","datePublished":"2019-11-30T14:57:20+01:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Koniec! Real wygrał 2:1 z Deportivo Alaves i został nowym liderem La Liga.","datePublished":"2019-11-30T14:03:43+01:00"}],"name":"Deportivo Alaves - Real Madryt","coverageStartTime":"2019-11-30T13:00:00+01:00","headline":"Deportivo Alaves - Real Madryt","description":"Deportivo Alaves - Real Madryt","about":{"@type":"SportsEvent","name":"Deportivo Alaves - Real Madryt","startDate":"2019-11-30 13:00","location":{"@type":"Place","name":"Estadio Mendizorroza w Vitorii"},"awayTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Real Madryt"},"homeTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Deportivo Alaves"}},"@id":"https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja-na-zywo/100396/deportivo-alaves-real-madryt-live"}
Primera Division: 15. kolejka
30 lis 2019 13:00
komentarz
1
1
90+7'

Nieudana próba Fede Valverde. Pomocnik celował w polu karnym na dalszy słupek.

1
1
1
1
1
90+5'

Karim Benzema złapany na spalonym.

1
1
2
2
90+3'

Kolejne groźn dośrodkowanie! Do piłki nie zdążył doskoczyć Lucas Perez!

2
1
2
90'

Doliczone osiem minut. Wszystko przez przeciągające się problemy techniczne arbitra.

3
4
1
4
90'

. Schodzi: Isco. Wchodzi: Ferland Mendy.

3
1
2
89'

I trzeci, najgroźniejszy korner! Piłkę dopadł Lucas Perez i huknął z kilku metrów. Broni Alphonse Areola!

6
1
88'

Dwa groźne rzuty rożne gospodarzy. Alphonse Areola musiał zachować czujność.

3
87'

Fede Valverde popisał się niezłym podaniem do Isco. Hiszpan niecelnie zagrał, to mogła być groźna okazja!

3
1
1
84'

Martin Aguirregabiria złapany na spalonym.

3
1
82'

. Schodzi: Wakaso Mubarak. Wchodzi: Manu Garcia.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Eder Militao za opóźnianie gry.

Real Madryt
2
1
2
81'

Niecelne uderzenie Rubena Duarte z woleja zza pola karnego.

3
1
80'

. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Duarte za faul na Casemiro.

Ruben Duarte #3
Deportivo Alaves
2
1
78'

Casemiro sfaulował uciekającego Wakaso Mubaraka na połowie boiska.

2
76'

. Schodzi: Tomas Pina. Wchodzi: Pere Pons.

wchodzi Wchodzi
Pere Pons #20
schodzi Schodzi
2
76'

Sędzia z nowym, suchym sprzętem. Teraz może wrócić do prowadzenia meczu.

2
72'

Przerwa w grze. Sędzia ma problem ze sprzętem. W Vitorii leje rzęsisty deszcz.

2
1
1
1
69'

Gol! Strzelił Dani Carvajal.

Goście wrają na prowadzenie. Po dośrodkowaniu Modricia, Isco uderzył głową. Pacheco sparował piłkę na poprzeczkę, a strzał kolegi dobił Carvajal. Kolejny błąd Victoria Laguardii, który nie upilnował drugiego strzelca.

Real Madryt
26
16
3
3
7
67'

. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Rodrygo Goes.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Perez za zdjęcie koszulki podczas świętowania gola.

4
1
65'

Gol! Strzelił Lucas Perez.

Pewny, płaski strzał napastnika Alaves obok słupka.

14
7
3
8
8
komentarz

I to jest rzut karny! Obrońca Realu popełnił przewinienie w polu karnym.

4
3
3
2
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Kapitan Realu trafił w twarz Joselu.

Real Madryt
4
3
2
2
3
63'

Victor Laguardia wybił centrę Garetha Bale'a. Piłkę w polu karnym przejął jeszcze Karim Benzema, ale skiksował.

3
1
1
60'

Sergio Ramos zablokował biegnącego z piłką w polu karnym Aleiksa Vidala. Sędzia wykorzystał system VAR, ale na powtórce nie dostrzegł przewinienia obrońcy. Gramy dalej.

4
1
1
60'

. Schodzi: Luis Rioja. Wchodzi: Oliver Burke.

Javi Lopez #11
2
58'

Lucas Perez szykował się do strzału w polu karnym. W ostatniej chwili piłkę sprzątnął mu Sergio Ramos. Obrońca jest w gazie.

3
56'

Luka Modrić rozbił atak rywali tuż przed własnym polem karnym.

2
54'

A teraz Sergio Ramos główkuje we własnym polu karnym. Interwencja kapitana Realu po podaniu rywali z lewej strony.

6
1
1
1
52'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Toni Kroos.

Mamy gola! Celnie z rzutu wolnego dośrodkował Kroos, do główki wyskoczył Ramos i Real na prowadzeniu.

20
12
3
1
2
50'

Prostopadłe podanie na lewą stronę do Garetha Bale'a. Walijczyk nie zdążył. Dziś bliżej mu do wozu z węglem niż pana piłkarza. Na razie rozgrywa bardzo słabe zawody.

2
2
2
48'

Dośrodkowanie Toniego Kroosa wybite. Piłka wróciła do Niemca, ale za drugim razem też nie udało mu się celnie zagrać.

