Z siedmiu metrów płasko uderzył Hakim Ziyech, w bramce pewnie interweniował Schmeichel.

1
86'

Był jeszcze VAR. Trwało mierzenie, liczenie, dzwonienie 711 razy, w końcu okazało się, że jednak spalony.

86'

Werner skierował piłkę do bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Sędzia dopatrzył się spalonego.

85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wesley Fofana.

Wesley Fofana #3
Leicester City
84'

Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie jednak niedokładne, nikt do piłki nie doszedł.

81'

Tymczasem szarżował Vardy, napastnikowi odskoczyła jednak piłka i Mendy ją przejął.

79'

Emocje jak na rybach. Sytuację może zmienić jedynie gol dla Chelsea. Tylko problem w tym, że goście nie potrafią zagrozić Lisom.

74'

Chelsea brakuje dokładności. Po raz kolejny akcja gości zapowiadała się ciekawie, ale w okolicach pola karnego wybrańcy Lamparda pogubili się niczym pewni ludzie obmyślając obostrzenia w pewnej sprawie.

1
71'

Cały czas brakuje uderzeń. Rozpadało się nad stadionem. Piłkarze jednak nie wykorzystują faktu, że murawa jest śliska.

1
68'

Chelsea. Schodzi: Kai Havertz. Wchodzi: Hakim Ziyech.

67'

Chelsea. Schodzi: Callum Hudson-Odoi. Wchodzi: Timo Werner.

66'

Męczą "bułę" piłkarze Chelsea. Nie da się patrzeć na nieudolne próby ataku gości. Widzi do Frank Lampard, ale od dawna nie potrafi wiele zmienić.

1
63'

Już od dłuższego czasu piłkarze rozgrywają swoje akcje w środku boiska. Niewiele dzieje się w polach karnych obu zespołów.

1
60'

Chelsea bije głową w mur. Atak pozycyjny gości, z którego nic nie wynika.

1
57'

Youri Tielemans sam na sam z bramkarzem. Belga jeszcze atakował obrońca, ale zawodnik zdołał uderzyć. Mendy nogą odbił piłkę!

1
1
1
55'

Marc Albrighton z bliska do bramki Chelsea. Gola jednak nie ma. Sędzia dostrzegł spalonego. Wciąż 2:0.

54'

Z rogu dośrodkował Moutn, piłkę biodrem w kierunku bramki skierował James. Schmeichel zorientował się w sytuacji i piłkę złapał.

51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateo Kovacić.

1
1
51'

Dogranie z rogu, głową z ośmiu metrów uderzał Abraham. Trafił tam, gdzie stał Schmeichel.

50'

Powinno być po meczu! Po dograniu z prawej stron głową z sześciu metrów uderzał Justin. Piłka otarła się o boczną siatkę!

1
1
1
48'

Atak pozycyjny Chelsea. Goście rozgrywają piłkę w okolicach linii środkowej.

1
46'

Sędzia wznowił spotkanie po przerwie!

1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minutyl.

1
44'

Dość chaotyczne ataki Chelsea. Straty są już duże, w szatni nie będzie miło.

1
41'

Gol! Strzelił James Maddison. Asystował mu Marc Albrighton. Albrighton z okolic środka pola zagrał za plecy obrońców. Błąd popełnili defensorzy, po chwili do piłki dopadł Maddison i pewnym strzałem trafił na 2:0!

9
7
1
1
1
41'

Mount uderzył z rzutu wolnego, jednak wysoko ponad bramką.

1
39'

Jednak nie rzut karny, ale rzut wolny. Faul miał miejsce tuż przed polem karnym.

1
39'

Jeszcze jest analiza VAR-u czy faul miał miejsce w polu karnym.

2
1
38'

Pulisić podcięty przez Evansa. Sędzia po chwili wskazał na rzut karny.

3
1
35'

Atak pozycyjny Chelsea. Leicester na własnej połowie zamierza już chyba dotrwać do przerwy.

32'

Pulisić do Hudson-Odoia, ten jednak z pola karnego uderzył w boczną siatkę.

31'

Kwadrans do przerwy, albo inaczej: dwa kwadranse za nami. Zasłużone prowadzenie gospodarzy.

29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kai Havertz.

26'

Marc Albrighton uderzył z ok. 25 metrów. Piłka frunęła pod poprzeczkę, Mendy wybił ją na rzut rożny!

1
24'

Akcja Leicester lewą stronę, dośrodkowanie w pole karne, ale szybszy był wracający Thiago Silva.

21'

Po dośrodkowaniu z rogu głową z sześciu metrów uderzał Silva, wprost w bramkarza.

19'

James wpadł w pole karne prawą stroną, mocny strzał z ostrego kąta Schmeichel wybił na rzut rożny.

2
1
16'

Sprzed pola karnego mocno uderzył James Maddison, piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła na aut.

1
14'

Gra toczy się w środku boiska. Poza strzałem, po którym padł gol, nie oglądamy uderzeń.

1
1
11'

W końcu goście na połowie Lisów. Jednak bez zagrożenia pod bramką Schmeichela.

1
9'

Po zdobyciu gola piłkarze Leicester rozgrywają piłkę, Chelsea nie potrafi odpowiedzieć.

1
1
6'

Gol! Strzelił Wilfred Ndidi. Asystował mu Harvey Barnes. Po zagraniu z lewej strony w polu karnym skiksował Barnes. Futbolówka trafiła pod nogi Ndidiego, a ten uderzył z ok. 16 metrów. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. 1:0!

8
7
1
6'

Walka w środku pola. Czekamy na pierwsze uderzenia.

3'

Atak pozycyjny Chelsea. Jednak Antonio Ruediger tak podawał, że trafił sędziego bocznego.

Kto wygra mecz?
Będzie remis
Chelsea
20:04

Spotkanie poprowadzi Craig Pawson.

20:04

Plasujący się na 3. pozycji w Premier League Leicester City podejmuje 7. w tabeli Chelsea.