W tym artykule dowiesz się o:
W sobotę Rosjanin był drugi w przedostatniej rundzie rywalizacji. W szwedzkiej Uppsali były zawodnik klubów z Bydgoszczy, Tarnowa, Daugavpils, Piły i Krakowa o kolejne pięć oczek powiększył swoją przewagę nad Dmitrijem Kołtakowem, który był czwarty.
W sobotę drugie zwyciężył Dmitrij Chomicewicz, a na najniższym stopniu podium stanął Eduard Krysow.
Iwanow złoto może świętować już w swoim drugim wyścigu niedzielnych zawodów, które rozpoczną się o godzinie 13:00.
Blisko awansu do półfinału był Grzegorz Knapp. Polak w swoim ostatnim biegu potrzebował dwóch punktów, ale zanotował upadek i ostatecznie został sklasyfikowany na dziewiątej pozycji.
Wyniki: 1. Dimitrij Chomicewicz (Rosja) - 20 (3,2,3,3,3,3,3) 2. Danił Iwanow (Rosja) - 20 (3,3,3,3,3,3,2) 3. Eduard Krysow (Rosja) - 12 (1,2,2,1,3,2,1) 4. Dimitrij Kołtakow (Rosja) - 15 (2,3,3,3,2,2,w) 5. Franz Zorn (Austria) - 11 (3,3,2,d,2,1) 6. Witalij Chomicewicz (Rosja) - 10 (3,1,3,2,1,w) 7. Gunter Bauer (Niemcy) - 9 (2,2,2,2,w,1) 8. Paweł Czajka (Rosja) - 8 (2,1,2,0,3,0) 9. Grzegorz Knapp (Polska) - 7 (1,3,1,2,u) 10. Stefan Svensson (Szwecja) - 7 (2,2,1,1,1) 11. Jan Klatovsky (Czechy) - 6 (1,1,1,1,2) 12. Per-Anders Lindstroem (Szwecja) - 4 (1,u,0,3,0) 13. Rene Stellingwerf (Holandia) - 2 (0,0,0,2,0) 14. Robert Henderson (Szwecja) - 2 (0,1,0,1,0) 15. Fredrik Olsson (Szwecja) - 2 (2) 16. Stefan Pletschacher (Niemcy)- 1 (0,0,0,0,1) 17. Fredrik Johansson (Szwecja) - 1 (0,0,1,w,-) 18. Niklas Svensson (Szwecja) - NS Bieg po biegu: 1. Iwanow, Kołtakow, Knapp, Stellingwerf 2. W. Chomicewicz, Svensson, Klatovsky, Johansson 3. D.Chomicewicz, Bauer, Lindstroem, Pletschacher 4. Zorn, Czajka, Krysow, Henderson 5. Knapp, Svensson, Henderson, Pletschacher 6. Zorn, Bauer, W. Chomicewicz, Stellingwerf 7. Kołtakow, Krysow, Klatovsky, Lindstroem (u) 8. Iwanow, D.Chomicewicz, Czajka, Johansson 9. W. Chomicewicz, Czajka, Knapp, Lindstroem 10. D.Chomicewicz, Krysow, Svensson, Stellingwerf 11. Kołtakow, Zorn, Johansson, Pletschacher 12. Iwanow, Bauer, Klatovsky, Henderson 13. D.Chomicewicz, Knapp, Klatovsky, Zorn (d) 14. Lindstroem, Stellingwerf, Henderson, Johansson (w/u) 15. Kołtakow, Bauer, Svensson, Czajka 16. Iwanow, W. Chomicewicz, Krysow, Pletschacher 17. Krysow, Olsson, Knapp (u), Bauer (w/u) 18. Czajka, Klatovsky, Pletschacher, Stellingwerf 19. D.Chomicewicz, Kołtakow, W. Chomicewicz, Henderson 20. Iwanow, Zorn, Svensson, Lindstroem Półfinały: 21. Iwanow, Krysow, Zorn, Czajka 22. D.Chomicewicz, Kołtakow, Bauer, W. Chomicewicz (w) Finał: 23. Iwanow, D.Chomicewicz, Krysow, Kołtakow (w)
Terminarz IMŚ: 2 lutego 1. Finał IMŚ Gladiatorów w Krasnogorsku 3 lutego 2. Finał IMŚ Gladiatorów w Krasnogorsku 9 lutego 3. Finał IMŚ Gladiatorów w Togliatti 10 lutego 4. Finał IMŚ Gladiatorów w Togliatti 9 marca 5. Finał IMŚ Gladiatorów w Assen 10 marca 6. Finał IMŚ Gladiatorów w Assen 16 marca 7. Finał IMŚ Gladiatorów w Inzell 17 marca 8. Finał IMŚ Gladiatorów w Inzell 23 marca 9. Finał IMŚ Gladiatorów w Uppsala 24 marca 10. Finał IMŚ Gladiatorów w Uppsala
M | Imię i nazwisko | Kraj | Razem |
---|---|---|---|
1 | Rosja | 185 | |
2 | Rosja | 170 | |
3 | Rosja | 154 | |
4 | Rosja | 135 | |
5 | Rosja | 106 | |
6 | Austria | 104 | |
7 | Szwecja | 78 | |
8 | Niemcy | 67 | |
9 | Austria | 53 | |
10 | Szwecja | 49 | |
11 | Szwecja | 47 | |
12 | Niemcy | 43 | |
13 | Czechy | 34 | |
14 | Johann Weber | Niemcy | 29 |
15 | Rosja | 28 | |
16 | Szwecja | 20 | |
17 | Rosja | 19 | |
18 | Timo Kankkunen | Finlandia | 10 |
19 | Kazachstan | 7 | |
20 | Artiom Akułow | Rosja | 6 |
21 | Kazachstan | 5 | |
22 | Niemcy | 1 | |
23 | Rosja | 1 | |
24 | Niemcy | 1 | |
25 | Niemcy | 1 | |
26 | Jasper Iwema | Holandia | 1 |
27 | Holandia | 1 | |
28 | Rosja | 0 | |
29 | Denis Sliepuchin | Kazachstan | 0 |
30 | Bart Schaap | Holandia | 0 |