Zakończony

Liverpool FC

90+2'

Gol! Strzelił Wesley. Asystował mu Trezeguet.

Zmiennik dopisał się do listy strzelców w doliczonym czasie. Ta bramka to nagroda dla kibiców, którzy nie wyszli wcześniej ze stadionu.

Aston Villa
8
18
3
1
2
90'

Doliczone dwie minuty.

2
3
3
1
2
87'

Podanie na prawe skrzydło, skąd dośrodkowanie było niedokładne. Harvey Elliott nie uruchomił żadnego z dwóch kompanów ustawionych w polu karnym Aston Villi.

2
1
1
3
2
86'

Kibice spokojnie obserwują ostatnie minuty spotkania. Aston Villa też obserwuje przeciwników, a Liverpool FC walczy do końca o honorowego gola. Orjan Hyland sparował futbolówkę przed siebie po potężnej próbie zza linii pola karnego.

3
1
1
2
1
82'

Liverpool FC. Schodzi: Ki-Jana Hoever. Wchodzi: James Norris.

1
82'

2
1
2
1
1
77'

Liverpool FC. Schodzi: Isaac Christie-Davies. Wchodzi: Leighton Clarkson.

2
77'
75'

Pozostał kwadrans do końca podstawowego czasu. Aston Villa mniej skuteczna niż w pierwszej połowie, a Liverpool FC tak samo skuteczny, dlatego rezultat nie zmienia się.

1
1
73'

Aston Villa. Schodzi: Jonathan Kodjia. Wchodzi: Wesley.

71'

Trezeguet ma apetyt na gola. Powinien jednak decydować się na bardziej zespołowe rozwiązania. Kolejne jego uderzenie zostało wybronione przez niepokonanego w drugiej połowie Caoimhina Kellehera.

1
69'

Aston Villa może liczyć na swojego bramkarza i pewnym krokiem zmierza do półfinału.

1
67'

Herbie Kane dostał podanie od Harveya Elliotta i nieznacznie przestrzelił. Coraz mniej czasu pozostaje The Reds, żeby nie wracać z Birmingham nawet bez strzelonego gola.

1
65'

Liverpool FC. Schodzi: Luis Longstaff. Wchodzi: Jack Bearne.

Jack Bearne #81
Luis Longstaff #75
64'

Trezeguet. Do tego zawodnika należą ostatnie minuty tego spotkania. Jedno jego uderzenie było w Caoimhina Kellehera, a następnie nieznacznie niecelne było kolejnym ostrzeżeniem dla piłkarzy z Liverpoolu.

1
1
61'

Caoimhin Kelleher lepszy w sytuacji sam na sam z Jonathanem Kodjią. Nawet w przypadku innego rezultatu tej konfrontacji nie byłoby gola z powodu spalonego autora dubletu.

1
1
60'

Podanie za plecy obrońców Aston Villi. Nie udało się tam przechwycić piłki najbardziej wysuniętemu spośród przyjezdnych Luisowi Longstaffowi.

1
56'

1
54'

Jak na zawołanie Orjan Nyland, który interweniował po strzale z bliska. Zawodnikom z Liverpoolu brakuje skuteczności. Powinni już mieć minimum gola na koncie.

1
1
52'

Senna druga połowa. Liverpool FC przetestował już kilka sposobów na zrobienie krzywdy Aston Villi i wszystkie okazały się nieskuteczne. Ponadto dobrze dysponowany jest bramkarz Orjan Nyland.

2
1
50'

Gospodarze lepiej zorganizowani i nie pozwalają swoim przeciwnikom na stwarzanie sytuacji podbramkowych tak jak działo się to na początku spotkania.

48'

Po powrocie zawodników z szatni na boisko w posiadaniu futbolówki była Aston Villa. Rozegranie gospodarzy zostało przerwane w bocznym sektorze boiska przez Seppa van den Berga.

1
1
46'

1
Czy Aston Villa powiększy prowadzenie po przerwie?

1
45'

Doliczona minuta.

2
1
44'

Gol! Strzelił Jonathan Kodjia. Asystował mu Ahmed Elmohamady.

Chyba pójdzie w świat bolesny wynik dla Liverpool FC. Aston Villa bezwzględnie punktuje przeciwnika. Jonathan Kodjia strzelił z bliska po eleganckiej wymianie podań, której przedostatnim elementem było płaskie wstrzelenie Ahmeda Elmohamady'ego.

15
7
4
3
6
42'

Korner dla Aston Villi. Ezri Konsa nie był w stanie zatrzymać piłki zanim ta opuściła boisko po beznadziejnym dośrodkowaniu Henriego Lansbury'ego.

2
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Isaac Christie-Davies za brzydki wślizg w nogi przeciwnika.

1
1
1
1
37'

Gol! Strzelił Jonathan Kodjia. Asystował mu Jota.

