5 Erik Riss 2 1 2 2 2 9
6 Marlon Hegener 1 d 0 1
7 Mario Hausl 3 0 0 d 3
komentarz

Koniec spotkania w Daugavpils. Miejscowy Optibet Lokomotiv pewnie pokonał Trans MF Landshut Devils 52:37 i zgarnął trzy punkty do ligowej tabeli.

d

Rezerwa zwykła: Damir Filimonow za Rene Bacha i Mario Hausl za Kima Nilssona.

Bieg przerwany. Zacięta walka o pierwsze miejsce Rissa i Kołodinskiego. W międzyczasie defekt zanotował Hausl, a na pierwszym wirażu trzeciego okrążenia upadek zaliczył Filimonow.

Powtórka. Kołodinski pokonał Rissa z dużą przewagą.

0

Rezerwa zwykła: Artiom Juhno za Kjastasa Puodżuksa i Nikita Kaulins za Jewgienija Kostygowa.

komentarz

Jeżeli w dwóch ostatnich biegach do mety dojedzie jeden z zawodników gospodarzy, to miejscowi wygrają to spotkanie za trzy punkty.

31

Kostygow napędził się po szerokiej i po wyjściu z pierwszego wirażu objął prowadzenie. Później powiększał tylko przewagę nad resztą stawki.

29

Kołodinski objął prowadzenie po starcie i odjechał reszcie stawki. Początkowo drugi jechał Palovaara, ale zbliżał się do niego Kaulins i na wejściu w ostatni wiraż wyprzedził Szweda.

6
2
Bieg 11 czas 70.05 sek.
38
1 : 5
28

Bieg bez mijanek. Od startu do mety prowadził Wassermann, a za jego plecami jechał Nilsson. Bach minął Michaiłowa, ale z rywalami nie powalczył.

23

Pewne zwycięstwo Kołodinskiego, który podczas pierwszego okrążenia wywiózł Rissa pod bandę. Michaiłow zbliżał się do Niemca i był bliski wyprzedzenia go na kresce.

5
3
Bieg 9 czas 70.84 sek.
33
4 : 2
21

Palovaara naciskał na Puodżuksa, ale ten umiejętnie się bronił.