Po dośrodkowaniu z prawej strony głową nad bramką uderzał Gytkjaer.

11
10
12
84'

Dioni przedarł się w pole karne, ale jego strzał był za lekki, aby zaskoczyć Placha.

5
9
9
6
8
82'

Nie ma gola! Valencia był na spalonym!

58
36
10
19
46
82'

Sędzia czeka jeszcze na potwierdzenie z VAR czy nie było spalonego.

13
9
11
4
4
81'

Piłka w bramce Lecha! Hateley dośrodkował piłkę w polu karnym. Valencia urwał się obrońcom i pokonał Putnocky'ego! Olbrzymia radość gliwiczan.

34
18
6
9
38
79'

Mateusz Mak z rzutu wolnego z siedemnastu metrów uderzył nad poprzeczką.

6
6
3
2
4
78'

Wasielewski płasko dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłkę wybili obrońcy.

4
3
6
3
7
75'
73'

Gol! Strzelił Tom Hateley!

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę zgrał jeden z zawodników, a z bliskiej odległości do siatki wpakował ją Hataley.

69
39
15
40
99
72'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Kamil Jóźwiak.

12
3
5
7
17
72'

Znów błysnął Jóźwiak. Jego strzał z linii pola karnego na rzut rożny wybił jednak Plach!

17
5
4
2
3
70'

Tiba uderzył z siedemnastu metrów, ale dobrze ustawiony był Plach, który pewnie złapał piłkę.

9
7
8
3
5
66'

Teraz groźnie pod bramką Piasta. Mocny strzał Amarala z kilku metrów był jednak niecelny.

7
10
5
6
5
65'
65'

Powinien być remis! Mak zagrał w pole karne, Felix zagrał piętą do Valenci, którego strzał znakomicie obronił Putnocky!

18
12
3
7
7
64'

Trałka oddał lekki i mało groźny strzał z prawej części pola karnego. Pewnie interweniował Plach.

6
7
5
3
2
60'

Z dystansu prosto w ręce Putnocky'ego uderzył Dziczek.

8
12
5
6
5
55'

Mak otrzymał piłkę w polu karnym, ale prawą nogą uderzył nad bramką.

10
9
4
4
7
54'
53'

Bardzo niecelnie sprzed pola karnego uderzył Felix.

8
8
3
2
4
50'

Kolejna świetna akcja Jóźwiaka na lewej stronie. Do jego dośrodkowania nie zdołał dojść jednak Dioni.

17
7
7
4
4
47'

Ładna akcja Lecha zakończona zablokowanym strzałem Cywki.

15
8
4
7
3
46'

Lech. Schodzi: Maciej Makuszewski. Wchodzi: Dioni.

10
15
5
5
9
46'

Początek drugiej połowy.

9
5
5
4
3
45+1'

Jagiełło dośrodkował w pole karne, ale Trałka wybił piłkę. Piłkarze Piasta domagali się rzutu karnego. Sędzia nie zdecydował się jednak dyktować jedenastki.

23
7
3
2
11
45'

29
44'

Makuszewski uderzył lewą nogą z pola karnego. Za lekko, aby zaskoczyć bramkarza.

12
6
4
5
8
43'

Amaral dośrodkował z prawej strony boiska, a Gytkjaer uderzył tuż nad bramką.

13
2
11
3
8
42'

28
38'

Mogło być 2:0. Amaral zagrał prostopadle do Gytkjaera, któremu piłkę spod nóg wybił obrońca, ale dopadł do niej Jóźwiak i w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił Plach.

17
23
7
6
10
36'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer.

Napastnik Lecha pewnym strzałem zamienił jedenastkę na bramkę.

118
64
10
20
42
35'

Rzut karny dla Lecha! Hateley sfaulował Jóźwiaka.

44
22
6
7
14
34'

Cywka dośrodkował do Gytkjaera, a ten nie zdołał oddać strzału.

6
4
9
8
10
30'

Mecz nie stoi na najwyższym poziomie. Brakuje składnych akcji i przede wszystkim sytuacji strzeleckich.

6
6
7
6
11
26'

Hateley miał sporo miejsca w polu karnym, ale nieczysto trafił w piłkę i ta nie zmierzała nawet w kierunku bramki.

8
7
5
3
9
25'

Po dośrodkowaniu Tiby z rzutu wolnego niezbyt pewnie interweniował bramkarz, ale nie wykorzystał tego Gytkjaer i piłka opuściła boisko.

2
5
6
3
6
23'

Mocny strzał z dystansu oddał Cywka, ale trafił w plecy obrońcy.

6
2
6
4
5
22'

Makuszewski ładnie ograł rywala na prawej stronie boiska, dośrodkował w pole karne, gdzie niecelny strzał głową oddał Amaral.

4
5
3
6
2
18'

Tiba ruszył prawą stroną, dośrodkował w pole karne, gdzie niepewnie interweniował jeden z obrońców, ale ostatecznie piłkę złapał Plach.

4
3
3
5
5
16'

Wściekli są piłkarze i kibice Lecha, bo sędzia nie przerwał gry, gdy na boisku leżał Wasielewski. Piast wyprowadził groźną kontrę, ale Janicki zdołał wybić dośrodkowanie z lewej strony boiska.

8
3
5
3
9
14'

Okres spokojniejszej gry w środku pola. Obie drużyny notują sporo strat.

3
3
5
5
3
10'

Ładna akcja Lecha. Jóźwiak zszedł do środka, zagrał na drugą stronę do Makuszewskiego, który wyłożył piłkę Tibie, a ten sprzed pola karnego uderzył nad poprzeczką.

10
4
9
5
12
8'

Gwizdy na trybunach, bo sędzia przerwał groźną akcję Lecha, ponieważ na boisku leży jeden z zawodników Piasta.

5
4
4
3
19
4'

Hataley uderzył sprzed pola karnego, ale znów obrońcy zdołali zablokować piłce drogę do bramki.

7
2
4
4
8
3'

Ładna akcja Piasta. Pietrowski wpadł w pole karne, wyłożył piłkę do Papadopulosa, którego uderzenie zostało zablokowane.

9
4
3
3
7
1'

Wasielewski dośrodkował w pole karne, ale żaden z lechitów nie doszedł do piłki.

11
6
5
3
10
20:05

Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

9
6
3
3
3
20:05

Obie drużyny do tej pory zgromadziły po 12 punktów. Lech był wyżej w tabeli, ponieważ zdobył jedną bramkę więcej od Piasta.