Borussia Dortmund. Schodzi: Erling Haaland. Wchodzi: Steffen Tigges.

1
88'
87'

Gol! Strzelił Mats Hummels. Asystował mu Thorgan Hazard.

Dośrodkowanie Hazarda z rzutu rożnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Hummels i strzałem głową podwyższył prowadzenie Borussii. Na linii bramkowej w dość komicznym stylu interweniował jeszcze Pavlenka i jeden z defensorów Werderu, ale nie dali rady.

9
7
2
2
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Niklas Moisander.

1
1
85'

Ależ pobawił się teraz w polu karnym Hazard. Wreszcie zagrał do Reyny, który pomylił się w dogodnej sytuacji.

83'

Haaland pakuje piłkę do siatki po dośrodkowaniu Reusa z rzutu wolnego, ale sędzia zasygnalizował pozycję spaloną.

1
2
1
2
1
80'

Pavlenka broni kolejny strzał Haalanda! Egoistycznie zachował się Norweg, bo mógł jeszcze odgrywać piłkę do lepiej ustawionych kolegów.

1
79'

Dośrodkowanie z prawej strony, Selke wygrał pojedynek w powietrzu z Piszczkiem, jednak nie trafił w bramkę.

79'

Rashica strzelał z narożnika pola karnego, ale został zablokowany.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Gross. Faulowany Akanji.

1
73'

Sargent przed kolejną szansą! Płaski strzał z dwudziestu metrów, ale dobrze interweniował Hitz.

1
72'

Co za pudło Sargenta! To powinien być gol na 3:2, ale rezerwowy zawodnik Werderu zlekceważył tę sytuację i źle przyłożył nogę do piłki.

1
71'

Dwadzieścia minut do końca meczu. Gospodarze sprawiają wrażenie, jakby zadowalał ich wynik 3:1.

68'

Cały czas gospodarze kontrolują przebieg spotkania. Muszą jednak uważać na kontrataki, bo Werder pokazał już w tym meczu, że jeśli da im się trochę przestrzeni, to mogą to wykorzystać.

2
67'

Fenomenalna akcja BVB. Pograli sobie Reus z Haalandem, ale strzał Norwega z szesnastego metra był bardzo niecelny.

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Milos Veljković.

1
1
64'

W odpowiedzi przed szansą stanął Haaland, ale nie zdążył puścić sobie piłki obok Pavlenki. Minimalnie za mocno podawał mu Reyna.

3
63'

A tymczasem słupek ratuje Borussię! Eggestein strzelał z dwudziestu pięciu metrów i niewiele zabrakło, a mielibyśmy jeszcze emocje w tym meczu!

1
1
1
62'

Ciekawie wyglądała akcja Werderu, lecz Schmid został złapany na spalonym.

61'
59'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Friedl. Reyna założył siatkę Friedlowi, a ten po chwili zrewanżował się swojemu rywalowi wślizgiem.

Werder Brema
2
1
1
59'

Werder Brema. Schodzi: Kevin Mohwald. Wchodzi: Davie Selke.

Kevin Mohwald #6
59'

Werder Brema. Schodzi: Yuya Osako. Wchodzi: Joshua Sargent.

Joshua Sargent #19
56'

Ponownie strzelał Reus, ale około metr od bliższego słupka.

1
2
55'

Ależ popracował teraz w odbiorze Haaland. Czysto odebrał piłkę, od razu podał do Reusa, który kończył akcję strzałem zza pola karnego. Piłka po rękach Pavlenki opuściła boisko.

1
1
1
1
53'

Spore zamieszanie w polu karnym Werderu. Dobre zagranie Piszczka do Reyny, ten oddał piłkę Bellinghaowi, który został zablokowany. Po chwili futbolówka trafiła raz jeszcze do Reyny, ale sędziowie odgwizdali spalonego.