Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

1
2
87'

Gol! Strzelił Matias Vecino. Asystował mu Ivan Perisić.

Piłkę w środku pola przejął Joao Mario i natychmiast skierował na lewe skrzydło. Tam był obudzony po przerwie Ivan Perisić, po którego podaniu Matias Vecino strzelił gola na 3:1!

14
3
3
4
8
84'

Inter. Schodzi: Antonio Candreva. Wchodzi: Joao Cancelo.

83'

Roma. Schodzi: Daniele De Rossi. Wchodzi: Cengiz Under.

Cengiz Under #17
4
1
1
3
1
82'

Zebrała się do ataku AS Roma. Edin Dzeko chciał się odwdzięczyć Radji Nainggolanowi za asystę, tyle że Belg huknął z czystej pozycji na wiwat.

2
80'

Inter Mediolan nie wypuszcza swojego przeciwnika z własnej połowy. Jeżeli nie dopuści do straty gola, wygra ligowe spotkanie na terenie AS Roma po blisko dekadzie.

1
1
2
2
1
77'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Ivan Perisić.

2:1! Ponownie Mauro Icardi i jest zwrot akcji w Rzymie. Po płaskim wstrzeleniu Ivana Perisicia napastnik błyskawicznie opanował futbolówkę i pokonał płaskim strzałem Alissona.

13
9
3
5
8
74'

Nikt nie chce tego meczu zremisować i to dobrze. Na początku sezonu piłkarze nie kalkulują i próbują zwyciężać. To dobrze wróży przed ostatnim kwadransem.

1
2
1
1
2
70'

Nie ma mowy o zwolnieniu po golu. Strzał Stephana El Shaarawy'ego wybił prawie z linii bramkowej Dalbert Henrique, a po przeciwnej stronie boiska Inter Mediolan mógł wyprowadzić na prowadzenie Joao Mario.

1
1
2
1
3
67'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Antonio Candreva.

Antonio Candreva zabrał ze sobą kilku obrońców AS Roma i w najlepszym możliwym momencie oddał piłkę Mauro Icardiemu. Argentyńczyk nie zastanawiał się długo i płaskim strzałem wyrównał na 1:1!

9
4
2
6
8
66'

Ivan Perisić dostał podanie w polu karnym AS Roma i zabrakło mu decyzji o strzale. Stan, w którym wszyscy obrońcy AS Roma są metr od Chorwata, nie mógł trwać wiecznie.

2
64'

Stephan El Shaarawy szybko pokazał się kibicom. Zabrakło mu centymetrów, żeby wepchnąć futbolówkę do bramki Interu Mediolan z kilku metrów po miękkiej wrzutce.

2
63'
60'

Na koniec pierwszego kwadransa po przerwie powtórka z rozrywki. To już kibice oglądali kilkakrotnie w drugiej połowie. Piłka dośrodkowana z narożnika boiska padła łupem defensora.

2
56'

Inter. Schodzi: Yuto Nagatomo. Wchodzi: Dalbert Henrique.

Dalbert Henrique #29
56'

Diego Perotti stoczył pojedynek w polu karnym z Milanem Skriniarem. Sędzia nie przyznał Giallorossim rzutu karnego, choć piłkarz AS Roma wyglądał na przekonanego o faulu.

54'

Mały festiwal stałych fragmentów, z których nic wynika. Piłkarze broniący ustawiają się wzorowo i nie pozwalają na oddanie strzału.

1
51'

Gospodarze zatrzymują na skrzydłach Antonio Candrevę i Ivana Perisicia. Publiczność reaguje żywiołowo, a niesiona okrzykami drużyna wywalczyła kolejny korner.

49'

Już dwa rzuty rożne miała po przerwie stołeczna drużyna. Radzi sobie defensywa Interu Mediolan, ale nie przenosi gry na połowę przeciwnika.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

46'

Inter. Schodzi: Roberto Gagliardini. Wchodzi: Joao Mario.

Czy Inter Mediolan odrobi stratę gola po przerwie?
20:39

Trafienie Edina Dzeko to na razie jedyne w hicie.

