Serie A: 6. kolejka
28 wrz 2019 18:00
90+4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do odsłoniętej bramki nie trafił Fabio Quagliarella. Włoch był blisko dalszego słupka, ale spudłował.

1
90'

Doliczone cztery minuty.

88'

Dośrodkowanie Emiliano Rigoniego z rzutu rożnego, po którym piłka spadła pod nogami Omara Colleya. Wyraźnie niecelne uderzenie środkowego defensora.

87'

Złapali się za głowy gospodarze, ponieważ nieźle zapowiadająca się akcja zakończyła się wyłącznie wywalczeniem rzutu rożnego.

84'

Jeszcze poderwali się piłkarze Sampdorii do ataku, ale trudno jest ponownie uwierzyć w możliwość strzelenia dwóch goli i wyrównanie, skoro czasu nieubłaganie ucieka.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Skriniar za faul na Gianluce Caprarim.

Inter Mediolan
1
1
1
1
1
79'

Fabio Quagliarella jest bardzo niewidoczny w tym spotkaniu. Najlepszy napastnik ligi włoskiej snuje się między konsekwentnie grającymi defensorami Interu.

75'

Bartosz Bereszyński próbuje trafić do bramki Interu z dystansu, ale reprezentantowi Polski brakuje dokładności. Piłka przelatuje obok królestwa Samira Handanovicia.

1
73'
71'

Po dośrodkowaniu główkował niecelnie Jakub Jankto. Obok pomocnika Sampdorii był przeciwnik i nie pozwolił na dokładne przymierzenie.

69'

Sampdoria. Schodzi: Albin Ekdal. Wchodzi: Ronaldo Vieira.

wchodzi Wchodzi
Ronaldo Vieira #4
schodzi Schodzi
1
68'

Inter na połowie przeciwnika. Sampdoria wydawała się rozpędzać po strzeleniu gola kontaktowego, ale trafienie Roberto Gagliardiniego sprawiło, że gospodarze ponownie chwieją się na nogach.

1
65'

Inter. Schodzi: Stefano Sensi. Wchodzi: Nicolo Barella.

63'

Sędzia był blisko i gwizdnął przewinienie Marcelo Brozovicia. W tej sytuacji piłka przyznana gospodarzom, ale Inter ma czas na ustawienie się w defensywie.

61'

Gol! Strzelił Roberto Gagliardini.

Inter odzyskał dwubramkowe prowadzenie. Roberto Gagliardini był aktywny od początku spotkania i potwierdził wysoką dyspozycję golem. Po prostopadłym podaniu Marcelo Brozovicia jego kompan ze środka pola oddał dwa uderzenia. Dopiero dobitka pokonała Emila Audero.

4
1
1
56'

Inter. Schodzi: Lautaro Martinez. Wchodzi: Romelu Lukaku.

55'

Sampdoria. Schodzi: Fabio Depaoli. Wchodzi: Federico Bonazzoli.

Fabio Depaoli #12
1
1
55'

Gol! Strzelił Jakub Jankto. Asystował mu Karol Linetty.

Jeszcze będzie interesująco w tym spotkaniu. Jakub Jankto strzelił gola kontaktowego. Samir Handanović skapitulował po płaskim uderzeniu. Podawał autorowi gola Karol Linetty. Inter ma już tylko jednego gola zaliczki i dziesięciu zawodników na murawie.

5
3
1
53'

Romelu Lukaku przygotowuje sie intensywnie do wejścia na boisko. Wyjątkowo bardziej poddenerwowany jest w tym momencie przy ławce rezerwowych Eusebio Di Francesco niż Antonio Conte.

1
50'

Inter stracił zawodnika, ale przynajmniej na razie nie stracił rezonu i kontroli nad wydarzeniami. Nerazzurri trzymają gospodarzy w bezpiecznej odległości od bramki Samira Handanovicia.

46'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Alexis Sanchez za próbę wymuszenia rzutu karnego.

1
6
1
46'

Druga połowa.

komentarz

Za moment druga część spotkania.

komentarz

Antonio Conte. Pod jego wodzą Inter Mediolan ma wznieść się na wyższy poziom niż w poprzednich sezonach i stanowić realną konkurencję dla Juventusu w wyścigu po scudetto.

1
Czy Inter Mediolan powiększy przewagę po przerwie?
Tak
Nie
45'

Trzy minuty doliczone przez sędziego.

1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Alexis Sanchez za faul na Albinie Ekdalu.

1
43'

Inter Mediolan ma spotkanie pod kontrolą. Na dodatek szuka kolejnego gola. Płaskie uderzenie Lautaro Martineza zostało wyłapane przez Emila Audero.

38'

Kolejna akcja Interu. Nie do zatrzymania są podopieczni Antonio Conte. Kapitalne podanie z głębi pola wrzucone do Lautaro Martineza, który mając przed sobą jedynie Emila Audero, nie przymierzył do bramki.

