17:23

17:23

Zasłużone zwycięstwo reprezentacji Niemiec z Irlandią Północną!

90+2

Mesut Oezil strzelił z półwoleja obok bramki. Michael McGovern nie musiał tym razem interweniować.

90

Doliczone 3 minuty.

89

Reprezentacja Niemiec wymienia obecnie podania jak w poprzednim sezonie Bayern Monachium. Przy obecny wynikach wygra rywalizację w grupie na Euro 2016.

87

Strzał rozpaczy Jonasa Hectora z ponad 25 metrów. Wszystko po to, by drużyna zdążyła ustawić się w obronie.

1
85

Mistrzowie świata wymieniają podania i zyskują cenny czas. Zarazem odbierają "Norn Iron" ochotę do atakowania własnej bramki.

82

Michael McGovern jest po prostu niesamowity! Mario Gomez główkował w sam narożnik po centrze Joshuy Kimmicha, a jednak jeszcze raz bramkarz Irlandii Północnej nie pozwolił na zdobycie gola.

1
79

Bastian Schweinsteiger nie jest najwyższym piłkarzem na świecie, ani w tym meczu, ale to właśnie on wygrał pojedynek w powietrzu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

77

Mario Gomez zagrał za ostro na połowie zielonych i sędzia postanowił przyznać im rzut wolny. Niemcy muszą w tej sytuacji wracać.

76
75

Kwadrans do końca i jest to ostatni kwadrans nadziei Irlandii Północnej na wyprzedzenie Niemców w tabeli "polskiej" grupy.

1
73

Jerome Boateng wygrał pojedynek biegowy i zainicjował atak Niemców zakończony bardzo niebezpiecznym dośrodkowaniem Jonasa Hectora.

72

McGovern broni dziś znakomicie i być może zostanie bohaterem spotkania.

68

Dynamiczne jest spotkanie w Paryżu. Głównie za sprawą reprezentacji Niemiec, która gra najlepsze zawody na tym turnieju, ale nie mozna powiedzieć, że Irlandia Północna tylko statystuje.

66

Dla odmiany korner dla Niemców. Sędzia wmieszał się z koncepcję naszych zachodnich sąsiadów i gwizdnął faul.

64

Kombinacyjne rozegranie zakończone zablokowanym uderzeniem Thomasa Muellera. Szansa zmarnowana i wciąż tylko 1:0 dla Niemiec.

63

Będzie rzut wolny dla Niemców z linii pola karnego. Można z tego miejsca dośrodkować i można strzelić bezpośrednio.

62

Zmiana napastnik za napastnika w drużynie z Wysp Brytyjskich. Nie zapowiada to szalonego ataku, ale selekcjoner chce spróbować czegoś innego.

59

Co za szansa! Mario Gomez mógł dobić z bliska strzał Khediry, który odbił przed siebie Michael McGovern. Nie złożył się jednak dobrze do uderzenia i chybił.

57

Ułańska szarża Stevena Daviesa w środku pola. Zabrakło mu jednego obrońcy, by wybiec sam na sam z bramkarzem reprezentacji Niemiec.

55

Niemcy. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Andre Schuerrle.

54

Niemcy grają jak z nut, ale nieskutecznie.

52

Michael McGovern broni fenomenalnie! Golkiper reprezentacji Irlandii Północnej zatrzymał Mario Goetze, który był tuż tuż od jego bramki.

1
50

Thomas Mueller złapany na spalonym, ale pochwalił partnera za pomysł na podanie.

49

Irlandia Północna musi zaatakować, by zwiększyć swoje szanse na awans. Nie chce się jednak zarazem odsłonić i narazić na wyższą porażkę.

49

48

Selekcjonerzy nie zmieniali zawodników w przerwie. Niemcy kontynuują to co dobre było w ich grze przed przerwą.

1
46

Gra wznowiona po przerwie!

1
17:23

Najgroźniejsi na boisku Thomas Mueller oraz Mario Gomez.

17:23

Zasłużone prowadzenie reprezentacji Niemiec 1:0!

45

Doliczona minuta, ale upływa pod znakiem dochodzenia do siebie sędziego asystenta, który otrzymał cios piłką.

1
43

Mario Gomez wywalczył rzut rożny. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska uderzał Mario Goetze, ale i tak chwilę wcześniej gwizdek sędziego. Asystent słusznie zasygnalizował spalonego.

41

Mesut Ozil podał w pole karne do Mario Gomeza, którego płaskie i anemiczne uderzenie nie sprawiło problemu bramkarzowi Irlandii Północnej.

