6
8
33
90'

Jeszcze będzie rzut wolny dla KGHM Zagłębia Lubin. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

6
4
4
6
30
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Mares.

KGHM Zagłębie Lubin
44
20
3
3
8
87'

Lech. Schodzi: Kamil Jóźwiak. Wchodzi: Darko Jevtić.

41
18
4
5
4
86'

Z dystansu niecelnie strzelał Filip Jagiełło.

17
9
2
4
7
85'

Lech Poznań dobrze prezentuje się w defensywie i przerywa akcje gospodarzy.

48
23
3
4
7
83'

Patryk Tuszyński wycofał piłkę do Jagiełły. Ten oddał niecelny strzał z dystansu.

14
16
3
3
9
81'
80'
78'

Groźne akcje KGHM Zagłębia Lubin. Ostatecznie jednak niecelnie główkował Bartłomiej Pawłowski.

10
3
4
5
8
78'

KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa piłkę na połowie Lecha Poznań.

7
5
9
11
24
76'

Lech. Schodzi: Mario Situm. Wchodzi: Rafał Janicki.

21
10
9
4
5
75'
74'

Zablokowane dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego. Piłkę przejął Matus Putnocky.

11
10
2
3
5
70'

Alan Czerwiński popisał się ładnym dośrodkowaniem w pole karne Lecha Poznań. Niecelnie główkował Filip Starzyński.

12
7
7
4
6
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Starzyński.

33
15
4
3
5
63'

Po dośrodkowaniu Maresa niecelnie główkował Jakub Tosik. Szuka okazji na gola KGHM Zagłębie Lubin.

14
7
5
4
13
62'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy z rzutu wolnego. Strzelał Kamil Jóźwiak, pewnie interweniował Dominik Hładun.

13
4
10
4
7
61'

Jeszcze jedna żółta kartka w tym meczu. Tym razem ukarany Rafał Pietrzak.

16
8
2
2
7
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Radosław Majewski.

9
1
2
1
15
60'
5
2
2
1
2
59'

Po dośrodkowaniu w pole karne akcję zamknął Alan Czerwiński, ale z kilku metrów oddał niecelny strzał. Znów groźnie przed bramką Lecha.

5
3
2
2
4
57'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Jakub Tosik. Groźna akcja gospodarzy.

9
10
4
5
8
56'

Dośrodkowanie w pole karne gości, ale zablokowane. Jeszcze będzie rzut rożny.

7
3
1
2
5
52'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Mario Situm. Lech Poznań prowadzi 1:0! Robert Gumny dośrodkował piłkę w pole karne, tam trącił ją jeszcze Mario Situm, a akcję zamknął Christian Gytkjaer i skierował piłkę do bramki.

277
143
26
28
51
51'

Z linii pola karnego strzelał Filip Jagiełło. To było mocne, ale jednak niecelne uderzenie.

8
6
3
4
7
47'

Bardzo dobrą okazję miał Maciej Gajos. Po dograniu Majewskiego Maciej Gajos oddał niecelny strzał z około 11 metrów.

8
4
4
12
16
47'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy, piłkę wybił Alan Czerwiński.

10
6
4
4
5
46'

Początek drugiej połowy.

14
10
5
5
3
45'

Doliczona jedna minuta.

17
11
6
6
11
45'

Filip Starzyński odegrał do Jakuba Maresa. Ten zdecydował się na uderzenie z 17 metrów. Po rykoszecie piłkę złapał Matus Putnocky.

17
13
10
8
12
44'

Z 16 metrów strzelał Łukasz Trałka. Uderzenie jednak zablokowane.

16
12
11
10
10
43'

Z rzutu wolnego z około 23 metrów strzelał Radosław Majewski. Uderzenie było niecelne.

14
14
7
11
13
42'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Matuszczyk.

17
11
3
4
9
39'

Robert Gumny faulował rywala na środku boiska. Tym razem sędzia nie zdecydował się ukarać go kartką.

11
7
4
4
17
37'

W polu karnym KGHM Zagłębia Lubin strzelał Kamil Jóźwiak. Został jednak zablokowany.

11
9
5
3
11
36'

Adam Matuszczyk dośrodkował w pole karne gości. To była jednak zbyt mocna wrzutka, piłka wyszła poza boisko.

8
6
3
7
6
35'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

6
6
6
7
9
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Gumny.

Lech Poznań
14
12
5
9
21
30'

Zanosiło się na groźną akcję Lecha Poznań. Goście nie zdołali jednak strzału z około 16 metrów od bramki KGHM Zagłębia Lubin.

14
12
5
5
12
27'

KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa teraz piłkę na własnej połowie boiska. Chwilę wcześniej po dośrodkowaniu w pole karne Matus Putnocky wypiąstkował piłkę.

10
7
6
5
6
24'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Tam piłkę pewnie złapał Dominik Hładun.

12
7
5
7
6
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Tosik.

13
16
6
6
8
22'

Zaatakował Lech Poznań. Lekkie zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie piłka została wybita.

16
14
8
9
14
18'

Dobrze w defensywie spisał się Lubomir Guldan. Udana interwencja obrońcy gospodarzy.

14
6
10
8
12
17'

Z rzutu wolnego zza pola karnego niecelnie strzelał Filip Starzyński.

14
19
8
7
10
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nikola Vujadinović.

22
11
9
9
20
15'

Bedzie rzut wolny dla KGHM Zagłębia Lubin. Do bramki Lecha około 20 metrów.

16
8
5
7
13
12'

Kilka minut przewagi Lecha. Brakuje jednak sytuacji strzeleckich. Teraz z prawej strony boiska do nikogo dośrodkował Robert Gumny.