Sędzia doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

Faulowany był Ruben Loftus-Cheek i będzie rzut wolny dla Chelsea.

86'

Willian oddał celny strzał, a piłkę do boku odbił bramkarz PAOK-u.

85'

Chelsea próbowała się przedrzeć pod bramkę przyjezdnych lewym skrzydłem, lecz bez powodzenia.

82'

Huknął z około 8 metrów Callum Hudson-Odoi, ale niecelnie.

80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dimitris Pelkas.

Dimitris Pelkas #10
PAOK Saloniki
2
79'

PAOK. Schodzi: Mauricio. Wchodzi: Dimitris Pelkas.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Mauricio #8
78'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Callum Hudson-Odoi.

Chelsea FC prowadzi już 4:0! Callum Hudson-Odoi dośrodkował z prawego skrzydła, a piłkę głową do bramki wpakował Alvaro Morata.

75'
75'

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Alvaro Morata.

75'

Chelsea FC dzieli i rządzu na boisku, zaś goście tylko bezradnie biegają za piłką.

1
72'

Piłkarze PAOKU-u Saloniki mają problem z wymianą kilku celnych podań na własnej połowie.

1
1
69'

Faulowany był Andreas Christensen i grę od rzutu wolnego wznowi Chelsea.

1
66'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Willian.

65'

PAOK Saloniki nie istnieje, a Chelsea FC nie zamierza zwalniać tempa i pracuje na czwartą bramkę.

1
60'

Gol! Strzelił Callum Hudson-Odoi. Asystował mu Cesc Fabregas.

Chelsea FC ma już trzy trafienia przewagi! Callum Hudson-Odoi otrzymał podanie od Fabregasa, wbiegł z piłką w pole karne i strzelił po krótkim rogu.

13
3
1
1
1
60'

Pedro Rodriguez próbował uderzać z około 17 metrów, lecz został zablokowany przez rywala.

1
57'

Davide Zappacosta oddał celny strzał na bramkę PAOK-u, ale na posterunku był golkipier przyjezdnych, który wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gary Cahill.

2
1
1
1
1
54'

Chelsea FC próbuje po raz kolejny rozpracować defensywę zespołu z Salonik.

52'

PAOK Saloniki próbował odważniej zaatakować, a strzał Wardy został zablokowany.

1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Pontus Wernbloom.

1
49'

Gospodarze wykonywali korner, ale nie zdołali zagrozić bramce gości.

1
48'

Chelsea nie forsuje tempa i spokojnie rozgrywa atak pozycyjny.

46'

PAOK. Schodzi: Aleksandar Prijović. Wchodzi: Amr Warda.

46'

Początek drugiej części potyczki Chelsea FC - PAOK Saloniki.

5
1
42'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej odsłonie starcia i oczywiście przy piłce znajdują się gospodarze, którzy mają miażdżącą przewagę.

1
1
40'

The Blues nie zamierzają zwalnią tempa i budują następną akcję ofensywną.

1
1
1
1
1
37'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Cesc Fabregas.

Chelsea FC wygrywa już 2:0! Świetnie piłkę górą nad defensywą PAOK-u zagrał Cesc Fabregas, a Olivier Giroud uderzeniem w powietrza skompletował dublet.

18
11
2
3
3
36'

Podopieczni Maurizio Sarriego atakowali tym razem lewą flanką, jednakże bezskutecznie.

34'

Callum Hudson-Odoi ucierpiał w starciu z przeciwnikiem.

33'

Chelsea FC po strzelonym golu gra się łatwiej i kolejne trafienie wydaje się kwestią czasu.

3
2
1
1
1
31'

Olivier Giroud ostro potraktował rywala i będzie rzut wolny dla klubu z Salonik.

3
2
1
29'

Niezłą okazję do zdobycia bramki zmarnował Callum Hudson-Odoi.

1
27'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Pedro Rodriguez.

Chelsea FC w końcu dopięła swego i wyszła na prowadzenie 1:0! Pedro Rodriguez zagrał dobre podanie na prawą stronę pola karnego, zaś z pierwszej piłki uderzył Olivier Giroud i pokonał Alexandrosa Paschalakisa.

21
12
2
3
2
26'

Trwa oblężenie bramki PAOK-u, czego można było się spodziewać, tym bardziej, że czerwoną kartkę otrzymał Jewhen Chaczeridi.

1
1
24'

Ruben Loftus-Cheek trafił tylko w boczną siatkę i od własnej bramki rozpocznie Alexandros Paschalakis.

1
1
23'

Miejscowa ekipa miała kolejny rzut rożny, lecz wciąż nie może pokonać bramkarza PAOK-u Saloniki.

1
21'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Gary Cahill.

1
20'

Chelsea FC chce tzw. wejść z piłką do bramki, ale to na razie jej się nie udaje.

1
1
18'

Na spalonym zameldował się Olivier Giroud.

1
1
17'

Przyjezdni przechwycili piłkę i starają się wymieniać podania w środkowej strefie boiska.

15'

Londyńczycy grają cierpliwie i szukają swojego pierwszego trafienia w tym spotkaniu.

13'

Posiadanie piłki:

Chelsea FC - 72 proc.

PAOK Saloniki - 28 proc.

1
11'

Groźny strzał Pedro Rodrigueza został zablokowany przez rywala.

10'

Zespół z Londynu cały czas naciera na bramkę gości, którzy bronią się całą drużyną.

1
8'

Przestrzelił z rzutu wolnego z 17 metrów Cesc Fabregas.

7'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Jewhen Chaczeridi, który sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Girouda.

9
4
5
1
2
6'

Aktywny jest Callum Hudson-Odoi, który stara się napędzać ataki Chelsea.

1
4'

Pedro Rodriguez faulował rywala i od rzutu wolnego rozpocznie PAOK.

2
2
3'

The Blues od początku ruszyli do przodu i chcą narzucić swój styl gry.

1
1
1'

Pojedynek od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

czas Start meczu
20:24

Spotkanie poprowadzi estoński sędzia Kristo Tohver.