Rio 2016: Ćwierćfinał turnieju koszykówki - mężczyźni
Chorwacja
Zakończony
Serbia
IV kwarta, 40:00

Koniec! Reprezentacja Serbii ostatnim półfinalistą turnieju olimpijskiego w Rio!

IV kwarta, 39:58

Nikola Jokić uczynił dokładnie to samo

IV kwarta, 39:50

Mario Hezonja ponownie nie myli się na linii rzutów wolnych, jak odpowie Nikola Jokić?

IV kwarta, 39:47

Luka Babić trafia z linii rzutów wolnych tylko raz, z kolei Nikola Jokić wykorzystuje oba rzuty wolne

IV kwarta, 39:42

Mario Hezonja ponownie wytrzymał próbę nerwów, to samo po drugiej stronie uczynił Milos Teodosic

IV kwarta, 39:37

Wydaje się, że końcówka będzie "na chodzonego" - od rzutów wolnych do rzutów wolnych. Stefan Marković wykorzystał tylko jeden

IV kwarta, 39:36

Dwa rzuty wolne wykorzystał Mario Hezonja

IV kwarta, 39:33

Zza łuku nie trafił Nikola Kalinić, jednak pod koszem faulowany był Miroslav Raduljica - potężny Serb wykorzystał jeden rzut wolny. Przerwa dla Aleksandara Petrovicia

IV kwarta, 39:14

Niebywałe! Chorwaci popełnili błąd 24 sekund! Serbowie mają mecz w swoich rękach

IV kwarta, 39:07

W Carioca Arena 1 jest gorąco!

IV kwarta, 38:33

Tym razem zza łuku nie trafił Bojan Bogdanović

IV kwarta, 37:46

Tym razem z asysty Milosa Teodosicia skorzystał Miroslav Raduljica!

Chorwaci mieli szansę na objęcie prowadzenia, jednak rzut Mario Hezonji z ponad 7 metrów nie doszedł celu

IV kwarta, 37:10

Milos Teodosic długo szukał Nikolę Jokicia i w końcu wyprowadził go na czystą pozycję. Niestety dla Serbii po chwili piąte przewinienie złapał Bogdan Bogdanović

IV kwarta, 36:34

Serbowie nie wykorzystali kontry dwa na jeden, a po drugiej stronie straty Chorwatów do punktu zmniejszył Darko Planinić

IV kwarta, 35:33

Mario Hezonja ponownie celnie zza łuku! Kolejna przerwa dla Serbów

IV kwarta, 35:10

Krunoslav Simon chciał zostać bohaterem, jednak fatalnie chybił zza łuku, a w odpowiedzi dwa skuteczne rzuty wolne wykonał Stefan Marković

IV kwarta, 34:50

Kolejna skuteczna akcja Krunoslava Simona i jest coraz ciekawiej

IV kwarta, 34:08

Krunoslav Simon półhakiem i Chorwaci znów "tylko" 8 oczek za Serbami

IV kwarta, 33:26

Szalony Milos Teodosic trafia po raz pierwszy zza łuku i to z faulem!

IV kwarta, 32:48

Bojan Bogdanović daje z siebie ile tylko może, ale Chorwaci nadal daleko z tyłu

IV kwarta, 32:01

Czwarte przewinienie Bojana Bogdanovicia - Chorwacja bez niego nie istniałaby...

IV kwarta, 31:19

Uspokaja nieco Stefan Jović trafiając zza łuku niemal równo z końcową syreną czasu akcji

IV kwarta, 30:25

Chorwaci nie składają broni - zza łuku trafia Mario Hezonja i szybka przerwa dla trenera Djordjevicia

IV kwarta, 30:08

Już w pierwszej akcji ostatniej kwarty przewinienie popełnia Bogdan Bogdanović i jest to jego czwarte przewinienie. Serb siada na ławce, a w jego miejsce pojawia się Milos Teodosic

III kwarta, 30:00

Genialna kwarta Serbii i Bogdana Bogdanovicia! Dzięki niej zespół ten prowadzi 66:52 przed decydującą kwartą!

III kwarta, 29:16

Miroslav Raduljica nie myli się z linii rzutów wolnych i jego zespół ma 13 punktów przewagi

III kwarta, 28:12

Bojan Bogdanović wykorzystał moment, że na chwilę nie było przy nim Stefana Markovicia i zdobył pierwsze punkty z gry po przerwie

III kwarta, 27:28

Genialna asysta Milosa Teodosicia do Stefana Jovicia i reprezentacja Serbii ma już 12 punktów przewagi! Przerwa dla rywali

III kwarta, 26:49

Kolejna trójka Bogdana Bogdanovicia! Znakomity okres gry Serbów trwa w najlepsze!

III kwarta, 25:34

Milos Teodosic dostrzegł w narożniku Bogdana Bogdanovicia, a ten trafia za trzy punkty. Reprezentacja Serbii ucieka

III kwarta, 25:03

Kapitalną pracę w defensywie wykonuje Stefan Marković

III kwarta, 24:22

W końcu coś udało się Chorwatom, a punkty zdobył Miro Bilan. Nerwów nie wytrzymuje już Dario Saric, który powalił na parkiet Nikolę Jokicia za co został ukarany przewinieniem niesportowym

III kwarta, 23:41

Serbowie grają jak w transie! Rywale nie są w stanie skonstruować akcji

III kwarta, 23:10

Fatalnie weszli w drugą połowę Chorwaci i czas dla trenera Aleksandara Petrovicia

Kolejna strata Chorwacji i genialna kontra Serbów zakończona potężnym dunkiem Miroslava Raduljicy

III kwarta, 22:23

Fatalna strata Chorwatów i Serbowie tracą już do nich tylko punkt po skutecznych rzutach wolnych Nikoli Kalinicia

III kwarta, 22:03

"Stoperem" na Bojan Bogdanovicia ma być Stefan Marković, który jest bardzo blisko gwiazdy Chorwacji. Dodatkowo obwodowy serbskiego teamu gra skutecznie w ofensywie i notuje akcję 2+1

III kwarta, 20:47

Dobre otwarcie Serbów, a Bogdan Bogdanović uruchomił Miroslava Raduljicę

III kwarta, 20:00

Jeszcze ostatnie wskazówki od trenerów i rozpocznie się druga połowa ostatniego ćwierćfinałowego pojedynku w Rio