Bartosz Kurek zagrywa w siatkę. Meczowa dl Cuprum.

Doświadczenie Marcina Możdżonka robi swoje. Cuprum Lubin coraz bliżej sprawienia niespodzianki.

Banalny błąd Resovii. Wszystko atuty po stronie gości.

Rzeszowianie rozgrywają tie-breaka bez przyjęcia. Jak na razie Kurek, rozgrywa partię w pojedynkę.

5 set,

Szczęśliwie kończy Bartosz Kurek.

5 set,

Asseco Resovia Rzeszów fatalnie prezentuje się w tym piątym secie. Pięć punktów przewagi gości.

5 set,

Marcus Bohme punktuje ze środka. Zmiana stron przy prowadzeniu Cuprum Lubin.

5 set,

Bartosz Kurek zatrzymany podwójnym blokiem! Resovia zaczyna tracić swój jedyny atut jakim był właśnie Kurek.

5 set,

Wymiana ciosów ze strony atakujących. Punktuje Szymon Romać, a po chwili Bartosz Kurek.

5 set,

Bartosz Kurek ratuje Resovię z opresji. Siatkarze Cuprum w ciemno idą do bloku do rzeszowskiego atakującego.

5 set,

Kapitalne otwarcie lubinian! Dwa bloki i szybkie prowadzenie 4:1.

5 set,

Choć Lukas Tichacek każdego seta otwierał wystawą na środek siatki, tak jak i w poprzednich czterech tak i teraz zaskoczył rywala.

5 set,

Pierwszy atak Szymona Romacia w tie-breaku i od razu udany.

4 set,

Wojciech Włodarczyk i w rzeszowskiej hali Podpromie niespodziewanie zobaczymy tie-breaka!

4 set,

Russell Holmes poszedł w ślady Malinowskiego. Wszedł i oddał punkt rywalowi. Setowa dla Cuprum.

4 set,

Broniący Cuprum bez szans z potężnym atakiem Kurka.

4 set,

Na kłopoty - Bartosz Kurek.

4 set,

Mateusz Malinowski wchodzi jedynie po to aby pomóc kolegom zagrywką, po czym oddaje punkt bezpośrednio rywalowi.

4 set,

Asseco Resovia Rzeszów nie poddaje się i odrabia punkty! Duet Bartosz Kurek - Dmytro Paszycki powstrzymuje atakującego Cuprum.

4 set,

Niewielkie zamieszanie spowodowane wideoweryfikacją. Punkt pozostaje po stronie Resovii.

4 set,

Aleksander Śliwka powstrzymuje pojedynczym blokiem Romacia!

4 set,

Szczęśliwie kończy Dawid Dryja.

4 set,

Fatalne przyjęcie Nikołaja Penczewa. Wchodzi Aleksander Śliwka.

4 set,

Niezwykle często eksploatowany Bartosz Kurek zaczyna tracić swoją skuteczność. trzypunktowe prowadzenie gości i czas dla szkoleniowca Pasów.

4 set,

As serwisowy Juliena Lyneela! Potwierdziła to wideoweryfikacja poproszona przez Kowala.

4 set,

Bohaterowie dzisiejszych wydarzeń idą na rekord pod względem zepsutych zagrywek.

4 set,

Po efektownym ataku Szymona Romacia zaczyna powtarzać się sytuacja z poprzednich dwóch setów.

4 set,

Grzegorz Łomacz coraz częściej zaczyna korzystać z usług w ofensywie Keith Puparta.

4 set,

Keith Pupart wychodzi obronną ręką z niewygodnej piłki na kontrze.

4 set,

Do trzech razy sztuka! Lubińscy blokujący dwukrotnie nie pozwalają przejść bułgarskiemu przyjmującemu na drugą stronę siatki. Przy trzeciej próbie mistrzów Polski, duet Marcin Możdżonek - Keith Pupart zatrzymują kontrę Kurka.

4 set,

Dawid Dryja wygrywa rywalizację z Marcinem Możdżonkiem.

4 set,

Dawno nie widziany Keith Pupart przypomina o sobie atakiem z 5. strefy.

4 set,

Jeden z liderów Cuprum Lubin - Marcus Bohme punktuje na środku. Rzeszowianie nie mogą znaleźć recepty na grę Niemca.

