Lider bez litości. Przełamanie Legii Warszawa

Legia.net / Marcin Szymczak / Na zdjęciu: futsaliści Legii Warszawa

W STATSCORE Futsal Ekstraklasie ścisła czołówka nie gubi punktów. W niedzielę wygrał lider Piast Gliwice, po trzy punkty sięgnął także mistrz Rekord Bielsko-Biała. Potknął się Dreman Opole Komprachcice.

Mistrz Polski Rekord nie ustępuje liderowi Piastowi. Bielszczanie grali w Pniewach z Red Dragons. Do przerwy goście strzelili cztery gole, nie tracąc żadnego.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Po zmianie stron miejscowym udało się zdobyć dwie bramki, ale na więcej nie było ich stać. Oszczędzający siły na środowy, prestiżowy mecz z Clearexem Chorzów.

Pięciopunktową przewagę nad Rekordem utrzymał Piast. Gliwiczanie nie dali żadnych szans zamykającemu tabelę ASZ UG Futsalowi pokonując gdańszczan 6:0.

W końcu przełamała się Legia Warszawa, która wydarła wygraną zespołowi Red Devils. Chojniczanie do przerwy prowadzili 4:3, ale w 2. połowie gracze beniaminka zagrali jeszcze skuteczniej i wygrali 7:6.

Potknął się plasujący w okolicach podium Dreman Opole Komprachcice przegrywając w Toruniu z FC Reiter. Dzięki trzem punktów gospodarze odrobili część strat do czołówki. Wciąż są one jednak dość duże.

W środę rozegrany wspomniany zaległy mecz w Chorzowie, a następna kolejka już w weekend. Potyczki można oglądać na platformie WP Pilot.