'

Trwa interwencja klubowych lekarzy. Danilo podniósł się dopiero po minucie.

2
1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Chiedozie Ogbene. Za uderzenie w twarz Danilo.

Irlandia
1
1
2
26'

Akcja szybko przeniosła się pod drugą bramkę. Robinson oddał techniczny strzał zza pola karnego, ale Rui Patricio nie miał większych problemów z obroną.

1
1
26'

Ronaldo powalony w polu karnym, jednak arbiter ani myślał używać gwizdka.

1
1
24'

Ronaldo znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale był na wyraźnym spalonym. Niemniej, zawodnik Manchesteru United chciał kiwać i sztuka ta mu się nie udała.

2
1
22'

Irlandia z minuty na minuty czuje się coraz pewniej na boisku. Oczywiście, optyczna przewaga jest po stronie gości, natomiast nie przekłada się to na konkrety pod bramką.

21'

Efektownie wyprowadzili teraz kontratak Portugalczycy. Ronaldo do Andre Silvy, jednak ten oddał bardzo niecelny strzał z ok. trzydziestu metrów.

18'

Zablokowany strzał Bruno Fernandesa zza pola karnego. A chwilę wcześniej Ronaldo sygnalizował, że był nieprzepisowo zatrzymywany przez rywala - sędzia uznał inaczej.

17'

Długie podanie do Guedesa, ten doskonale utrzymał się przy piłce i wycofał ją na szesnasty metr do wbiegającego Ronaldo, ale Duffy ofiarnie zdołał zablokować to uderzenie.

15'

Kolejne dłuższe podanie w kierunku Andre Silvy, jednak tym razem Bazunu zażegnał niebezpieczeństwo odważnym wyjściem na przedpole.

13'

Zaskoczona defensywa Irlandii po szybkim rozegraniu rzutu wolnego. Urwał się Andre Silva, ale jego uderzenie z ostrego kąta obronił Bazunu.

11'

Nerwowe wybicie Bazunu. Gospodarze łatwo tracą piłkę. Nie potrafią się przy niej utrzymać.

10'

Głęboko ustawieni Irlandczycy, choć od czasu do czasu starają się stosować wyższy i nieco bardziej agresywny pressing.

8'

Świetna akcja Ronaldo. Wziął piłkę, rozpędził się, minął trzech rywali i z łatwością wbiegł w pole karne, ale jego dośrodkowanie zostało w ostatniej chwili zablokowane.

2
1
7'

Kiepskie dośrodkowanie wysoko ustawionego dziś Dalota. Zamiast w pole karne, piłka została zagrana na dwudziesty metr, gdzie nie było żadnego z partnerów.

4'

Od pierwszych minut zarysowuje się przewaga Portugalii. To goście będą dłużej utrzymywać się przy piłce w tym spotkaniu, Irlandczycy nastawieni na kontrę.

3'

Ronaldo przez moment nie podnosił się z murawy. W końcu wstał, ale wyraźnie utyka.

1
1
2
1'

Pierwsza akcja gości. Ronaldo wypracował sobie przestrzeń przed polem karnym, wrzucił piłkę w kierunku Andre Silvy, jednak ten nie potrafił jej opanować.

czas Start meczu
20:00

Piłkarze już na murawie. Czas na hymny.

20:00

Sędzią dzisiejszego meczu będzie Jesus Gil Manzano z Hiszpanii.