4 set,

Tym razem Tichacek zdecydowanie dokładniej do Bartosza Kurka, który rozwija swoje skrzydła na prawym ataku.

4 set,

Kurek rozsądnie na prawym skrzydle.

4 set,

Sytuacja z początku seta zaczyna przypominać tę z poprzedniej partii. Po asie Szymona Romacia, Cuprum wychodzi na prowadzenie 6:3.

4 set,

Kończy Nikołaj Penczew. Jednak to nie Bułgar, a Bartosz Kurek do czego przyzwyczaił obserwatorów siatkówki, ciągnie grę mistrzów Polski.

Na przestrzeni 3 setów, reprezentant Polski aż 36 krotnie atakował z czego aż 24 zapunktował.

4 set,

Russell Holmes pozostaje w drużynie mistrza Polski w kolejnej partii.

3 set,

Asseco Resovia Rzeszów wykorzystuje zamieszanie po stronie rywala! Punkt po skutecznej kiwce zdobywa Bartosz Kurek.

Mistrzowie Polski wychodzą na prowadzenie 2:1.

3 set,

Marcus Bohme wyrównuje stan seta. Zwycięzcę partii wyłoni gra na przewagi.

3 set,

Atak po bloku Bartosza Kurka. Pierwsza setowa dla gospodarzy.

3 set,

Bezbłędna poprawka w wykonaniu Bartosza Kurka. Łukasz Perłowski wchodzi za Tichacka pod siatkę, mistrzowie zostają bez rozgrywającego.

3 set,

Dmytro Paszycki nie mieści się w boisku! Fatalny moment dla tego typu pomyłki. Andrzej Kowal prosi o czas.

3 set,

Efektywnym atakiem Marcus Bohme przypomina osobie na środku siatki. Zapowiada się emocjonująca końcówka seta.

3 set,

Szymon Romać "kupił" autową zagrywkę Nikołaja Penczewa! Czas dla szkoleniowca Cuprum Lubin.

3 set,

Błąd przyjęcia mistrzów poskutkował błędem Lukasa Tichacka przy rozegraniu. Cuprum wraca do prowadzenia wyniku.

3 set,

Przełamanie Asseco Resovii Rzeszów! Lubińska defensywa nie radzi sobie z zagrywką 111 km/h Bartosza Kurka.

3 set,

Szymon Romać po raz kolejny zablokowany! W roli głównej Nikołaj Penczew! Mistrzowie Polski wyrównują wynik.

3 set,

Bezsensowny atak Szymona Romacia. Atakujący Cuprum od rzeszowskiego bloku odbija się jak od ściany.

3 set,

Rzeszowianie po raz kolejny wyciągają rękę do rywala. Drugi błąd dotknięcia siatki w trzecim secie.

3 set,

Środek przyjezdnych jak dotąd działa bez zarzutów i bezwzględnie punktuje rywala.

3 set,

Bartosz Kurek dwukrotnie nie kończy sytuacyjnych piłek. Na szczęście mistrzów Polski, Julien Lyneel obija ręce blokujących.

3 set,

Wojciech Włodarczyk kończy na lewym skrzydle i zdobywa punkt na drugą przerwę techniczną.

Siatkarze Cuprum Lubin nie pozwalają na wyrównanie wyniku i przełamanie przez mistrzów Polski.

3 set,

Marcus Bohme po raz kolejny w roli głównej! Wykorzystana kontra przyjezdnych.

3 set,

Niewygodna piłka do Marcus Bohme, który mimo wszystko radzi sobie i zdobywa 14. punkt dla swojego zespołu.

3 set,

Nikołaj Penczew obija potrójny blok lubinian. Lukas Tichacek stara się wykorzystywać wszystkich ofensywnych zawodników.

3 set,

Cierpliwość Cuprum Lubin popłaca. Wyczekana kontra daje efekty.

3 set,

Wróciły demony mistrzów Polski. Kolejna zepsuta zagrywka.

3 set,

Francuski przyjmujący naprawia swoje błędy skutecznym pojedynczym blokiem na Romaciu.

3 set,

Potężny atak Bartosz Kurek!

