Liga Europy: Grupa F
06 lis 2019 16:50
90+1'

Gol! Strzelił Bruno Duarte. Asystował mu Rochinha.

Wyrównanie w doliczonym czasie. Piłka w siatce Arsenalu. Kanonierzy starali się wszystkimi dostępnymi siłami zagrodzić drogę do bramki, jednak Bruno Duarte złożył się do strzału nożycami i trafił.

5
90'

Doliczone pięć minut.

3
3
1
90'

Leo Bonatini chciał zaznaczyć mocnym akcentem swój krótki pobyt na murawie. Potężne, ale niecelne uderzenie wprowadzonego z ławki rezerwowych zawodnika.

1
85'

Shkodran Mustafi rozpoczął i być może zakończył strzelanie.

1
1
1
1
1
81'

Gol! Strzelił Shkodran Mustafi. Asystował mu Nicolas Pepe.

Trudno pewnie uwierzyć gospodarzom, że jednak stracili gola. Pierwsze celne uderzenie gości i zmiana wyniku. Oczywiście stały fragment gry. Po wrzutce Nicolasa Pepe z rzutu wolnego Shkodran Mustafi główkował idealnie w kierunku dalszego słupka bramki Vitorii Guimaraes. Kanonierzy na prowadzeniu.

10
7
2
2
78'

Arsenal. Schodzi: Joe Willock. Wchodzi: Lucas Torreira.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#28
76'

Arsenal FC nadal bez celnego strzału. Douglas czule żegnał się z synkiem przed meczem, pewnie ten życzył mu powodzenia, ale na razie golkiperowi Vitorii Guimaraes nawet to szczęście nie jest potrzebne.

1
75'

Kwadrans do końca rywalizacji. Emiliano Martinez popisał się skutecznym wyjściem na przedpole. Unieszkodliwił wstrzelenie z rzutu wolnego.

2
72'

Na pewno taki strzał jak przed momentem Joe Willocka nie zapewni przedstawicielowi Premier League kompletu punktów.

1
1
2
3
1
70'

Zostało 20 minut Kanonierom na rozstrzygnięcie pojedynku w Guimaraes. 63 procent posiadania piłki po stronie Arsenalu. Może ponownie przebije mur przeciwnika i zapewni sobie wygraną rzutem na taśmę.

2
1
1
1
1
68'

Vitoria Guimaraes. Schodzi: Davidson. Wchodzi: Rochinha.

Davidson #91
66'

Żółtą kartkę otrzymał Rob Holding za ostry wślizg w nogi przeciwnika.

1
1
2
65'

Arsenal. Schodzi: Bukayo Saka. Wchodzi: Alexandre Lacazette.

63'

Trochę wyższa temperatura w polu karnym Vitorii Guimaraes po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka zagrana przez Nicolasa Pepe została skierowana nieznacznie ponad bramką przez Shkodrana Mustafiego.

61'

Vitoria Guimaraes. Schodzi: Pepe. Wchodzi: Denis-Will Poha.

Denis-Will Poha #28
Pepe #88
1
1
1
60'

Chorągiewka sędziego asystenta w górze. Zobaczył spalonego w momencie podania z drugiej linii Matteo Guendouziego do Nicolasa Pepe.

59'

57'

Nic przełomowego nie wydarzyło się w ostatnich minutach na murawie. Po stronie Arsenalu nie widać maksymalnej determinacji w dążeniu po komplet punktów. Vitoria może i ambitna, ale w udokumentowaniu swoich ataków golem ma problem.

54'

Arsenal. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Matteo Guendouzi.

53'

Pepe nie doczekał się gwizdka sędziego po ostrym starciu z piłkarzem Arsenalu.

51'

Marne dośrodkowanie i Emiliano Martinezowi pozostało odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

48'

Vitoria Guimaraes nie rezygnuje z atakowania. Kolejna akcja gopodarzy, tym razem z wykorzystaniem prawego skrzydła oraz Marcusa Edwardsa. Arsenal FC w ostatnim momencie unieszkodliwił podanie w pole karne.

46'

Druga połowa.

