Premier League: 5. kolejka
19 paź 2020 21:00
90+3'

Neves w polu karnym, strzał zablokował jednak obrońca! Mogło być już po emocjach.

90'

Sędzia doliczył 6 minut.

1
2
2
1
1
89'

Wolverhampton. Schodzi: Pedro Neto. Wchodzi: Marcal.

wchodzi Wchodzi
Marcal #5
schodzi Schodzi
1
88'

Leeds nie potrafi zagrozić gościom. Wydaje się, że w meczu już nic się nie zmieni.

1
85'

Coraz bliżej końca, zawodnikom gości udało się oddalić grę od własnej bramki.

1
1
1
1
1
82'
82'

Leeds. Schodzi: Jack Harrison. Wchodzi: Raphinha.

1
80'

Hernandez uderzał z pola karnego, piłka odbiła się od nogi obrońcy i spadła na górną siatkę.

1
78'

Leeds zaczyna przeważać, jednak gospodarze cały czas bez okazji na wyrównanie.

1
1
1
1
1
75'

Leeds. Schodzi: Pascal Struijk. Wchodzi: Pablo Hernandez.

Pablo Hernandez #19
Pascal Struijk #21
74'

Po stracie gola piłkarze Leeds nie potrafią zagrozić gościom. A czasu na wyrównanie mają coraz mniej.

1
1
1
1
1
71'

Leeds. Schodzi: Helder Costa. Wchodzi: Ian Poveda-Ocampo.

Ian Poveda-Ocampo #7
70'

Gol! Strzelił Raul Jimenez. Indywidualna akcja Jimenez. Zawodnik Wilków biegł z piłką wzdłuż linii pola karnego. W końcu znalazł miejsce do oddania strzału. Tor lotu piłki zmienił Phillips i piłka wpadła do bramki. 0:1!

Wolverhampton Wanderers
4
4
3
4
9
69'

Dużo lepiej po przerwie prezentują się goście. Leeds w ostatnich minutach długo rozgrywa piłkę. Momentami zbyt długo.

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Moutinho.

4
3
3
3
4
64'

Minuty płyną, goli nie ma. Okazji również. Czyżby czekał nas mecz bez soli.

61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kalvin Phillips.

Kalvin Phillips #23
Leeds United
1
59'

Po słabszym początku 2. połowy uaktywnili się gospodarze. Wszystko dobrze wygląda do momentu oddania strzału.

56'

Kolejna szansa przed Wilkami, strzał Daniel Podence na rzut rożny sparował bramkarz!

54'

Już mamy potwierdzenie. Długo trwało mierzenie. Wciąż 0:0!

1
1
1
53'

Saiss do bramki, ale trafienie prawdopodobnie nie zostanie uznane!

1
1
4
1
49'

Rzut wolny dla gospodarzy. Z dośrodkowaniem poradził sobie bramkarz.

1
1
1
48'

Spokojny początek 2. połowy. Optyczna przewaga należy do Leeds, ale niewiele z niej wynika.

1
1
1
46'

Wracamy do gry!

3
2
1
45+2'

W końcu goście! Zagranie na jedenasty metr do Daniel Podence, mocny strzał instynktownie odbił bramkarz!

4
4
2
2
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
1
1
1
42'

Akcja Leeds prawą stroną, dośrodkowanie był zbyt mocne. Od bramki goście.

1
1
1
2
1
40'

Po rzucie rożnym sprytne dogranie do Harrisona, strzał został zablokowany. Po chwili mocno uderzył Moreno, wprost w bramkarza.

1
2
1
1
1
37'

Ożywili się w końcu gospodarze. Leeds przyspieszyło grę, szuka premierowego trafienia.

1
1
1
1
1
35'

Rzut rożny dla Wilków, po dograniu piłka uderzona w aut.

1
1
1
2
1
34'

Leeds dobrze weszło w mecz, ale z każdą minutą gospodarze obniżają poziom do tego jaki prezentują rywale.

1
1
1
1
2
31'

Z pola karnego uderzał Ayling, strzał frunął w kierunku bramki, ale został zablokowany.

1
1
1
2
1
29'

Na razie emocje jak na urodzinach u 100-letniej cioci w głębokiej puszczy. Czekamy na przybycie ciekawych gości. Wtedy może się podzieje.

2
6
1
26'

Rzut wolny dla Leeds, piłka została wybita, goście wyprowadzili kontrę. Gospodarzom udało się wrócić pod własną bramkę i przerwać akcję.

2
1
1
1
2
22'

Gra przeniosła się do środka pola. Niewiele dzieje się na boisku.

2
2
2
2
2
19'

Goście cały czas nie potrafią zagrozić miejscowym. Leeds cały czas gra swoje i co pewien czas gości w polu karnym Wilków.

1
1
1
1
1
16'

Kontra Leeds, w końcowej fazie akcji piłka wycofała do Costy, ten uderzył metr obok słupka.

2
1
1
1
1
15'

Żółtą kartkę za faul w ataku otrzymał Luke Ayling.

1
1
1
3
1
14'

Od początku lepiej prezentują się gospodarze. Wilki jeszcze nie zagroziły bramkarzowi beniaminka Premier League.

1
1
1
1
1
11'

Przerwa w grze. Daniel Podence trafiony ręką w nos. Polała się krew.

1
1
1
1
1
9'

Cały czas w ataku Leeds, przed momentem głową ponad bramką uderzył Moreno.

1
1
1
7'

Bamford głową do siatki z pięciu metrów, ale snajper był na wyraźnym spalonym. Wciąż 0:0.

1
1
1
1
2
7'

Od początku w ataku Leeds. Goście skupieni w okolicach własnego pola karnego.

2
2
2
2
2
4'

Bamford starał się uderzać z pola karnego. Jednak źle trafił w piłkę i wyraźnie przestrzelił.

2
1
1
1
1
3'

Pierwsza próba gospodarzy. Z prawej strony dogrywał Costa, piłkę na rzut rożny wybił obrońca.