Ależ to zrobił! Zachwyty nad golem "Lewego" (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Viaplay / Na zdjęciu: gol Roberta Lewandowskiego
Twitter / Viaplay / Na zdjęciu: gol Roberta Lewandowskiego

Po pierwszej połowie Bayern Monachium sensacyjnie przegrywał z FC Augsburg 1:2. Gola dla mistrzów Niemiec strzelił niezawodny Robert Lewandowski. Zobacz, jak Polak dokonał tej sztuki.

Ostatnio Robert Lewandowski nie miał łatwych dni. Wszystko zaczęło się od tego, że nie zagrał z Węgrami. Polska przegrała 1:2 i straciła szansę na rozstawienie w barażach eliminacji MŚ 2022. Na kapitana kadry wylała się lawina krytyki.

Lewandowski chciał odpocząć przed meczami Bayernu Monachium. Pierwszy z nich odbył się w piątek. Mistrzowie Niemiec zmierzyli się z walczącym o utrzymanie FC Augsburg i po 35 minutach sensacyjnie przegrywał 0:2.

Wtedy obudził się Lewandowski, który strzelił kontaktowego gola. Polak strzelił z powietrza po dośrodkowaniu z prawej flanki i dał nadzieję na odwrócenie losów spotkania.

- Troszeczkę przypadku i instynkt Muellera pozwolił, by Robert doszedł do fantastycznej sytuacji - ocenił komentator Viaplay.

Tak Lewandowski zdobył 14. gola w sezonie Bundesligi! Popis techniki w wykonaniu Polaka.

Czytaj także: Włodzimierz Lubański krytykuje Roberta Lewandowskiego! "Nie jest to dla mnie żadne tłumaczenie" Doigraliśmy się. Złe wieści dla reprezentacji Polski