Tak Legia rozbiła Radomiaka. Bartosz Kapustka z kolejnym błyskiem [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Canal+ Sport / Legia rozbiła Radomiaka
Twitter / Canal+ Sport / Legia rozbiła Radomiaka

W niedzielny wieczór Legia Warszawa rozbiła u siebie Radomiaka Radom. Zespół ze stolicy wygrał aż 4:1 i wskoczył na fotel lidera PKO Ekstraklasy. Z dobrej strony zaprezentował się m.in. Bartosz Kapustka.

Legia Warszawa była faworytem rywalizacji z Radomiakiem Radom i niemalże od początku tej potyczki pokazywała, że takie postrzeganie nie było przypadkowe. Wojskowi od pierwszego gwizdka przeważali, ale musieli poczekać na wymierne korzyści.

Jednak gdy do tych już doszło, dwa gole wpadły na niewielkiej przestrzeni czasu. Najpierw w 38. minucie do siatki z rzutu karnego trafił Blaz Kramer, ale ładniejsze trafienie przyszło już w doliczonym czasie pierwszej połowy.

Wtedy to w pole karne wdarł się Bartosz Kapustka i uderzył w kierunku bramki. W pewnym sensie trafił piłkę obiema nogami, ale ostatecznie wydaje się, że na końcu futbolówka poleciała do siatki po kopnięciu lewą.

Po zmianie stron pierwszego gola zdobył Radomiak. Capita Capemba dał nadzieję swojemu zespołowi na wywalczenie punktu, ale ostatecznie ich komplet został w Warszawie. Legia dołożyła jeszcze dwa trafienia.

Najpierw kolejny w tym meczu rzut karny wykorzystał Marc Gual, a już w samej końcówce do siatki trafił jeszcze Wojciech Urbański. Młody zawodnik strzelił w tym meczu swojego pierwszego gola w barwach seniorskiej drużyny Legii.