QUIZ

QUIZ: Wiesz wszystko o meczu Polaków i ich rywalach? Udowodnij!

Reprezentacja Polski znakomicie spisała się w meczu z Rumunią i zanotowała pewne zwycięstwo. Wiesz wszystko o tym spotkaniu? Nie bądź tego taki pewien. Spróbuj rozwiązać nasz quiz i sprawdź, co przegapiłeś.

1/15
Jednym z bohaterów reprezentacji Polski w meczu z Rumunią był Kamil Grosicki. Strzelił on jedną z bramek dla Biało-Czerwonych. W której minucie pomocnik trafił do siatki rywala?
8
11
13
2/15
Robert Lewandowski ponownie zachwycił swoją dyspozycją. Ile goli strzelił Rumunom kapitan reprezentacji?
1
2
3
3/15
Reprezentacja Polski po raz trzeci zmierzyła się z Rumunią w starciu o sporą stawkę. Po raz który Biało-Czerwoni pokonali tego rywala?
1
2
3
4/15
Kto jest aktualnie najlepszym strzelcem eliminacji MŚ 2018 w Europie?
Cristiano Ronaldo
Mario Mandżukić
Robert Lewandowski
5/15
Co powiedział Adam Nawałka po zwycięstwie nad Rumunią?
"Bez euforii. Taki mecz dawno się nam nie zdarzył, mówię o spotkaniu wyjazdowym na trudnym terenie"
"Bez euforii. To nie pierwszy taki dobry mecz wyjeździe, mówię na trudnym terenie"
"Zagraliśmy znakomite spotkanie i oby tak dalej"
6/15
W meczu z Rumunią doszło do niezwykle groźnej sytuacji na boisku, po której na murawę upadł Robert Lewandowski. Co się wtedy stało?
został trafiony w oko petardą
dostał w głowę kamieniem
przed jego nogą wybuchła petarda
7/15
Ile punktów zgromadzili Polacy w czterech meczach eliminacji do mistrzostw świata 2018?
8
10
11
8/15
Reprezentacja Czarnogóry po pierwszej połowie wygrywała z Armenią 2:0. Jakim wynikiem zakończyło się to spotkanie?
3:2 dla Czarnogóry
2:2
3:2 dla Armenii
9/15
Robert Lewandowski strzelił dwa gole Rumunom, dzięki czemu zanotował kolejny awans w klasyfikacji najlepszych strzelców reprezentacji Polski. Kogo wyprzedził po ostatnim spotkaniu kapitan Biało-Czerwonych?
Kazimierza Deynę
Grzegorza Latę
Ernesta Pohla
10/15
Kto znajduje się na czele grupy E el. MŚ 2018?
Czarnogóra
Polska
Dania
11/15
Ile goli stracili Biało-Czerwoni w eliminacjach do mistrzostw świata 2018?
3
5
6
12/15
Mecz z Rumunią był 34 spotkaniem pod wodzą trenera Adama Nawałki. Jaki jest bilans pracy tego selekcjonera?