3 set,

Julien Lyneel dzisiaj bezproduktywny w ataku. Wojciech Włodarczyk wykorzystuje kontrę.

3 set,

Dwa błędy własne rzeszowian dają punkty Cuprum na pierwszą przerwę techniczną w trzeciej partii.

3 set,

Mistrzowie Polski wykorzystują dwie kontry. W rolach głównych Kurek oraz Julien Lyneel.

3 set,

Zagrywką punktuje Szymon Romać!

3 set,

Zarówno Dmytro Paszycki jak i Marcus Bohme pokazują na co ich stać na środku siatki.

3 set,

Długa wymiana i błąd dotknięcia siatki po stronie gospodarzy.

3 set,

Festiwal zepsutych zagrywek trwa. Tym razem za linią 9 metra błąd popełnia Dryja.

3 set,

Trzecia odsłona rozpoczyna się identycznie jak poprzednia. Ze środka siatki atakuje Dawid Dryja.

2 set,

Marcus Bohme efektownie na środku siatki! W hali Podpromie w Rzeszowie mamy remis!

2 set,

Wideoweryfikacja niczego nie wykazała. Cuprum popisuje się kolejnym blokiem, tym razem na Dmytro Paszyckim. Pierwsza setowa dla przyjezdnych.

2 set,

Kluczowy moment seta i Kurek złapany blokiem! Andrzej Kowal prosi o wideoweryfikację.

2 set,

Dobre rozegranie Grzegorza Łomacza! Kończy Marcus Bohme.

2 set,

Bartosz Kurek przejmuje inicjatywę. Dwa z rzędu punkty polskiego atakującego.

2 set,

Długa wymiana i blok na francuskim przyjmującym! Cuprum Lubin utrzymuje dwa punkty różnicy.

2 set,

Szczęście po stronie Juliena Lyneela! Piłka przetacza się na stronę rywala przez. Resovia łapie kontakt z Cuprum.

2 set,

Kończy Bartosz Kurek, a Marcin Możdżonek popełnia błąd w ataku. Mistrzowie Polski zaczynają odrabiać straty.

2 set,

Wszystko wskazuje, że obie drużyny zamieniły się miejscami. Resovia w odróżnnieniu od Cuprum straciła skuteczność w ataku i zaczęła popełniać błędy własne.

2 set,

Po przerwie, punktuje niezastąpiony Bartosz Kurek.

2 set,

Zastąpił on na boisku Nikołaja Penczewa. Dodatkowo Andrzej Kowal zdecydował się na wzięcie czasu dla swojej drużyny.

2 set,

Seria gości. Na boisku melduje się Aleksander Śliwka.

2 set,

Defensywa Cuprum Lubin wcale nie ułatwia Grzegorzowi Łomaczowi gry na rozegraniu. Mimo to przyjezdni cały czas przodują na tablicy wyników.

2 set,

Bartosz Kurek znajduje dziurę w bloku i wyrównuje stan seta.

2 set,

Dwie bardzo dobre zagrywki Marcusa Bohme. Cuprum po raz pierwszy wychodzi na prowadzenie.

2 set,

Po przerwie Marcus Bohme nieczysto trafia w piłkę, mimo to udaje mu się zdobyć punkt.

2 set,

Wojciech Włodarczyk w końcu punktuje. Cuprum trzyma kontakt z gospodarzem.

2 set,

Keith Pupart kiwa w środek boiska, czego nie podbija Kurek.

2 set,

Powtarza się scenariusz z ubiegłego seta. Mistrzowie Polski zaczynają łapać swój rytm gry, na co reaguje Gheorghe Cretu biorąc czas dla swojej ekipy.

2 set,

Nikołaj Penczew rewanżuje się Szymonowi Romaciowi i łapie go blokiem.

2 set,

Jak dotąd Wojciech Włodarczyk przynosi więcej złego, niż dobrego swojej drużynie. Kolejna zepsuta zagrywka 25-latka.

2 set,

Nikołaj Penczew zablokowany na lewym skrzydle.

2 set,

Pewny atak Dawid Dryi otwiera kolejną partię.

2 set,

Bez zmian w wyjściowych szóstkach w drugim secie.

