51:66
Zakończony
Zastal Zielona Góra
40:00

Koniec meczu! Stelmet BC Zielona Góra odniósł swoją drugą wygraną w Eurolidze pokonując w Kubaniu tamtejszy Lokomotiv 66:51! To wielki sukces osłabionych mistrzów Polski!

IV kwarta, 38:55

Ten mecz się już skończył, gospodarze zrezygnowani nawet już nie bronią, a łatwe punkty zdobywa dzięki temu Mateusz Ponitka

IV kwarta, 38:14

Łukasz Koszarek chyba pieczętuje już triumf Stelmetu BC Zielona Góra

IV kwarta, 37:43

Saso Filipovski poprosił o przerwę, bowiem rywale zbliżyli się na 11 punktów

IV kwarta, 37:41

Efektowny wsad Mateusza Ponitki po asyście Dee Bosta, ale szybka i znakomita odpowiedź Malcolma Delaney'a, który celnie przymierzył zza łuku

IV kwarta, 36:08

Lokomotiv Kubań Krasnodar trochę poderwał się do gry po tym przewinieniu i zmniejszył straty do zaledwie 13 punktów

IV kwarta, 34:56

Adam Hrycaniuk niesportowo powstrzymywał Malcolma Delaney'a i lider teamu z Kubania zmniejsza straty z linii rzutów wolnych

IV kwarta, 34:32

Przerwa dla Lokomotiv Kubań Krasnodar. Stelmet BC Zielona Góra już chyba nie może przegrać tego meczu, gospodarze nawet zbytnio w tym nie przeszkadzają!

IV kwarta, 33:37

W końcu trafiają również gospodarze, konkretnie Dontaye Draper

IV kwarta, 32:20

Druga minut upłynęła i nadal próżno szukać punktów w tej kwarcie. Sztuka ta udała się dopiero w 140 sekundzie Karolowi Gruszeckiemu z linii rzutów wolnych

IV kwarta, 31:07

Minuta czwartej kwarty za nami, a wynik pozostaje bez zmian

komentarz

52:38 prowadzi Stelmet BC Zielona Góra po trzech kwartach meczu w Kubaniu! Jeszcze tylko 10 minut od sensacyjnej wygranej mistrzów Polski!

III kwarta, 29:56

Kuriozalna akcja gospodarzy na koniec tej części meczu. Sztab szkoleniowy zdołał tylko złapać się za głowę

III kwarta, 28:34

W końcu udało się zdobyć punkty! Szczęśliwcem Dee Bost!

III kwarta, 28:03

Obie drużyny pudłują teraz nawet z najprostszych pozycji...

III kwarta, 26:22

Victor Claver doskonale wszedł w drugą połowę meczu i w pojedynkę stara się zmniejszyć straty swojego zespołu

III kwarta, 24:59

Dejan Borovnjak lekarstwem na wszystko w Kubaniu, mini seria punktów gospodarzy zakończona!

III kwarta, 24:07

Sprawy w swoje ręce wziął Victor Claver, a po jego efektownym wsadzie Saso Filipovski poprosił o przerwę. Nadal jest jednak bardzo dobrze dla Stelmetu BC Zielona Góra

III kwarta, 23:09

Jest już 20 punktów przewagi zielonogórskiego mistrza! Zza linii 6,75 trafia Szymon Szewczyk!

III kwarta, 22:07

Mateusz Ponitka również trafia i mistrzowie Polski rozpoczynają trzecią kwartę od serii 6:0!

III kwarta, 20:58

Gospodarze rozpoczynają od straty, a mistrzowie Polski od punktów Dejana Borovnjaka

komentarz

Ostatnie rady trenerów i za parę chwil zaczynamy drugą połowę meczu! Oby tak samo dobrej dla Stelmetu BC Zielona Góra, jak ta pierwsza

komentarz

Warto dodać, że Stelmet BC Zielona Góra pomimo fatalnego dla siebie bilansu 1:6 w Eurolidze nadal ma szansę na awans do fazy Top 16. Wygrana w Kubaniu to na pewno duży krok w tym kierunku, jednak mistrzowie Polski muszą też patrzeć na wyniki innych meczów, przede wszystkim tych z udziałem Panathinaikosu Ateny