5
90'
87'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Maciej Gajos.

Strata Dimuna w polu karnym okazała się bolesna. Gajos dośrodował piłkę do Gytkjaera, który głową pokonał Gostomskiego. 2:0 dla Lecha!

172
95
15
9
13
85'

Żółtą kartkę za faul na Amaralu otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

25
15
2
6
4
84'

Żółtą kartkę otrzymał za faul taktyczny Mihai Radut.

Lech Poznań
6
4
6
12
25
81'

Piłka trafiła do Dimuna, który z lewej strony pola karnego oddał bardzo niecelny strzał.

12
16
5
3
3
78'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje jeden z zawodników Cracovii.

2
9
4
9
9
75'

Makuszewski dobrze zagrał do Amarala w pole karne, źle zachował się jeden z obrońców i sam przed Gostomski znalazł się Joao Amaral, który jednak trafił w bramkarza Cracovii. Powinno być 2:0!

8
3
12
10
36
73'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale nikt nie doszedł do piłki.

11
9
5
6
4
70'
69'

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Joao Amaral.

45
13
9
5
5
67'

De Marco miał sporo miejsca i zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

9
5
7
6
17
64'

Oliva zepsuł dobrze zapowiadającą się akcję fatalnym dośrodkowaniem.

20
5
3
3
5
61'

Lech. Schodzi: Pedro Tiba. Wchodzi: Mihai Radut.

13
7
28
14
8
60'

Ładna akcja Lecha zakończona zablokowanym dośrodkowaniem Makuszewskiego.

17
14
6
7
6
58'

Cracovia oddaliła grę od własnej bramki, ale również nie potrafi zagrozić bramce Buricia.

8
18
3
3
4
55'

Gra toczy się częściej na połowie Cracovii. Sytuacji nie ma jednak zbyt wielu.

20
10
3
2
9
51'

Gytkjaer znakomicie wyszedł przed obrońcę po dośrodkowaniu Makuszewskiego. Przyjął piłkę w polu karnym, ale jego strzał zdołał zablokować Helik.

7
4
6
5
17
51'

Lech mógł stworzyć groźną akcję, ale Jevtić chwilę za późno zagrywał do Kostewycza i nic z tego nie wyszło.

5
4
4
6
12
49'

Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, ale Dytiatjew nie sięgnął piłki.

5
4
2
5
1
46'

Początek drugiej połowy.

5
6
3
2
2
46'

Cracovia. Schodzi: Antonini Culina. Wchodzi: Elady.

3
3
4
1
2
45'

Oliva padł w polu karnym i domagał się podyktowania rzutu karnego. Sędzia był innego zdania i nakazał grać dalej.

31
22
3
4
8
44'

Nie ma gola! Helik katastrofalnie uderzył wysoko nad bramką!

103
64
13
13
15
43'

Rzut karny dla Cracovii! Burić znakomicie obronił strzał z bliskiej odległości, ale piłka trafiła w rękę Janickiego.

29
20
10
33
42
42'

Cracovia dłużej utrzymała się przy piłce, ale strzał jednego z zawodników sprzed pola karnego odbił się od obrońcy i piłka wyszła na rzut rożny.

5
6
1
2
3
37'

Kontra Lecha, ale Tiba nie doszedł do strzału po dośrodkowaniu Makuszewskiego.

17
5
1
11
6
36'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dobrze interweniował De Marco, który wybił piłkę.

12
5
1
1
2
34'

Kostewycz dobrze zagrał do Gytkjaera, a ten w idealnej sytuacji fatalnie spudłował! Nawet gdyby napastnik Lecha trafił do siatki, to gol nie zostałby uznany, ponieważ Gytkjaer był na spalonym.

6
5
7
13
18
32'

Obrońcy Lecha nienajlepiej zachowali się po dośrodkowaniu w pole karne, ale nikt z Cracovii nie skorzystał z tego błędu.

12
4
2
3
4
30'

Makuszewski uderzył z dystansu, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

19
6
3
2
1
29'

Budziński dobrze zagrywał w pole karne, ale Burić wyszedł z bramki i uprzedził zawodnika Cracovii.

13
8
3
26'

Obraz gry się nie zmienił. Brakuje emocji i sytuacji.

6
4
4
12
14
24'

Lech do tej pory był zespołem lepszym i prowadzi zasłużenie.

42
14
4
1
5
20'

Gol! Strzelił Darko Jevtić.

1:0 dla Lecha! Tiba kapitalnie zagrał do Kostewycza, ten dośrodkował do Gytkjaera, który z kilku metrów trafił w Gostomskiego, ale piłkę w bramce umieścił nadbiegający Jevtić.

Lech Poznań
189
103
14
10
16
17'

Mogło być groźnie pod bramką Lecha! Piłka spadła pod nogi Helika, który uderzył z ośmiu metrów i trafił w obrońcę gospodarzy.

10
5
6
3
7
16'

Mecz toczy się w środku pola. Brakuje sytuacji strzeleckich.

2
1
7
3
2
13'

Do wybitej przed pole karne piłki dopadł Maciej Gajos, ale posłał piłkę nad poprzeczką.

10
5
3
7
6
13'

Kostewycz płasko dośrodkowywał w kierunku Gytkjaera, ale skutecznie interweniował jeden z obrońców.

6
3
2
3
9
11'

Lech jak na razie jest zespołem lepszym od Cracovii.

25
9
5
4
4
7'

Kolejny rzut rożny dla Lecha zakończony strzałem. Rogne uderzył jednak głową nad poprzeczką.

12
4
2
4
6
6'

Kolejny strzał głową Trałki. Tym razem mało groźny, choć naciskany przez Rogne Gostomski interweniował niepewnie.

16
5
4
4
3
5'

Po dośrodkowaniu Jevticia z rzutu rożnego groźnie głową uderzał Łukasz Trałka, ale świetnie interweniował Gostomski.

16
3
4
6
9
5'

Groźnie pod bramką Cracovii. Makuszewski dośrodkował do Tiby, ten z ostrego kąta wstrzelił piłkę w kierunku Gytkjaera, ale obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

24
5
2
4
3
3'