1
2
1
89'

Tak, Brazylijczyk na pewno już nie wróci na murawę. Zawodnik zszedł prosto do szatni.

3
2
1
4
2
88'

Malcom musi zejść z boiska. A Ernesto Valverde wyczerpał już limit zmian.

1
2
1
2
1
87'

Ależ wyborną okazję miał teraz Munir. Hiszpan jednak tym razem nie zaskoczył bramkarza, który obronił jego strzał z ostrego kąta.

1
1
83'

Napastnik gości złapany na spalonym.

1
1
1
80'

Barcelona miała okazję wyprowadzić kontratak. Niecelne dogranie do Munira, Hiszpan nie zdążył do piłki i strata. Jednak Blaugrana szybko odzyskała piłkę. Nie zapowiada się na sensację w końcówce.

2
2
1
2
1
79'

. Schodzi: Josep Sene. Wchodzi: Antonio Martinez.

wchodzi Wchodzi
Antonio Martinez #18
schodzi Schodzi
Josep Sene #10
1
76'

. Schodzi: Victor Diaz. Wchodzi: Dionicio Escalante.

Dionicio Escalante #12
Victor Diaz #3
73'

Denis Suarez trafił w mur.

5
2
70'

Gol! Strzelił Denis Suarez. Asystował mu Riqui Puig.

Puig dograł w tempo do uciekającego Suareza. Ten nie zwlekał i zaraz po przyjęciu uderzył na dalszy słupek.

1
70'

Palatsi podniósł się. Jest w stanie kontynuować grę.

3
1
1
1
68'

Wydaje się, że Palatsi ucierpiał. Przyspieszyli do niego medycy.

1
1
1
67'

Puig próblował przechytrzyć bramkarza, który wyszedł z własnej bramki. Pomocnikowi nie udało się go pokonać, piłka na aucie.

1
1
63'

Ciągle groźnie na połowie Barcelony. Vermaelen wślizgiem zblokował dośrodkowanie z prawej strony.

1
2
2
1
2
62'
60'

Bramka ośmieliła przyjezdnych. Coraz częściej bywają na połowie Blaugrany. Teraz po centrze z rzutu rożnego głową niecelnie uderzył Yeray Gonzalez.

1
2
59'

. Schodzi: Adrian Mancebo. Wchodzi: Eneko Capilla.

Eneko Capilla #15
Adrian Mancebo #7
1
1
55'

Barcelona. Schodzi: Oriol Busquets. Wchodzi: Riqui Puig.

2
2
3
2
1
54'

Gol! Strzelił Josep Sene.

No i Cultural zaskoczył. Bardzo dobry strzał z dystansu oddał Jorge Ortiz. Cillessen wybił piłkę wprost pod nogi rywala, a ten z prawej strony dograł do Josepa Sene. Hiszpan nie miał problemów, by trafić na pustą bramkę.

Cultural Leonesa
7
3
4
11
10
54'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego. Płaskie podanie nie dotarło do żadnego z piłkarzy Culturalu.

54'

Znowu przemówili przyjezdni. Będą mieć rzut rożny.

51'

Barcelona rozegrała z rzutu rożnego. Piłka trafiła w pole karne, gdzie czekał Carles Alena. Strzał pomocnika został zblokowany przez obrońcę.

1
47'

Fantazją wykazał się Nelson Semedo. Obrońca zszedł z piłką do środka i oddał strzał zza pola karnego. Piłka minęła słupek.

1
1
46'

Zaczynamy drugą połowę. Przy piłce Barcelona.

3
1
2
46'
43'

Gol! Strzelił Malcom. Asystował mu Ivan Rakitić.

Cultura nie zagroził z rzutu rożnego, a z kontratakiem ruszyli rywale. W pierwszym tempie Barcelona nie zdążyła oddać strzału. Udało się za drugim razem. Rakitić dośrodkował z prawej strony na głowę Malcoma, a Brazylijczyk w polu karnym dopełnił formalności.

28
15
3
2
2
41'

Ortiz ucierpiał po starciu z Chumim. Napastnik potrzebuje pomocy medyków.

1
1
1
39'

I dalej Barca w natarciu. Malcom dograł na lewą stronę do Denisa Suareza. Hiszpan znowu próbował zejść do środka, ale zdążył zblokować go rywal.