Starszyzna już chyba pozbawiła młodzież nadziei na pozytywny rezultat. Jonathan Kodjia zachował się jak należy na połowie przeciwnika i przymierzył do bramki Liverpool FC na 3:0.

15
8
7
4
6
35'

Fragment spotkania pod kontrolą doświadczonych zawodników Aston Villi. Gospodarze stwierdzili, że mimo prowadzenia nie zamierzają przez resztę spotkania wyłącznie obserwować niezgrabnego ataku pozycyjnego Liverpool FC.

1
1
30'

Płaskie uderzenie na bramkę The Reds odbite nogami przez Caoimhina Kellehera, a na dodatek sędzia asystent podniósł chorągiewkę i zasygnalizował spalonego.

2
26'

Pobudka. Podanie do Harveya Elliotta, który wparował w pole karne Aston Villi i sprawdził Orjana Nylanda kolejnym celnym uderzeniem. Jeszcze korner i Sepp van den Berg główkował w golkipera zespołu z Birmingham.

1
1
1
25'

Spadła temperatura tego spotkania. Aktualnie zawodnicy w bordowo-błękitnych koszulkach pozwalają przeciwnikom na sprawdzenie się w ataku pozycyjnym.

25'

1
1
1
1
23'

Akcje Liverpool FC zostały skasowane w zarodku przez gospodarzy. Aston Villa uszczelniła obronę, a jej przeciwnik wciąż jak po nokaucie.

20'

Aston Villa punktuje młodzieńców z Liverpoolu. Jedno celne uderzenia, dwa gole. Trudno będzie to odrobić.

2
1
17'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Morgan Boyes.

Rośnie przewaga gospodarzy. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Ahmeda Elmohamedy'ego piłka została niefortunnie strącona przez Morgana Boyesa. Wleciała ona za kołnierz Caoimhina Kellehera. Aston Villa ponownie strzeliła dość szczęśliwego gola, ale szczęściu trzeba było pomóc, atakując.

Morgan Boyes #77
16
9
4
7
7
14'

Gol! Strzelił Conor Hourihane.

Aston Villa miała kolejny stały fragment gry i tym razem został on zamieniony w gola. Conor Houricane wykonał niebezpieczne wstrzelenie, którego nie przecięli próbujący oddać uderzenie gospodarze, ale również kompletnie zaskoczony Caoimhin Kelleher. W ten sposób piłka kopnięta z rzutu wolnego wpadła bezpośrednio do siatki.

18
8
5
15
6
13'

Aston Villa miała szansę na zaskoczenie Caoimhina Kellehera po dośrodkowaniu z rzutu wolnego po faulu na Trezeguecie. Wrzutka została wypiąstkowana przez golkipera Liverpool FC, który poradził sobie w gąszczu kompanów oraz przeciwników.

1
1
10'

Orjan Nyland sprawdzony strzałem przez Harveya Elliotta. Liverpool FC atakuje i już zamienił niecelne uderzenia na próby w lustro bramki gospodarzy. Coraz goręcej w polu karnym Aston Villi.

2
1
2
8'

Początek spokojny w wykonaniu gospodarzy, którzy najwyraźniej postanowili sprawdzić na co stać anonimowych przeciwników. Liverpool FC nabuzowany i energetyczny nie pozwala Aston Villi przeważać.

2
5'

Niebezpieczna wymiana podań zawodników z Liverpoolu. Było jeszcze uderzenie, jednak niecelne, a na dodatek ostrożny sędzia asystent zasygnalizował z opóźnieniem spalonego.

2
2
1
3'

Bordowo-błękitne koszulki zawodników Aston Villi. Liverpool FC na biało i w czarnych spodenkach. Podanie prostopadłe za linię obrońców przyjezdnych, gdzie interweniował Caoimhin Kelleher.

2
20:21

2
Czy Aston Villa wyeliminuje Liverpool FC?

20:08

Aston Villa spróbuje poprawić sobie samopoczucie po trzech porażkach z rzędu w Premier League. Kolejno schodziła z boiska pokonana po meczach z Chelsea FC, Leicester City oraz Sheffield United. Po raz ostatni zwyciężyła 25 listopada.

6
2
1
1
2
20:08

W drodze do ćwierćfinału Liverpool FC wyeliminował MK Dons oraz Arsenal FC po szalonej konfrontacji. Konfrontacja w Birmingham to jedna z dwóch na tym etapie Pucharu Ligi Angielskiej między przedstawicielami Premier League.

4
1
20:08

Liverpool FC nie hamuje. W przeddzień meczu w Klubowych Mistrzostwach Świata zagra w Pucharze Ligi Angielskiej z Aston Villą. The Reds nie są w tej sytuacji faworytami zdaniem bukmacherów. Będą sobie radzić bez plejady zawodników zabranych przez Juergena Kloppa na turniej pod egidą FIFA.