25:26
Zakończony

Polska

komentarz

Dziękujemy serdecznie za przeżywanie emocji wraz z nami i już zapraszamy do śledzenia kolejnych meczów piłki ręcznej.

HUN 25 : 26 POL
czas 60'

Skutecznie rzut karny wykonywała Anna Kovacs.

59'

Udany blok na koncie Polek! Nasze reprezentantki bardzo blisko koncowego sukcesu!

59'

Jeszcze jeden czas dla Węgierek.

HUN 24 : 26 POL
czas 59'

Małgorzata Stasiak została wykluczona na 2 minuty. Około 100 sekund do ostatniego gwizdka.

czas 58'

Bramka! Trafiła Patrycja Kulwińska.

58'

Katarzyna Kołodziejska przechwyciła piłkę na 150 sekund przed końcowym gwizdkiem!

57'

Nieuznany gol Karoliny Siódmiak. I piłka dla Węgierek. Polki nie odskoczyły grając w przewadze.

57'

Węgierki też się pogubiły.

56'

Katarzyna Kołodziejska trafiła z czystej pozycji w poprzeczkę i piłkę odzyskały Węgierki.

czas 55'

Klara Szekeres została wykluczona na 2 minuty.

HUN 24 : 25 POL
czas 55'

Bramka! Trafiła Zita Szucsanszki.

55'

O przerwę poprosił trener Węgierek Elek Gabor.

HUN 23 : 25 POL
czas 54'

Bramka! Trafiła Katarzyna Kołodziejska, dobijając rzut Aleksandry Zych!

54'

Patrycja Kulwińska długo leżała na boisku. Ale już na szczęście wszystko w porządku z polską obrotową.

53'

Polki mają akcję na powiększenie przewagi do dwóch goli!

HUN 23 : 24 POL
czas 53'

Bramka! Trafiła Karolina Siódmiak. Polki znów prowadzą!

52'

Techniczny rzut Agnieszki Koceli wylądował na poprzeczce.

51'

Gawlik, Gawlik i jeszcze raz Gawlik. Jeszcze jedna fenomenalna parada w wykonaniu Polki!

czas 50'

Nieskutecznie rzut karny po raz pierwszy wykonywała Krisztina Triscsuk. Kapitalną obroną popisała się Weronika Gawlik.

czas 50'

Małgorzata Stasiak została wykluczona na 2 minuty.

HUN 23 : 23 POL
czas 50'

Bramka! Trafiła raz jeszcze z lewego skrzydła Agnieszka Kocela.

HUN 23 : 22 POL
czas 49'

Skutecznie rzut karny wykonywała Krisztina Triscsuk.

HUN 22 : 22 POL
czas 47'

Bramka! Trafiła z lewego skrzydła Agnieszka Kocela. Polki w błyskawicznym tempie doprowadziły do remisu!

HUN 22 : 21 POL
czas 47'

Skutecznie rzut karny wykonywała Kinga Achruk.

HUN 22 : 20 POL
czas 47'

Aniko Kovacsics został wykluczony na 2 minuty. To druga kara tej zawodniczki.

komentarz

Węgierki przechwyciły piłkę kierowaną do Małgorzaty Stasiak, ale nie zdobyły bramki.

46'

Kompletnie nieudana wkrętka w wykonaniu Kingi Klivinyi. Polki z szansą na zdobycie bramki kontaktowej.

czas 45'

Bramka! Trafiła z kontry Katarzyna Kołodziejska.

45'

Faul w ataku Karoliny Siódmiak.

HUN 22 : 19 POL
czas 44'

Bramka! Trafiła z drugiej linii, tuż po wejściu na boisko, Aleksandra Zych.

HUN 22 : 18 POL
czas 43'

Bramka! Trafiła z prawego skrzydła Andrienn Orban. Zdenerwowany Kim Rasmussen poprosił o ostatnią przerwę na żądanie.

42'

Fatalny rzut Karoliny Siódmiak. Kryzys Polek trwa w najlepsze.

HUN 21 : 18 POL
czas 41'

Bramka! Trafiła z kontry Ildiko Erdosi. Defensywa Węgierek jest po przerwie trudna do sforsowania.

41'

Znakomite dwie obrony w wykonaniu Weroniki Gawlik!

40'

Błąd techniczny i strata na koncie Karoliny Siódmiak.

40'

O czas poprosił Kim Rasmussen. Polki zdobyły przez 9 minut drugiej połowy tylko jednego gola.

HUN 20 : 18 POL
czas 39'

Skutecznie rzut karny wykonywała Krisztina Triscsuk. Ta zawodniczka nie myli się dzisiaj na 7. metrze.

38'

Niecelny rzut Kingi Achruk.

HUN 19 : 18 POL
czas 38'

Bramka! Trafiła, rzutem przez całe boisko do pustej bramki, Zita Szucsanszki.

37'

Zita Szucsanszki nie trafiła do bramki rzutem przez całe boisko.

36'

Małgorzata Stasiak wykazała się czujnością w defensywie i zanotowała bardzo cenny przechwyt.

czas 36'

Marta Gęga została wykluczona na 2 minuty. To pierwszy wykluczenie po polskiej stronie.

HUN 18 : 18 POL
czas 35'

Bramka! Trafiła Monika Kobylińska, zdobywając pierwszego gola dla Polski w drugiej połowie.

HUN 18 : 17 POL
czas 34'

Skutecznie rzut karny, po raz czwarty, wykonywała Krisztina Triscsuk.

HUN 17 : 17 POL
czas 33'

33'

Monika Kobylińska rzuciła nad bramką.

32'

Polki rozpoczęły drugą połowę od bardzo dobrej postawy w obronie.

czas 31'

Nieskutecznie rzut karny wykonywała Marta Gęga. Jej intencję odczytała Blanka Biro.

czas Druga połowa
komentarz

Zespoły wróciły na boisko. Za chwilę początek drugiej połowy.

komentarz

Polki mogą się na razie pochwalić minimalnie lepszą skutecznością rzutową.

komentarz

Druga połowa rozpocznie się za około 10 minut.

komentarz

Najwięcej goli w pierwszej połowie zdobyła polska rozgrywająca Monika Kobylińska - 6. Spośród Węgierek najczęściej trafiały Szandra Szolossi-Zacsik oraz Zita Szucsanszki, które mają na swoim koncie po 4 trafienia.

HUN 16 : 17 POL
czas 30'

Bramka! Trafiła z dobitki w kontrze Katarzyna Kołodziejska. Polki objęły prowadzenie na 30 sekund przed końcem pierwszej połowy!

HUN 16 : 16 POL
czas 29'

Bramka! Trafiła Kinga Achruk, doprowadzając tym samym do remisu. Wcześniej Weronika Gawlik obroniła rzut Krisztiny Triscsuk.

HUN 16 : 15 POL
czas 28'

Bramka! Monika Kobylińska jest w dzisiejszym meczu niezawodna. To już jej 6. gol!

28'

Krisztina Triscsuk rzuciła nad bramką.

HUN 16 : 14 POL
czas 27'

Bramka! Trafiła Małgorzata Stasiak.

HUN 16 : 13 POL
czas 27'

Bramka! Trafił, tym razem z drugiej linii, Krisztina Triscsuk.

27'

Czas dla Węgierek.

26'

Karolina Zalewska raz jeszcze przegrała pojedynek "jeden na jeden" z Evą Kiss. Drugi nieskuteczny rzut tej zawodniczki z prawego skrzydła.

26'

Karolina Zalewska nie wykorzystała dobrej okazji do zdobycia bramki. Lepsza od niej Eva Kiss.