Mariusz Stępiński bohaterem swojej drużyny! Dwa gole odwróciły losy meczu

YouTube /  Cytavision Sports / Na zdjęciu: gol Mariusza Stępińskiego
YouTube / Cytavision Sports / Na zdjęciu: gol Mariusza Stępińskiego

Omonia Nikozja pokonała na wyjeździe 3:2 Nea Salamis, a bohaterem spotkania został Mariusz Stępiński, który swoimi dwoma trafieniami w końcówce meczu zapewnił drużynie 3 punkty.

Niedziela zdecydowanie należy do polskich napastników. Po tym, jak 3 bramki w meczu Basaksehiru zdobył Krzysztof Piątek, niewiele słabszym wyczynem popisał się Mariusz Stępiński.

31-latek rozstrzygnął losy spotkania. Jego Omonia Nikozja, do przerwy przegrywała 1:2 z Nea Salamis, jednak ostatecznie, dzięki trafieniom Stępińskiego z 84. oraz 88. minuty, wraca do Nikozji z 3 oczkami.

Stępiński jest w tym sezonie w znakomitej formie. W 7 rozegranych jak dotąd meczach zdobył 6 bramek i walnie przyczynił się do awansu swojego zespołu do Ligi Konferencji Europy, gdzie jego zespół mierzyć się będzie m.in. z Legią Warszawa.