3
2
3
3
1
36'

3
33'

Gospodarze zaryzykowali. Prostopadłe podanie do Malcoma, ale Brazylijczyka uprzedził Palatsi i chwycił piłkę.

2
1
3
3
2
30'

Cultural szykował atak, ale na lewej stronie pogubił się jeden z atakujących i dograł wprost pod nogi rywala. Barcelona ruszyła z kontrą, którą zakończył Denis Suarez. Tym razem Palatsi zatrzymał jego strzał. Ale to nie był koniec. Piłkę odzyskał Rakitić, którego również powstrzymał bramkarz.

3
3
3
3
1
26'

Gol! Strzelił Denis Suarez.

Denis Suarez długo popędził z piłką, zszedł z nią do środka i oddał strzał jeszcze przed polem karnym. Bramkarz nie zdołał obronić. 2:0 dla Barcelony.

25
18
5
1
1
25'

Malcom znowu popędził na prawej stronie. Brazylijczyk zszedł z piłką do środka, ale tam było gęsto od rywali i stracił.

1
3
3
22'

Ależ akcja! Malcom znakomicie dograł prostopadle dograł do Munira. Napastnik urwał się obrońcom, wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale uderzył w słupek.

5
4
6
7
4
20'

Po pierwszych minutach przebłysków Culturalu, do gry wróciła Blaugrana. Gospodarze przejęli inicjatywę i ani myślą, by ją oddać rywalom.

4
1
5
2
2
18'

Gol! Strzelił Munir El Haddadi. Asystował mu Ivan Rakitić.

Niezła akcja Barcelony. Piłka szła jak po sznurku. Duża w tym zasługa Rakiticia, który wyprowadził akcję. Chorwat dograł w pole karne do Munira, ten obrócił się z piłką i oddał strzał. 1:0 dla Barcy.

26
22
7
6
4
14'

Groźna akcja Barcelony. Malcom dogrywał do Munira, ale napastnik nie zdążył dobrze wyskoczyć do piłki.

2
2
6
4
2
12'

Malcom spróbował sił na prawej stronie. Dośrodkował, ale wprost w ręce bramkarza.

2
2
6
6
2
10'

Malcom faulowany na prawej stronie przed polem karnym Culturalu. Będzie rzut wolny.

4
5
6
1
8'

Nieudane dogranie na lewą flankę do Denisa Suareza. Zawodnik nie zdążył do piłki. Grę wznowi bramkarz.

5
2
6'

I w natarciu Cultural. Piłkę w polu karnym przejął jeden z przyjezdnych i mocno uderzył wprost w bramkarza Barcelony.

2
2
4
2
4
5'

Munir odnalazł się w polu karnym i groźnie uderzył głową. Niecelnie, ale postraszył.

2
2
5
1
1
4'

Barcelona odzyskała piłkę. Do dośrodkowania z lewej strony nie zdążył Malcom. Akcję próbował zamknąć zza pola karnego Rakitić, ale uderzył niecelnie.

2
2
4
4
1
3'

Groźna akcja przyjezdnych. Głową próbował uderzyć Alonso, potem chciał uderzyć jego kolega, ale nie zdążył do piłki. Obiecujący początek Culturalu.

1
5
4
4
2'

Faul na połowie Barcelony. Piłkarze Culturalu próbowali zagrozić z rzutu wolnego, nieudanie.

1
5
2
3
1'

Przyjezdni szybko stracili piłkę. Do podania nie zdążył Hugo Rodrigueza i inicjatywa po stronie Blaugrany.

1
2
3
1
czas Start meczu
21:03

Minuta ciszy ku czci Josepa Lluisa Nuneza.

4
2
2
21:03

Piłkarze wychodzą na murawę. Niebawem pierwszy gwizdek.

4
2
2
1
Kto awansuje do 1/8 finału Pucharu Króla?
3
2
3
2
1
21:00

W pierwszym meczu górą była Barcelona, która wygrała 1:0.

4
2
4
1
21:00

Zapraszamy na relację LIVE z rewanżowego meczu 1/16 Pucharu Króla między FC Barcelona a Culturalem Leonesa. Pierwszy gwizdek o godzinie 21:30.