Premier League: 18. kolejka
13 sty 2021 19:00
90+2'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Raheem Sterling! Potężny strzał Sterlinga. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką!

Manchester City
5
9
1
1
90+1'

Rzut karny dla City! Sanchez przewrócił De Bryune!

1
1
90+1'

Piłka na połowie Brighton. Bezradni są goście. Trzy punkty dla City są na wyciągnięcie ręki.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
88'

Rzut rożny dla Brighton, ale niewiele z niego wyszło. Piłkę wybili obrońcy City.

1
86'

Brighton and Hove. Schodzi: Leandro Trossard. Wchodzi: Reda Khadra.

wchodzi Wchodzi
Reda Khadra #67
schodzi Schodzi
82'

City. Schodzi: Phil Foden. Wchodzi: Raheem Sterling.

80'

Zaczyna się mylić defensywa City. Jednak na razie bez konsekwencji w postaci sytuacji bramkowych dla Brighton.

1
1
1
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Webster.

Brighton and Hove Albion
76'

Niewiele ponad kwadrans do końca. Piłkarze Brighton nie są w stanie zagrozić graczom City.

74'

Zawodnicy City zaczęli wysoko atakować rywala. Piłkarze Brighton mają problemy z wyjściem z własnej połowy.

71'

Brighton na połowie City, jednak goście cały czas są daleko od pola karnego gospodarzy.

68'

Brighton and Hove. Schodzi: Percy Tau. Wchodzi: Solomon March.

Solomon March #20
1
67'

City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Gabriel Jesus.

66'

Dwa uderzenie graczy gospodarzy. Najpierw strzał Cancelo, po chwili De  Bruyne. Obie próby obronił bramkarz.

1
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joel Veltman.

59'

A teraz przed szansą Ilkay Gundogan. Piłkę zdołał odbić bramkarz. Jeszcze starał się poprawiać Bernardo, ale pomylił się nieznacznie. Wciąż tylko 1:0.

58'

Mocny strzał Mahreza, piłka przelatuje jednak obok bramki.

55'

W końcu strzał piłkarzy Brighton. Po rzucie rożnym do uderzenia doszedł Davy Propper, wprost w Edersona.

1
51'

Gracze City nie zamierzają atakować, rywale nie są w stanie zagrozić miejscowym.

48'

Spokojnie piłkarze weszli także w 2. połowę. Niewiele się dzieje na boisku.

1
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Kevin De Bruyne. W końcu rozbili defensywę gości gracze City. De Bruyne do Fodena, a ten z okolic linii pola karnego uderzył płasko. Lepiej w tej sytuacji powinien zachować się bramkarz, który przepuścił mierzony strzał przy słupku. 1:0!

3
4
40'

Rzut rożny dla Brighton. Dośrodkowanie na trzeci metr pewnie wyłapał bramkarz, który rozpoczął kontrę City. Po chwili Kevin De Bruyne uderzał z ok. siedmiu metrów. Sanchez wybił piłkę na korner!

1
1
38'

Phil Foden wbiegł z piłką w pole karne, jednak zbyt daleko ją sobie wypuścił i... skończyło się mu boisko.

36'

Szukają piłkarze City premierowego gola. Jednak defensywa gości jak na razie błędów nie popełnia.

34'

Zagranie do Rodriego, ten jednak był na wyraźnym spalonym.

1
32'

Tym razem Kevin De Bruyne uderzał po składnej akcji, jednak również został zablokowany.

30'

Po rozegraniu piłki De Bruyne trafił w wybiegającego do futbolówki Mac Allistera!

2
28'

Rzut wolnypośredni  dla City z ok. 10 (!) metrów!

4
1
1
1
26'

Dogranie do Mahreza, ten natychmiast uderzył. Jednak wyraźnie przestrzelił. Piłkarzom obu drużyn brakuje jak na razie dokładności pod bramką rywala.

23'

Zagranie do Trossarda. Napastnik był jednak na spalonym, co dostrzegł sędzia.

21'

Wracamy do wcześniejszej normy. Przy piłce gospodarze, którzy rozgrywają "tysiąc" podań, ale nic z tego nie wynika.

1
1
19'

Pierwsze groźniejsze wyjście Brighton. Z pola karnego technicznie uderzył Trossard, piłka przeleciała metr obok słupka.

1
15'

W końcu mamy w meczu uderzenie. Strzał Kevin De Bruyne spokojnie złapał bramkarz. Belg powinien się zachować w tej sytuacji dużo lepiej.

1
13'

Piłkarze Brighton wysoko się ustawili i starają się utrudniać rozgrywanie akcji zawodnikom Manchesteru City.

11'

Cały czas optyczna przewaga należy do miejscowych. Rywale nie kwapią się do ataku.

8'

Do uderzenia doszedł Zinczenko. Strzał odbił się jednak od obrońcy.

5'

Od początku więcej z gry mają piłkarze City, ale gospodarze jeszcze bez okazji na objęcie prowadzenia.

3'

Gospodarze rozegrali piłkę przed polem karnym gości, ale zagranie w szesnastkę było zbyt mocne. Od bramki Brighton.