1
40

Próbują coś zdziałać przegrywający, ale poza kilkoma dosrodkowaniami i strzałami z dystansu nie zatrudniają Manuela Neuera.

2
39

Dotychczas bohater Niemców Mario Gomez!

1
37

Sporadycznie drużyna Joachima Loewa opuszcza połowę przeciwnika. Chce iść za ciosem!

2
35

Niemcy chcą iść za ciosem i rozstrzygnąć mecz przed przerwą. Thomas Mueller uderzył w poprzeczkę. Po chwili ponownie spanikowała obrona Irlandii Północnej!

2
32

Tuż przed golem Jamie Ward strzelił z dystansu, ale bez problemu interweniował na linii Manuel Neuer.

1
1
30

Gol! Strzelił Mario Gomez. Asystował mu Thomas Mueller.

Świetna szarża Thomasa Muellera po rozegraniu całego zespołu. Nie dał się przepchnąć, a rozsądnie wycofał piłkę do Mario Gomeza. Doświadczony napastnik strzelił z półdystansu do bramki!

5
3
27

Michael McGovern ma furę szczęścia! Thomas Mueller marnuje szansę za szansą. Tym razem główkował w słupek po dośrodkowaniu Kimmicha z prawego skrzydła!

1
25

Zdecydowana przewaga Nationalelf, ale nie dokumentuje jej golem, a jej przeciwnik czeka na możliwość przeprowadzenia zabójczego kontrataku.

1
23

Thomas Mueller mierzył zza pola karnego i nie pomylił się mocno. Piłka poszybowała metr nad poprzeczką bramki Irlandii Północnej.

1
20

Najlepsza sytuacja podbramkowa tego meczu.

1
19

Michael McGovern musiał mieć się na baczności, choć strzał Mesuta Oezila był nieczysty, to jednak mógł wylądować za kołnierzem bramkarza w siatce.

1
18

Niemcy kręcili się na obrzeżach pola karnego Irlandii Północnej. Nie mogli znaleźć tam wolnej przestrzeni i Mesut Ozil praktycznie oddał piłkę rywalom.

1
16

Dośrodkowanie z prawej flanki zostało przyblokowane i straciło energię, po czym wturlało się spokojnie w rękawice Manuela Neuera.

1
15

Trochę opanowali sytuację piłkarze z Irlandii Północnej. Tym bardziej, że Mario Goetze popełnił faul w środku pola.

1
13

Ofensywa reprezentacji Niemiec i pachnie golem! Ponownie Michael McGovern musiał wybiec daleko na przedpole i zatrzymać uderzenie Mario Goetze.

1
11

Mesut Ozil składał się do strzału z bliska, ale nie trafił czysto w futbolówkę i jakimś sposobem Irlandia Północna wybiła ją na korner!

1
9

Zarysowuje się przewaga reprezentacji Niemiec. Coraz głębiej cofają się piłkarze z Wysp Brytyjskich.

1
7

Thomas Mueller wybiegł sam na sam z bramkarzem Irlandii Północnej i Michael McGovern interweniował w świetnym stylu!

1
6

Sami Khedira zagrał zbyt ryzykownie w szesnastkę przeciwnika i żaden z partnerów nie opanował piłki. W tej sytuacji Michael McGovern rozpoczął od bramki.

5

Za mocne podanie w kierunku pomocnika Evansa. Starał się jak mógł, ale nie opanował piłki przy linii bocznej boiska.

4

Irlandia Północna przenosi grę na połowę Niemców, ale selekcjoner Martin O'Neill nie jest w pełni zadowolony z tego co widzi na boisku.

2

Dośrodkowanie Joshuy Kimmicha ominęło całe towarzystwo zebrane w polu karnym Irlandii Północnej. Niemcy na biało, a rywale w zielonych koszulkach.

17:23

Pierwszy gwizdek w Paryżu!

17:23

Hymny narodowe w Paryżu. Niebawem pierwszy gwizdek!

17:23

Piłkarze czekają już w tunelu prowadzącym na boisko. Na ich twarzach maluje się koncentracja, ponieważ grają o awans z grupy Euro 2016.

17:23

Piłkarze z Irlandii Północnej na rozgrzewce.

17:23

Reprezentacja Niemiec to lider "polskiej" grupy na Euro 2016 z czterema punktami na koncie. Również Irlandia Północna może jeszcze zakończyć rywalizację na 1. miejscu, ponieważ ma trzy oczka za zwycięstwo 2:0 z Ukrainą.