3
1
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce gospodarze.

3
1
1
12:24

Na treningu zawodnicy Realu potrafili trafiać do bramki. Na razie w Alaves są bezskuteczni.

3
45+1'

Sędzia doliczył dwie minuty.

2
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Pina. Pomocnik sfaulował Daniego Carvajala.

2
1
1
1
44'

Nieudany przerzut Luki Modricia na lewą stronę. Piłkę odebrał Aleix Vidal.

41'

Starcie w powietrzu Toniego Kroosa z Wakaso Mubarakiem przed polem karnym. Grę z rzutu wolnego wznowi Fernando Pacheco.

2
2
2
1
1
39'

Luka Modrić z rozciętym uchem musi na moment opuścić boisko.

1
2
37'

Luis Rioja przeciął podanie do Garetha Bale'a, ale piłkę przejął Casemiro. Brazylijczyk huknął z dystansu, ale broni Fernando Pacheco!

1
2
35'

Klepka Luki Modricia i Karima Benzemy. Francuz oddał strzał, ale nie dokręcił piłki w światło bramki.

1
2
34'

Lucas Perez postraszył! Napastnik uderzył w polu karnym po dobrym podaniu Martina Aguirregabirii, ale trafił w bramkarza. Był jednak na spalonym.

2
32'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić. Chorwat wślizgiem zaatakował Rubena Duarte.

Real Madryt
1
2
1
30'

Isco huknął zza pola karnego! Fernando Pacheco łapie z problemami.

1
29'

Groźna akcja Alaves. Joselu mocno uderzył, piłka odbiła się rykoszetem od rywala i nie zdążył przechwycić jej Lucas Perez.

1
1
1
27'

Podanie Sergio Ramosa w pole karne. Wyskoczył Gareth Bale, ale nie zdołał groźnie uderzyć.

1
3
25'

Lucas Perez poradził sobie z niewygodnym dośrodkowaniem Martina Aguirregabirii i mocno uderzył z ostrego kąta. Alphonse Areola łapi piłkę.

2
22'

Ruben Duarte zagrał w pole karne. Piłka zawiesiła się nad polem karnym, ale złapał ją Alphonse Areola.

1
20'

Karim Benzema ruszył lewą stroną w pole karne, próbował wycofać do Marcelo, ale podanie przeciął Tomas Pina.

2
18'

Isco przestrzelił w doskonałej sytuacji. Pomocnik dostał podanie w polu karnym od Daniego Carvajala, mocno uderzył, ale piłka przeleciała nad bramką.

2
17'

Piłkarze Deportivo zastawili spore zasieki przed własnym polem karnym. Goście mają problem, żeby przedrzeć się pod bramkę.

3
15'

Sergio Ramos już drugi raz złapany na spalonym w tym meczu.

1
2
1
14'

Isco wyprzedził Victora Laguardię, ale nie zdążył celnie dośrodkować.

1
1
13'

Fernando Pacheco pewnie złapał dośrodkowanie Isco.

1
12'

Luis Rioja dośrodkował z lewej strony. Do uderzenia przymierzał się Joselu, ale czystym wślizgiem zatrzymał go Sergio Ramos!

2
10'

Isco dośrodkował z lewej strony, Gareth Bale próbował uderzyć głową, ale piłka odbiła się od Ximo Navarro i trafiła w słupek!

1
2
1
10'

Dobra interwencja Lucasa Pereza. Napastnik Alaves zabrał Garethowi Bale'owi przed własnym polem karnym.

1
1
1
9'

Dalekie dogranie Aleiksa Vidala z lewej strony. W pole karne wbiegał napastnik, ale uprzedził go Alphonse Areola.

1
9'

Centra Toniego Kroosa wybita przez obrońców.

1
2
8'

Po konsultacji z VAR-em sędzia zdecydował, że nie ma rzutu karnego.

4
2
3
1
7'

Żółtą kartkę otrzymał Aleix Vidal.

2
7'

Zagotowało się w polu karnym Realu! Dryblował Aleix Vidal, próbował zejść na lewą nogę, ale zatrzymał go Eder Militao. Sędziowie sprawdzają sytuację na VAR-ze!

1
2
6'

Kolejny piłkarz Realu na ofsajdzie. Tym razem Isco.

2
4'

Sergio Ramos złapany na spalonym.

2
3'

Niezłe zagranie na prawą stronę do Garetha Bale'a. Walijczyk próbował zejść do środka, ale nie zdążył opanować piłki.

1
2'

Szybka strata Królewskich na prawej stronie. Gospodarze przy piłce.

1
czas Start meczu
12:13

W tabeli La Liga Deportivo Alaves zajmuje 13. miejsce. Real Madryt jest wiceliderem, ale ma tyle samo punktów co pierwsza FC Barcelona.

1
1
12:13

Tak Królewscy trenowali przed dzisiejszym starciem.

1
Kto wygra mecz?
Real Madryt
Będzie remis
1
12:13

Spotkanie poprowadzi Guillermo Cuadra Fernandez.

1
12:13

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 14. kolejki La Liga. Deportivo Alaves zagra u siebie z Realem Madryt. Pierwszy gwizdek o godzinie 13.