1 set,

To co było największym mankamentem Cuprum Lubin, dało o sobie znać w ostatniej piłce seta. Mateusz Malinowski zagrywka w aut i Asseco Resovia Rzeszów pewnie wygrywa pierwszą partię 25:19.

1 set,

Pierwsza piłka setowa obroniona przez Cuprum. Julien Lyneel powstrzymany na środku siatki.

1 set,

Najpierw Penczew, a teraz Włodarczyk zostaje zablokowany. Piłka setowa dla Asseco Resovii Rzeszów i podwójna zmiana w lubińskiej ekipie.

1 set,

Ewidentnie Julien Lyneel nie radzi sobie dzisiaj z piłek sytuacyjnych. Drugi błąd Francuza.

1 set,

Kolejna kapitalna interwencja Kurka. Atakujący Pasów złapał pojedynczym blokiem przeciwnika.

1 set,

Bartosz Kurek zmierzył ręce blokujących rywala. 21. punkt dla gospodarzy.

1 set,

Siatkarze Cuprum Lubin w efekcie dużej liczby błędów własnych w serwisie zrezygnowali z mocnej zagrywki.

1 set,

Efektowna akcja w wykonaniu Bartosza Kurka! Mistrzowie Polski pewnie dążą do zwycięstwa w pierwszej partii.

1 set,

Wideoweryfikacja na żądanie Gheorghe Cretu nie przyniosła efektu. Punkt zostaje z podkarpacką drużyną.

1 set,

Dwie kończące akcje w wykonaniu Szymona Romacia. Jak dotąd atakujący jest jedynym zawodnikiem zdobywającym punkty dla przyjezdnych.

1 set,

Cuprum Lubin kontynuuje koncert zepsutych zagrywek. Druga przerwa techniczna przy wysokim pięciopunktowym prowadzeniu Resovii.

1 set,

Indywidualny błąd Juliena Lyneela.

1 set,

Marcus Bohme pozwala swojej drużynie na wyjście z opresji.

1 set,

Seria mistrzów Polski. W ostatniej akcji Szymon Romać nie jest w stanie przebić się przez rzeszowski mur.

1 set,

Nieporozumienie po stronie gospodarzy, naprawia Kurek, który jest bezbłędny na kontrze.

1 set,

Bliźniacza akacja po stronie mistrzów Polski. Vis-a-vis Romacia -Bartosz Kurek obija potrójny blok.

1 set,

Szymon Romać obija ręce rzeszowskich blokujących.

1 set,

Po powrocie na boisko, zarówno gospodarze jak i goście psują swoje zagrywki.

1 set,

Pewny atak Bartosza Kurka. Prowadzenie mistrzów Polski na pierwszej przerwie technicznej.

1 set,

Kolejny autowy serwis gości. Już trzeci w partii inauguracyjnej.

1 set,

Rzeszowianie dwukrotnie próbują swoich sił na kontrze, jednak dopiero blokiem na Szymonie Romaciu udaje im się zdobyć punkt.

1 set,

Dwa błędy własne Wojciecha Włodarczyka. Najpierw przyjmujący przyjezdnych psuje zagrywkę, a w kolejnej akcji wyrzuca piłkę w aut po ataku z drugiej linii.

1 set,

Już od samego początku spotkania Grzegorz Łomacz uruchamia środek siatki. Pierwszy punkt dla Cuprum po ataku Marcina Możdżonka.

1 set,

Wyjściowe składy:

Asseco Resovia Rzeszów: Lyneel, Dryja, Kurek, Paszycki, Penczew, Tichacek, Wojtaszek (libero)

Cuprum Lubin: Łomacz, Włodarczyk, Możdżonek, Bohme, Pupart, Romać, Rusek (libero)

Zaczynamy!

1 set,

Obie ekipy już po oficjalnej prezentacji. Za chwilę poznamy wyjściowe składy.

1 set,

Po 6. kolejkach spotkań obie ekipy sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. Asseco Resovia Rzeszów zajmuje 5. pozycję z dorobkiem 13 punktów. Z kolei Cuprum Lubin plasuje się na 6. miejscu z 12 oczkami.

1 set,

Dobry wieczór. Zapraszamy na relację live z meczu 7. kolejki PlusLigi pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a Cuprum Lubin. Początek starcia o godzinie 20.