1
Czy Arsenal FC zagra lepiej w drugiej połowie?
Tak
Nie
16:04

41'

Elegancka wymiana podań gospodarzy w szesnastce Arsenalu. Sokratis Papastathopoulos zorientował się w ostatnim momencie co się święci i nie pozwolił na oddanie strzału z bliska. Tylko korner dla Vitorii.

2
1
1
1
1
39'

Przecięte podanie skierowane na lewą stronę boiska w kierunku Bukayo Saki. Pomocnik Arsenalu liczył na stoczenie pojedynku z czekającym już na niego Douglasem.

35'

Trochę obudzili się piłkarze z Londynu, których mozolne turlanie futbolówki po połowie Vitorii Guimaraes zaczyna przynosić efekty.

2
3
1
1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Rafa Soares za faul na Nicolasie Pepe.

Rafa Soares #5
3
2
31'

Frederico Venancio dopadł do piłki wrzuconej w pole karne Arsenalu z rzutu wolnego. Pozycja do oddania strzału nie była komfortowa i nie zagroził Emiliano Martinezowi.

30'

Emiliano Martinez ma w tym meczu dużo obowiązków. Vitoria Guimaraes nie rezygnuje z prób strzelenia gola zza pola karnego.

1
26'

Davidson próbował zmieścić piłkę strzałem zza pola karnego w okienku bramki Emiliano Martineza. Nie zabrakło mu dużo do wykonania swojego planu.

2
1
1
1
1
23'

Tym razem było uderzenie. Rob Holding nie przymierzył idealnie głową po wrzutce z lewego skrzydła. Futbolówka przeleciała ponad bramką Douglasa.

1
23'

21'

Zakotłowało się w szesnastce Vitorii Guimaraes. W ostatnim momencie przed potencjalnym strzałem interweniował Frederico Venancio.

19'

Futbolówka posłana w pole karne przedstawiciela Premier League. Jeszcze strącona i ponownie musiał wyjść w powietrze oraz interweniować Emiliano Martinez.

18'

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi za faul na Davidsonie.

1
4
2
2
16'

Początkowy kwadrans to poprzedni mecz Vitorii z Arsenalem w pigułce. Ekipa z Londynu ma przewagę pod względem posiadania piłki, ale więcej strzałów oddaje portugalska drużyna.

2
2
12'

Davidson dostał podanie na dobieg na lewym skrzydle. Po jego płaskim dośrodkowaniu z problemami bronili Kanonierzy. Dobre minuty Vitorii Guimaraes.

1
1
11'

Piłka wrzucona w pole karne Arsenalu z rzutu wolnego. Co prawda gościom udało się ją wybić, ale po zaledwie kilku sekundach Emiliano Martinez musiał popisać się robinsonadą po uderzeniu z dystansu Marcusa Edwardsa.

1
1
1
1
1
8'

Potężna próba z dystansu i głośny pomruk rozczarowania. Do tego dźwięk obitego aluminium, ponieważ Pepe huknął zza pola karnego w słupek Arsenalu!

2
1
7'

Arsenal FC rozgrywa piłkę wysoko na połowie przeciwnika. Vitoria ponownie utrudniła stworzenie sytuacji podbramkowej i przetransportowanie futbolówki do Gabriela Martinelliego.

1
1
5'

Bukayo Saka rozpędził się na lewym skrzydle, zgubił defensora, ale nie zakończył swojego rajdu dokładnym dośrodkowaniem.

3'

Dwa dośrodkowania w pole karne Vitorii. Jedno wysokie, drugie płaskie i w zasadzie przynajmniej jedno powinno skończyć się strzałem. Rozkojarzeni atakowali piłkę goście.

2'

Grający w białych strojach gospodarze oddali pierwszy strzał wyraźnie ponad bramką Arsenalu. Kanonierzy w żółtych koszulkach i getrach, a także w czarnych spodenkach.

2
1
1
1
1
16:04

Zagrać "w dziada" z piłkarzami Arsenalu.

1
1
16:04

Piłkarze już prawie gotowi do rozpoczęcia meczu.

2
2
Czy Arsenal FC wygra mecz z Vitorią Guimaraes?