Piękny gol pomocnika Widzewa. Lepiej nie mógł przymierzyć [WIDEO]

Twitter / Canal + Sport / Gol Frana Alvareza

W poniedziałkowy wieczór Widzew Łódź wygrał w Krakowie z Cracovią. Piękną bramkę w tym spotkaniu zdobył pomocnik gości, Fran Alvarez.

Ostatni mecz trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy tym razem został rozegrany w Krakowie. Tam przy ulicy Kałuży Cracovia podejmowała Widzew Łódź i wszelkie wydarzenia boiskowe zostały niestety przyćmione przez incydent wywołany przez kibiców.

Sympatycy obu drużyn w drugiej połowie pojawili się na dachu stadionu i spowodowali przerwanie spotkania. Jednak już po powrocie do gry mieliśmy do czynienia z naprawdę ciekawym widowiskiem piłkarskim.

Zdecydowanie największą ozdobą tego spotkania był gol Frana Alvareza z 84. minuty. Hiszpan otrzymał piłkę tuż przed polem karnym i pięknym uderzeniem lewą nogą pokonał bramkarza rywala.

Ofensywny pomocnik pokazał, że umie też strzelić swoją słabszą nogą, a dzięki temu trafieniu jego drużyna od tego momentu prowadziła 2:1. Potem, już w trakcie bardzo długiego doliczonego czasu gry, Widzew dobił rywala.

Stało się tak za sprawą Imada Rondicia, który w 12. minucie doliczonego czasu wykorzystał sytuację sam na sam z Henrichem Ravasem. Dzięki tym trafieniom łodzianie wywieźli z Krakowa komplet punktów.