Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

3
2
2
87'

W sytuacji sam na sam Mohamed Salah...trafił wprost w Sergio Rico, który pewnie złapał piłkę.

3
1
1
2
11
85'

The Reds atakują, a Fulham FC broni się praktycznie całym zespołem. Minimalnie niecelnie uderzył Georginio Wijnaldum.

4
2
1
1
1
82'

Fulham. Schodzi: Tom Cairney. Wchodzi: Neeskens Kebano.

wchodzi Wchodzi
Neeskens Kebano #7
schodzi Schodzi
1
1
81'

Gol! Strzelił James Milner.

Liverpool FC znów wygrywa - 2:1! James Milner wykorzystał "jedenastkę", pewnie uderzając w środek bramki.

23
27
3
2
3
80'

Rzut karny dla Liverpool FCSergio Rico sfaulował Sadio Mane.

21
19
5
2
2
79'

Wydawało się, że Liverpool FC ma wszystko pod kontrolą, ale teraz w oczy zagląda mu widmo straty cennych punktów.

1
3
3
77'

Gospodarze uwierzyli, że mogą się przeciwstawić The Reds i rozgrywają akcję ofensywną.

2
1
1
2
2
74'

Gol! Strzelił Ryan Babel.

Fulham FC doprowadziło do remisu 1:1! Fatalny błąd defensywy Liverpool FC - Virgil van Dijk źle zagrywał piłkę głową do Alissona. Futbolówkę przejął Ryan Babel i wpakował ją do pustej bramki.

12
6
7
6
16
73'
73'

Po rzucie rożnym w poprzeczkę główkował Sadio Mane!

4
1
1
2
73'

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: James Milner.

72'
71'

Trent Alexander-Arnold dośrodkowywał z prawego skrzydła, ale nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do piłki.

1
69'

Tom Cairney ucierpiał w starciu z przeciwnikiem i będzie potrzebował pomocy medycznej.

68'

Groźna akcja Fulham FC została zastopowana przez defensorów gości.

1
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andre-Franck Zambo Anguissa.

62'

Mohamed Salah wyszedł z kontratakiem, ale w ostatniej chwili został przyblokowany przez rywala.

1
59'

Liverpool FC dzieli i rządzi na boisku. Gospodarze na razie nie mają argumentów do skutecznej walki.

1
2
56'

Po zmianie stron co chwila suną kolejne ataki na bramkę Fulham, które jest spychane do głębokiej defensywy.

1
54'

Liverpool wykonywał rzut rożny, jednak nic nie wyszło z tej akcji.

53'

Mohamed Salah mocno pracuje na całej szereokości boiska. Widać, że bardzo chce pokazać się w Londynie z dobrej strony.

1
51'

Przyjezdni wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

48'

Odważniej zaatakowali The Reds, a ostatecznie piłkę chwycił Sergio Rico.

1
1
46'

Początek drugiej odsłony starcia na Craven Cottage w Londynie.

2
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

44'

Nieudana akcja w wykonaniu Robertsona i grę od własnej bramki wznowi Sergio Rico.

42'

Aleksandar Mitrović znalazł się na spalonym.

1
1
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fabinho.

1
1
1
39'

Fulham FC rozpocznie grę od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

1
37'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Liverpool FC wydaje się mieć kontrolę nad spotkaniem.

1
1
35'

Przyjezdni starają się dłużej utrzymać przy piłce.

1
1
33'

Zespół z Liverpoolu próbował się przedrzeć pod bramkę przeciwnika lewym skrzydłem, jednakże bez powodzenia.

1
1
30'

Liverpool FC w końcu przyspieszył i szuka swojego drugiego trafienia podczas tego starcia.

2
1
28'

Z dystansu celnie uderzył Mohamed Salah, ale piłkę pewnie złapał Sergio Rico.

1
1
1
1
26'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Roberto Firmino.

Liverpool FC wyszedł na prowadzenie 1:0! Świetna akcja dwójkowa Sadio Mane i Roberto Firmino. Brazyliczyk zszedł do linii końcowej i wycofał piłkę do nadbiegającego Senegalczyka, który pewnym uderzeniem z kilku metrów otworzył wynik tej konfrontacji.

28
17
2
2
4
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
23'

Mohamed Salah złapany w pułapkę ofsajdową.

1
1
22'

Skoro na boisku nie dzieje się zbyt wiele, to przypominamy, że Liverpool FC w ćwierćfinale Ligi Mistrzów zmierzy się z FC Porto.

2
1
1
20'

Szarżował w polu karnym gospodarzy Mohamed Salah, lecz ostatecznie stracił piłkę.

2
1
1
1
2
18'

Dotychczas potyczka na Craven Cottage nie porywa. Liverpool przyjechał do Londynu z zamiarem odniesienia zwycięstwa jak najmniejszym nakładem sił.

2
3
2
2
1
15'

The Cottagers próbowali wyjść z szybką kontrą, ale ich akcja została rozbita w środku pola.

1
2
13'

Na razie piłkarskie szachy ze strony Liverpool FC, który nie forsuje tempa. Mohamed Salah znalazł się na pozycji spalonej.

1
1
11'

Posiadanie piłki:

Fulham FC - 60 proc.

Liverpool FC - 40 proc.

1
2
4
9'

Jean Michael Seri oddał niecelny strzał na bramkę Liverpoolu.

8'

Goście są bardzo cierpliwi i czekają na dogodną okazję do zdobycia pierwszej bramki.

1
1
5'

The Reds przejęli futbolówkę i rozgrywają swój atak pozycyjny.

2
1
1
1
3'

Spokojny początek spotkania. Przy piłce utrzymuje się Fulham.

1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

2
1
czas Start meczu
20:59

Konfrontację poprowadzi sędzia Craig Pawson.