PKO Ekstraklasa. Zagłębie Lubin - Warta Poznań. Kto pokaże mecz? Transmisja TV, stream

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: piłkarze Zagłębia Lubin
WP SportoweFakty / Karol Słomka / Na zdjęciu: piłkarze Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin - Warta Poznań to pierwsze spotkanie PKO Ekstraklasy po przerwie reprezentacyjnej. Początek meczu zaplanowanego na piątek, 31 marca o godz. 18:00. Transmisja na żywo dostępna na Canal+ Family, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

[b]

26. kolejka PKO Ekstraklasy. Gdzie oglądać mecz Zagłębie - Warta?[/b]

Po prawie dwóch tygodniach przerwy, którą spowodowały mecze reprezentacyjne, do gry wraca PKO Ekstraklasa. W pierwszym spotkaniu 26. kolejki KGHM Zagłębie Lubin podejmie Wartę Poznań.

Gospodarze nie radzą sobie najlepiej na własnym stadionie. W 2023 roku odnieśli tylko jedno domowe zwycięstwo, w dodatku z ostatnią Miedzią Legnica. O przełamanie w piątkowym starciu z Wartą będzie ciężko, bo jest to jedna z najlepiej punktujących drużyn na wyjazdach.

Pod tym względem "Zieloni" są czwartym najlepszym zespołem. W dodatku mają najlepszą defensywę na wyjazdach, która straciła tylko dziewięć goli. Dzięki temu Warta zajmuje piąte miejsce w tabeli i ma realne szanse na awans do europejskich pucharów.

Początek meczu w Lubinie o godz. 18:00. Transmisja na żywo na kanałach Canal+ Family, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

PKO Ekstraklasa w internecie. Czy będzie stream z meczu Zagłębie Lubin - Warta Poznań?

Starcie Zagłębie Lubin - Warta Poznań można oglądać również na żywo w internecie. Stream online z 26. kolejki PKO Ekstraklasy będzie aktywny na platformie Canal+Online. Z tej usługi można korzystać na urządzeniach mobilnych.

Darmowa relacja LIVE z PKO Ekstraklasy. Mecz Zagłębie Lubin - Warta Poznań na WP SportoweFakty.

Początek meczu Zagłębie Lubin - Warta Poznań: 18:00. Transmisja TV: Canal+ Family, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport. Stream online: Canal+Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Przeczytaj także: Świetne wieści dla Fernando Santosa. Polski napastnik wyleczył kontuzję ZOBACZ WIDEO: Dostał pytanie o styl reprezentacji Polski. Wymowna reakcja