45'

Doliczona minuta.

1
1
1
1
1
43'

Nie poddaje się Inter Mediolan. Z obrońcami AS Roma zatańczył w polu karnym Mauro Icardi aż znalazł miejsce do strzału i musiał interweniować Alisson.

39'

Bardzo nieprzyjemne uderzenie z dystansu Radji Nainggolana. Piłka turlała się po murawie z olbrzymią prędkością i zatrzymała dopiero na słupku bramki Samira Handanovicia. Nie może w to uwierzyć charyzmatyczny pomocnik.

3
3
4
3
3
37'

Borja Valero proponuje kombinacyjne rozegrania stałych fragmentów, tyle że partnerzy nie nadążają za jego pomysłami. Dlatego piłka ląduje w rękawicach Alissona.

1
1
1
1
1
35'

Ivan Perisić mógł tylko przeprosić partnerów za swoje dośrodkowanie z lewego skrzydła. Na zdecydowanie lepsze zagranie czekali Borja Valero oraz Mauro Icardi.

1
1
1
1
1
31'

Na początek ostatniego kwadransa przed przerwą Alisson zmierzył się ze strzałem zza pola karnego. Reprezentant Brazylii spokojnie złapał piłkę.

1
1
1
1
1
28'

Piłka wrzucona z głębi pola między dwóch obrońców AS Roma. Miał tam o nią powalczyć Mauro Icardi, ale zanim cokolwiek zdziałał, wpadł w Alissona. Gwizdek sędziego i futbolówka dla Giallorossich.

1
1
1
1
1
27'

Była przerwa w grze spowodowana urazem Radji Nainggolana. Po niej zaatakował ekspresowo Inter Mediolan. Do akcji idealnej zabrakło napastnika, który wpakuje piłkę z bliska do siatki po płaskim dośrodkowaniu.

1
1
2
2
2
23'

Po faulu Juana Jesusa przyjezdni próbowali wykorzystać rzut wolny i wyrównać. Borja Valero zaproponował kombinacyjne rozegranie, które zakończyło się dośrodkowaniem do koszyczka Alissona.

1
1
1
1
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Jesus.

1
2
19'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Candreva.

1
1
2
19'

Brutalnie wyglądał atak w nogi rozpędzonego Aleksandara Kolarova. Sędzia początkowo nie chciał pokazać kartki, ale po chwili namysłu...

15'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Radja Nainggolan.

Król strzelców Serie A postanowił pokazać zgromadzonym na boisku jak wykorzystuje się sytuacje podbramkowe! Edin Dzeko przyjął sobie piłkę w polu karnym po podaniu Radji Nainggolana i strzelił z powietrza do siatki. Za daleko od Bośniaka był Milan Skriniar.

12
3
2
5
4
14'

Dzieje się w Rzymie! Piłka błyskawicznie przeniosła się pod bramkę Interu Mediolan i Samira Handanovicia uratował słupek po płaskim strzale z dystansu.

3
2
2
1
1
12'

Mauro Icardi na spółkę z Antonio Candrevą zmarnowali świetną sytuację podbramkową! Głównym winnym jest Argentyńczyk, który miał przed sobą jedynie Alissona, a spudłował.

1
1
1
1
1
10'

Radja Nainggolan zbiegł na prawe skrzydło, gdzie stoczył pojedynek z Roberto Gagliardinim. Po dośrodkowaniu Belga na piłkę zapolował Edin Dzeko, ale wzięty w kleszcze przez dwóch obrońców, nie oddał dobrego strzału.

2
2
2
2
3
7'

Antonio Candreva postarał się odpowiedzieć, pokazać Federico Fazio jak powinno się strzelać, tyle że wpadł w pułapkę ofsajdową. Sędzia asystent był przekonany o słuszności swojej decyzji.

2
2
2
2
2
5'

Przy okazji rzutu rożnego w pole karne rzymian wybrał się tradycyjnie Federico Fazio, ale nie oddał tam celnego strzału i piłka trafiła w posiadanie Nerazzurrich.