USA
Zakończony
Francja
komentarz

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już teraz zapraszamy na pozostałe relacje live z meczów w Maracanazinho. Kolejna dawka emocji z męskiej rywalizacji w poniedziałek.

komentarz

Kto by pomyślał, że po fatalnej porażce z Kanadą i przegranej z Włochami, USA odniesie zwycięstwo z głównymi pretendentami do złota - Brazylią oraz Francją. Robi się coraz ciekawiej w grupie A. Z pewnością żadna z drużyn nie może być pewna awansu.

komentarz

Zwycięstwo USA! Niby Francuzi mieli wszystko w swoich rękach i kontrę w górze, a jednak nie poradzili sobie i przegrali 1:3!

komentarz

Czas dla Johna Sperawa.

komentarz

Sander wykorzystuje lukę we francuskim bloku. Meczowa dla USA.

komentarz

Powalony Jenia Grebennikov! Bez szans w starciu z potężnym zbiciem Andersona.

komentarz

Błąd Les Bleus! I to w takim momencie...

komentarz

To się nazywa być w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu! Micah Christenson kończy z drugiej.

komentarz

Laurent Tillie nie czeka. Prosi o czas.

komentarz

W końcu przełamanie! Matthew Anderson kończy kontrę i wyprowadza zespół na dwupunktowe prowadzenie!

komentarz

Maxwell Holt odpowiada tym samym.

komentarz

Znów uruchomiony środek Les Bleus. Kończy Le Goff.

komentarz

Ciekawy mecz sie zrobił w Maracanazinho! Obrona goni kolejną obronę, a akcje są na miare starcia medalowego.

komentarz

Rouzier w gazie! Podczas gdy Ngapeth jest schowany w ofensywie, ten kapitalnie radzi sobie z rolą lidera.

komentarz

Szybka odpowiedź Amerykanów. Earvin Ngapeth zablokowany.

komentarz

Co to była za akcja, Antonin Rouzier jakiego światowe boiska nie znają! Najpierw skacze przez bandy i broni piłkę, a później kończy szaeńczą kontrę na prawym skrzydle! Brawo!

komentarz

Punkt za punkt. Njapierw Russell na przełamanie kończy z lewego skrzydła, a później Le Goff odpowiada na środku.

komentarz

Russell zablokowany! Na tablicy wyników już remis.

komentarz

Francuzi podbijają Amerykanów, którzy w kontrach jeszcze potężniej zbijają piłkę.

komentarz

Rouzier znowu kończy. Wideoweryfikacja jakby podniosła go na duchu po zepsutych wcześniejszych akcjach.

komentarz

Wideochallenge i piłka po ataku Rouziera jednak w boisku. Na minimetry mieści się w linii końcowej. Punkt wraca do Francji.

komentarz

A Rouzier po raz trzeci w tym secie dotyka piłki i znów popełnia błąd.

komentarz

Punktowa zagrywka Trójkolorowych. Francja odrabia straty.

komentarz

Ciekawa wymiana, jak za kadeckich lat. "Przebijanka" wygrana przez Francję.

komentarz

Anderson kończy na prawym skrzydle.

komentarz

Laurent Tillie nie czeka i bierze czas.

komentarz

Russell po profesorsku wykończył ostatnią trudną sytuacyjną piłke.

komentarz

Znów Rouzier w aut. Bardziej jest to fatalne otwarcie Francuzów, aniżeli super gra USA.

komentarz

Rouzier w aut. Tym razem otwarcie należy do USA.

komentarz

W czwartej partii na nowo wrócił do gry Taylor Sander.

komentarz

Zakładamy, że emocje po meczu Polska - Rosja już powoli opadają stąd zapraszamy na indywidualne podsumowanie spotkania.

komentarz

Set bez historii. Francuzi pewnie pokonali USA zachowując 11 punktową przewagę.

komentarz

I kolejny błąd Amerykanów.

komentarz

Wszystko wskazuje na to, że zabraknie emocji w tej partii i pewne zwycięstwo odniosą Francuzi. Sporą stratą dla USA jest brak Sandera na boisku.

komentarz

Kończy Ngapeth. Czy Amerykanom uda się wrócić do gry jeszcze w tym secie?

