0:2
Zakończony

FC Barcelona

90+3'

Dośrodkowanie z lewej strony na głowę Moliny, lecz piłka ponad bramką Ter Stegena.

3
1
90+2'

Ruszył prawym skrzydłem Damian Suarez, ale został zatrzymany na 30. metrze.

1
1
90+1'

Rozpoczęła się pierwsza z czterech doliczonych minut.

1
1
90'

Kibice zaczynają opuszczać stadion w Getafe.

1
88'

Faulowany Suarez na swojej połowie. Starają się gospodarze przerywać akcje, by nie stracić trzeciego gola.

1
1
86'
85'

Krótko rozegrany rzut rożny, piłka na głowę Angela, a ten minimalnie nad poprzeczką.

1
84'

Kolejny raz Kenedy sieje zamęt w szeregach Barcelony. W odpowiednim momencie rękę wyciągnął Ter Stegen.

4
1
83'

Kenedy próbował wykorzystać zamieszanie po rzucie wolnym dla Getafe, lecz czujny w bramce był Marc-Andre ter Stegen.

3
82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet za wejście w Molinę. To oznacza, że Barcelona dokończy mecz w osłabieniu.

4
2
1
1
2
80'
77'

Żółta kartka dla Sergiego Roberto.

1
1
76'

Wyszedł z bramki Soria na bok, Arthur przechwycił piłkę i uderzył z 30 metrów, ale jednak nie trafił w światło bramki.

1
1
2
75'
73'

I znów mamy przerwę na uzupełnienie płynów.

3
1
73'

Mauro Arambarri pokusił się o strzał z dystansu. Piłka obok bramki.

72'

Getafe. Schodzi: David Remeseiro Salgueiro. Wchodzi: Francisco Portillo.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
David Remeseiro Salgueiro #23
1
71'

Urwał się Carles Perez, ale oddał bardzo niecelny strzał. Piłce było bliżej do chorągiewki narożnej niż bramki.

1
1
70'

Dobra piłka od Suareza do Arthura, zdążył jeden z obrońców zablokować tę akcję na 16. metrze.

2
1
68'

Przepychanki Arambarriego z Sergi Roberto przy linii bocznej.

1
66'

Piłkarze Getafe teraz już bardziej skupiają się właśnie na dyskusjach i przerywaniu gry.

3
3
1
65'

Żółta kartka także dla Nemanji Maksimovicia. Najprawdopodobniej za jakieś słowa rzucone w kierunku sędziego.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Kenedy za nadepnięcie Busquetsa.

Getafe CF
4
63'

Suarez pomagał sobie ręką przy opanowywaniu piłki w polu karnym rywala, choć sam temu zaprzecza.

1
3
62'

Długa piłka do Griezmanna, łapie Soria.

1
2
60'

Gospodarze dużo mniej ochoty mają do gry niż godzinę temu.

1
1
58'

Getafe. Schodzi: Jaime Mata. Wchodzi: Jorge Molina.

Jaime Mata #7
3
57'

Dobry rajd Kennedy'ego, podanie do Maty przecina wślizgiem Lenglet.

3
56'

Mauro Arambarri chciał za wszelką cenę wkurzyć Arthura i prowokował go przez popychanie. Doigrał się gracz Getafe, gra przerwana, choć kartki nie dostał.

1
1
55'

A z kolei do obrony Barcelony wrócił Antoine Griezmann i to on właśnie przerwał akcję rywali.

8
1
54'

Gospodarze przestali już tak szarżować, zostali zepchnięci do defensywy.

2
52'

Ter Stegen wybiega z bramki i zabiera piłkę spod nóg Maksimoviciowi.

3
1
50'

Gol dla Barcelony! Strzelił Junior Firpo.

Z dystansu uderzał Carles Perez, odbija piłkę David Soria, ale prosto pod nogi obrońcy Barcelony, który nie ma problemów z trafieniem do siatki.

31
11
1
2
3
48'

Zmieniło się ustawienie gospodarzy na 3-5-2.

1
1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet faulujący właśnie Kennedy'ego.

1
46'

Getafe. Schodzi: Allan Nyom. Wchodzi: Kenedy.

czas Druga połowa
komentarz

Polecamy dla rozluźnienia.

6
1
45+2'

Gdybyśmy mieli rozrysować bramkową akcję Barcelony...

4
2
1
1
45+1'

Dwie minuty doliczone do pierwszej części gry.

2
1
45'

Carles Perez popędził do piłki, która zmierzała już do linii końcowej i postanowił wyłożyć ją Suarezowi. Niewiele pomylił się Urugwajczyk!

5
2
2
1
2
44'

Sergio Busquets fauluje rywala i otrzymuje za to żółtą kartkę.

1
1
1
1
42'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu... Marc-Andre ter Stegen!

Tak tak, to nie pomyłka. Bramkarz Barcelony wyszedł na 20. metr, by wybić piłkę, a okazało się, że tym długim zagraniem... uruchomił Luisa Suareza, który urwał się obrońcom i przelobował Sorię! Barcelona prowadzi 1:0!

40
25
9
6
6
41'

Niezłe podanie właśnie z lewej flanki do Angela, ale ten na spalonym.

1
40'

Kolejny pojedynek przegrany przez Firpo na prawym skrzydle. Tą stroną próbują atakować Azulones.

1
39'

Kibice Barcelony nie mogą być zadowoleni.

1
1
37'

Dośrodkowanie Nyoma z lewej strony przeleciało całe pole karne, to samo z prawej strony chciał zrobić Damian Suarez, ale wyszło jeszcze gorzej.

36'

Za mocne zagranie Firpo do... no właśnie, do kogo? Trudno powiedzieć.

1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno za faul na Busquetsie.

Bruno #4
Getafe CF
2
33'

Gospodarze mieli rzut rożny, ale nie zakończył się on niczym groźnym.

32'

Wracamy do gry, Busquets fauluje Arambarriego, choć sam jest innego zdania.

1
30'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

1
29'

Busquets stracił piłkę przy linii końcowej na rzecz Angela, szybka akcja dla Getafe, ale fatalny strzał jednego z pomocników. Ale zrobiło się groźnie.

2
27'

Małe zamieszanie w polu karnym Barcelony. Jaime Mata oddał dwa strzały, oba blokuje Firpo.

2
1
1
1
1
26'

Wysoka piłka Busquetsa w okolice pola karnego, wychodzi Soria i łapie ją pewnie w rękawice.

2
2
1
1
2
25'

Rzut wolny wykonywał Griezmann, ale wysoka piłka została wygłówkowana przez obrońców Getafe.