SD Huesca. Schodzi: Mikel Rico. Wchodzi: Juan Carlos.

SD Huesca. Schodzi: Gaston Silva. Wchodzi: David Ferreiro.

2
1
1
84'

Gol! Strzelił Raphael Varane. Kroos dorzucił na głowę Casemiro, bramkarz broni strzał, ale Varane swobodnie to dobija. Nikt go nie krył pod linią bramkową. Francuz ratuje Realowi mecz!

18
11
6
6
6
81'

Benzema z woleja i cudownie broni to golkiper rywala!

4
2
1
78'
78'

Real Madryt. Schodzi: Ferland Mendy. Wchodzi: Marvin Park.

Marvin Park #17
3
77'

Vinicius na głowę Asensio, jego strzał odbija obrońca, dobija mocno Benzema i klatką piersiową broni Fernandez! Przerwa w grze, bramkarz potrzebuje pomocy.

1
2
73'

SD Huesca. Schodzi: Idrissa Doumbia. Wchodzi: Javier Ontiveros.

Javier Ontiveros #19
1
72'

Kontra Hueski, Real nie może wybyć piłki, Mur uderza i tuż nad poprzeczką! Strzał z niczego.

1
1
1
70'

Vinicius egoistyczne, niepotrzebnie, bo traci piłkę, a miał z kim grać...

3
3
2
4
2
68'

Marcelo z dystansu, ale obok bramki.

1
1
2
2
2
67'

Real Madryt. Schodzi: Alvaro Odriozola. Wchodzi: Marcelo.

1
2
1
1
67'

Szybka akcja Realu, uderza Benzema i świetnie Fernandez broni! W końcu akcja w stylu Los Blancos!

1
2
2
2
2
63'

Dośrodkowanie na Mira, główka i Courtois instynktownie to odbija!

3
4
1
2
4
62'

SD Huesca. Schodzi: Shinji Okazaki. Wchodzi: Daniel Escriche.

Daniel Escriche #13
59'

Asensio sam przez pół boiska, Asensio, Asensio.... ale trafił tylko w boczną siatkę.

1
2
1
1
5
55'

Gol! Strzelił Raphael Varane. Benzema z wolnego w poprzeczkę, zamieszanie, Varane wygrał główkę w tłoku i dał remis!

12
8
4
9
13
53'

Żółtą kartkę otrzymał Gaston Silva.

1
1
1
50'

Kolejna kontra Hueski, świetna piłka na Rafę Mira, uderza i znowu poprzeczka! Real nie panuje nad sytuacją!

1
1
1
1
48'

Gol! Strzelił Javier Galan. Asystował mu Shinji Okazaki. Piłka z prawej stron przed pole karne, Galan ma dużo czasu. Przyjmuje i uderza w samo okienko! CO ZA BRAMKA, STADIONY ŚWIATA!

7
46'

Mikel Rico zaskoczył strzałem w polu karnym i poprzeczka ratuje Real!

2
czas Druga połowa
45'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Maffeo.

43'

Ciekawe - oba zespoły oddały po 5 strzałów, ale Huesca nie jest nawet 30 proc. czasy gry przy piłce.

38'

Huesca nie wychodzi z własnej połowy, Real gra wciąż ten sam schemat - szybka piłka na skrzydło, rajd, próba wrzutki, ale defensywa gospodarzy spisuje się na medal.

3
3
1
1
34'

Ładny strzał Benzemy i świetnie broni Fernandez!

1
1
1
3
32'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos. Nie zagra w następnej kolejce z Getafe, nadmiar kartek.

Real Madryt
1
1
2
31'

Modrić teraz w polu karnym, ale nie mógł dograć głębiej piłki.

1
28'

Wrzutka na Asensio, ale ten poślizgnął się tuż przed tym, jak dotarła w jego miejsce piłka... Real jednak wciąż przy piłce.

27'

Galan strzela zza pola karnego, ale zablokowany. Kolejna ładna akcja Hueski, znowu napędzona przez Rafę Mira.

1
25'

Vinicius sam na sam, lobuje bramkarza i... nie trafia do siatki! Na domiar złego spalił akcję.

22'

Znowu rajd Viniciusa, tym razem prawą flanką. Gra przed pole karne, ale tak na dobrą sprawę do nikogo... Chęci są, precyzji nie ma.

1
1
18'

Huesca teraz zamknięta, Real gra mocno skrzydłami, ale gospodarze wybijają każde zagranie w pole karne.

14'

Dośrodkowanie, główkuje Nacho, piłka leci w trybuny.

1
13'

Ładnie teraz pędzi Vinicius, ale ma problem z dograniem piłki. Idzie na wsparcie Kroos, podaje do Asensio, jest korner.

1
1
1
11'

Indywidualna akcja Mendy'ego, szukał prostopadłym podaniem Benzemy, ale zwarto stała obrona i odbiła piłkę.

1
1
1
8'

Nad stadionem zaczęło bardzo intensywnie padać. Ciekawe, jak to wpłynie na grę...

1
5'

Sędzią dziś jest Javier Estrada Fernandez. Grają dziś ostatnia ekipa ligi (Huesca) z trzecim zespołem rozgrywek przed tą kolejką.

1
1
4'

Mir w polu karnym i... boczna siatka! Courtois i Nacho dobrze skracali kąt.

3'

Płasko Mir na pole karne, nabiega Okazaki na piłkę, strzela, ale tuż obok słupka! Huesca zaskakująco szybko i łatwo dostaje się pod pole karne Realu.

2
1
1
2'

Jaime Seoane z dystansu, ale obok bramki. Co ciekawe, to był gracz rezerw Realu.