1
36'

Piłka w bramce Sampdorii po eleganckim ataku Nerazzurrich. Antonio Candreva wpadł za wcześnie za obrońców z Genui i nie mógł cieszyć się z drugiego gola w sezonie. Tym razem podopieczni Eusebio Di Francesco zostali uratowani przez sędziego.

1
1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Linetty za faul na Stefano Sensim.

Sampdoria Genua
1
1
2
32'

Diego Godin ma tworzyć mur nie do przejścia z Milanem Skriniarem oraz Stefanem De Vrijem. Urugwajczyk ma ogromne doświadczenie, a dziś odpoczywa przed wyprawą do Barcelony.

1
30'

Jakub Jankto mierzył z ostrego kąta. Piłka po uderzeniu Czecha wylądowała w bocznej siatce bramki Samira Handanovicia. Tylko ostrzeżenie dostali zawodnicy Interu.

1
27'

Alexis Sanchez strzelił pierwszego gola dla Interu.

3
1
25'

Emiliano Rigoni strzelił z rzutu wolnego w mur przyjezdnych. Inter spokojnie ustawił się w obronie, a nawet niepotrzebnie sprokurowany stały fragment nie był zagrożeniem dla Samira Handanovicia.

1
22'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Stefano Sensi.

Piłka trafiła przed pole karne Sampdorii po podaniu Kwadwo Asamoaha. Stefano Sensi co prawda strzelał, ale odbita rykoszetem piłka zwolniła. Dopadł do niej tuż obok bramki Emila Audero pozyskany latem zawodnik i wpakował z bliska do sieci. Sędziowie dokładnie przyjrzeli się sytuacji i orzekli, że nie było spalonego Chilijczyka.

5
2
2
20'

Gol! Strzelił Stefano Sensi.

Inter Mediolan jest na prowadzeniu. Faworyt ma zaliczkę po 20 minutach rywalizacji w Genui. Stefano Sensi wziął odpowiedzialność na siebie i przymierzył z dystansu do bramki. Emila Audero nieco zmylił rykoszet od pleców Alexisa Sancheza.

5
1
1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Emiliano Rigoni za faul na Antonio Candreva.

Emiliano Rigoni #10
1
15'

Lautaro Martinez na spalonym. Sędzia asystent wyraźnie zasygnalizował, że Argentyńczyk wystartował za wcześnie do podania z głębi pola. Późniejsza pomyłka Emila Audero była już bez znaczenia.

13'

Zaczyna łapać rytm drużyna z Mediolanu. Lautaro Martinez nie porozumiał się z kompanem i tylko dlatego dobrze zapowiadająca się akcja Interu nie została zakończona niebezpiecznym uderzeniem.

10'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Bastoni za faul na Emiliano Rigonim.

Alessandro Bastoni #95
7'

Sampdoria grająca w niebieskich koszulkach i białych spodenkach wznowiła grę od rzutu wolnego. Sędzia gwizdnął po przewinieniu na Karolu Linettym.

3'

Sampdoria miała ochotę na zaskoczenie lidera. Jedna akcja gospodarzy przerwana dopiero przez Samira Handanovicia, a po dośrodkowaniu w pole karne Interu interweniował Marcelo Brozović.

Czy Inter Mediolan wygra mecz w Genui?
Tak
Nie
1
17:22

Bartosz Bereszyński i Karol Linetty w jedenastce Sampdorii.

2
1
1
17:22

Romelu Lukaku - następca Mauro Icardiego w Interze. Ma być najsilniejszą strzelbą w zespole z Mediolanu. Mecz w Genui rozpocznie na ławce rezerwowych.

17:22

Sędzia: Gianpaolo Calvarese

17:22

Piłkarze z Mediolanu wygrali w ostatnich dwóch sezonach komplet czterech spotkań z Sampdorią. Strzelili w nich 11 goli, a stracili trzy. W konfrontacji lidera z ostatnim klubem w tabeli nie dopuszczają do siebie myśli o niespodziance.

1
17:22

Inter Mediolan prowadzi w lidze włoskiej z kompletem 15 punktów. Nerazzurri nie popisali się na inaugurację fazy grupowej Ligi Mistrzów i szczęśliwie zremisowali 1:1 ze Slavią Praga. Na krajowym podwórku podopieczni Antonio Conte są jednak bezbłędni.

1
17:22

Sampdoria jest na dnie tabeli ligi włoskiej. Na razie drużyna prowadzona przez Eusebio Di Francesco była w stanie odnieść tylko jedno zwycięstwo 1:0 z Torino FC. Nie poszła po nim za ciosem i w środku tygodnia została pokonana 1:2 przez Fiorentinę.