komentarz

Rouzier niemrawo zbierał się do tego ataku, nic więc dziwnego, że wyrzucił daleko w aut.

komentarz

Zmiana w na boisku schodzi:Taylor Sander wchodzi:Thomas Jaeschke.

komentarz

David Lee sfaulował tyle, że swojego. Przy siatce zderzył się z Sanderem i włożył mu palec do oka.

komentarz

Matthew Anderson fatalnie radzi sobie w ataku. Jedynie w pierwszy secie dobrze się prezentował, od tamtej pory coraz gorzej.

komentarz

Nicolas Le Goff najpierw popełnił błąd i dotknął siatki, a później zrehabilitował się i zaserwował asa. Tym samy Francja zdublowała wynik USA w tym secie.

komentarz

Trudno cokolwiek napisać o przebiegu ostatnich wymian. Wszystkie wyglądały tak samo: niekończące zbicie USA i szybka techniczna kontra Francuzów.

komentarz

Sander dawno się nie pokazywał, ale jak już sie pokazał to bardzo efektownie.

komentarz

Anderson nie kończy, ale Tillie również. Upragnione przejście USA.

komentarz

- Let's take this team down - grzmi John Speraw, co w wolnym tłumaczeniu można przetłumaczyć na "zniszczmy ten zespół". Czy USA uda się tak jak w pierwszym secie tak teraz odwrócić losy partii?

komentarz

Drugi czas dla Sperawa.

komentarz

Ngapeth na czystej siatce z pipe'a.

komentarz

Wideoweryfikacja i piłka Tillie w boisku. Punkt ląduje jednak na koncie Francji.

komentarz

Tillie w aut. Francja podaje rękę rywalowi i popełnia błędy.

komentarz

Amerykanom plątają się nogi w ofensywie, a Ngapeth przechodzi samego siebie na kontrze.

komentarz

Amerykanie nie zwlaniają tempa i stawiają mur nie do przejścia na siatce.

komentarz

Aaron Russell złapany zagrywką przez Kevina Tillie.

komentarz

Początek trzeciej partii pokazuje, że Ngapeth chce w pojedynkę wygrać mecz. Chyba nie o to chodzi w sporcie drużynowym...

komentarz

Wracając do pierwszego seta. Wiedząc, że siatkówka jest bardzo mało popularnym sportem w USA, komentarz redaktora Kaczmarczyka trochę śmieszy, trochę smuci.

komentarz

Zepsuta zagrywka Francuzów kończy drugiego seta! Amerykanie obejmują prowadzenie 2:0.

komentarz

Speraw nie czeka na błąd Francji i prosi o czas.

komentarz

Po obronach Ngapetha ręce same składają się do oklasków. Dopiero za trzecim razem Francja kończy kontrę.

komentarz

Francuzi bronią pierwszej setowej. Russell zablokowany.

komentarz

Francuzi wychodzą z impasu, szkoda, że po błędach rywala a nie swojej dobrej grze.

komentarz

Drugi czas dla Francji.

komentarz

Maxwell Holt punktuje zagrywką! Kolejny niesamowity obrót wydarzeń.

komentarz

Kolejny blok na Ngapethcie! Znów Anderson powstrzymuje gwiazdora Francji!

komentarz

Czas dla francuskiego szkoleniowca.

komentarz

Ngapeth zablokowany!

komentarz

Najpierw Russell kończy, a później Sander z pipe'a na kontrze! USA na prowadzeniu.

komentarz

Vis-a-vis Andersona - Anotnin Rouzier pokazuje, że wcale nie jest gorszy.

komentarz

Matthew Anderson po raz kolejny wkracza do gry w końcówce seta.

komentarz

Skończył Aaron Russell.

komentarz

Amerykanie jak już łapią kontakt z rywalem, to dopuszczają się prostych błędów własnych i nie mogą ostatecznie wyjść na prowadzenie.

komentarz

Dynamicznie Sander na lewym skrzydle. Francuzi spóźnieni w bloku.

komentarz

Żółtą kartkę otrzymał Earvin Ngapeth. Zero zaskoczenia.

komentarz

Francuzi zablokowani! USA łapie kontakt!

komentarz

Brawo Antonin Rouzier. Atakujący Francji wrócił zza światów i na nowo punktuje rywali.