Pawłowski za długo czekał z rozegraniem akcji. Trochim naciskał pomocnika Zagłębia i wybił piłkę na aut.

To Matuszczyk tak w ogóle potrafi? Nawinął dwóch obrońców, dobrze uderzył, ale Gliwa jeszcze lepiej!

2
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić. Czarnogórzec ambitnie gonił za rywalem. Za ambitnie.

KGHM Zagłębie Lubin
1
1
2
1
76'

Mares ładnie zabrał się z piłką w pole karne. Miał jednak dwóch rywali na plecach i Piter-Bucko na rzut rożny.

2
2
2
74'

Sandecja gra już bardzo ofensywnie, rzuca wszystko, co ma najlepsze. Na razie bez efektu.

3
1
73'
72'
71'

Prosta strata Woźniaka, z dystansu mocno Trochim i bardzo elektryczny Hładun wybił piłkę przed siebie.

3
4
2
3
3
69'

Sandecja liczy już tylko na gol w zamieszaniu podbramkowym. Hładun wyjaśnił jednak sytuację.

3
4
2
1
1
66'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Płamen Kraczunow. Bułgar przytrzymywał Maresa. Tragiczna sytuacja Sandecji.

Sandecja Nowy Sącz
13
7
4
7
7
66'

Ojej, Trochim zgubił dwóch rywali, przy trzecim pogubił się. Za dużo tych kółeczek.

2
3
1
3
4
65'

Cetnarski miękko w pole karne. Nie było nikogo z kolegów, był za to Hładun.

3
4
1
1
1
63'

Mogło być wejście smoka. Katastrofalny błąd Sandecji, piłka wyłożona Pawłowskiemu, ale w ostatniej chwili interweniowali stoperzy Sandecji!

3
3
2
2
3
61'

Dobry pomysł Kolewa. Bułgar próbował lobować Hładuna. Niezły pomysł, pochwała tylko za to.

3
3
1
1
3
59'

Bardzo płaskie dośrodkowanie Starzyńskiego. Nic z tego nie mogło wyniknąć.

2
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Płamen Kraczunow. Bułgar zdecydowanie przesadził z agresywnością.

5
3
1
1
4
57'

Hładun dostosował się do poziomu meczu. Wybicie wyżej niż dalej, miał szczęście, że nic z tego nie wyszło.

3
56'

Dobry pomysł Brzyskiego, ale nikt nie zrozumiał jego intencji. Po chwili Baran odpalił z dystansu, piłka leciała dziwnym torem, Hładun poradził sobie, choć z problemami.

3
1
53'

Bardzo szarpana druga połowa. Faul za faul, błąd za błąd.

1
1
1
52'

Hładun zagrał w piłka parzy. Wypluł dośrodkowanie Sandecji przed siebie i miał szczęście, że nikt z Sączersów nie wykorzystał jego błędu.

1
1
50'

Mazek trochę przesadził. Brzyski powalony przez szesnastką. Upadek na taką murawę to żadna przyjemność.

2
4
1
49'

Lisek chytrusek Trochim ukradł piłkę przed polem karnym Zagłębie i złożył się do strzału. Hładun jednak czujny, piłka leciała prosto w jego ręce.

4
1
1
48'

Sandecja nie forsuje tempa, Brzyski kręci kółeczka na środku, stoperzy budują akcję od tyłu.

2
1
1
1
46'

Sandecja. Schodzi: Jakub Gric. Wchodzi: Grzegorz Baran.

46'

Piłkarze wrócili na murawę.

4
2
1
43'

Gol! Strzelił Kamil Mazek. Asystował mu Jakub Mares.

Dość przypadkowo Mares zamknął akcję i wystawił "patelnię" do Mazka, ale wcześniej akcja palce lizać. Zagłębie ruszyło prawą stroną, dobre dośrodkowanie, a potem już poszło. Może mecz się rozkręci.

30
11
2
6
3
41'

Sandecja zgłupiała przed polem karnym. Zamiast brnąć do przodu, Kolew na siłę szukał podania na skrzydło. I po akcji.

1
1
39'

Piłkarze chyba się rozgrzali. Mares przyjął piłkę tyłem do bramki, szukał faulu, ale sędzia niewzruszony.

1
2
4
38'

Tego się nikt nie spodziewał! Kapitalna okazja Sandecji, idealne dośrodkowanie na głowę Kolewa, Hładun wypluł piłkę przed siebie, ale po chwili kapitalnie obronił dobitkę Brzyskiego!

9
2
3
1
4
36'

Piterowi-Bucko znowu się upiekło, Tosik znowu poturbowany, to powinna być kartka.

1
4
34'

Bartosz wywalczył faul, ale dośrodkowanie Brzyskiego nieudane. Bardzo nieudane.

1
2
1
2
3
31'

Hładun zatrudniony na moment. Dośrodkowanie prosto w ręce bramkarza Zagłębia. Jaki tu spokój, na na na na.

3
4
2
2
1
29'

Bartosz wpisał się w obraz meczu. Zgubił piłkę i Gliwa musiał ratować Sandecję w sytuacji sam na sam!

6
2
4
2
6
30'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Gric. Pozostając w terminologii zimowej, "sanki" zawodnika Sandecji.

4
2
4
2
4
27'

Zagłębie zamknęło Sączersów na ich połowie. Ale to chwilowy stan, beniaminek oddala zagrożenie.

3
3
2
2
2
26'

Mares się wkurzył, dostał piłkę i od razu płasko uderzył. Napastnik Zagłębia prosto w Gliwę.

3
2
2
2
2
26'

Tak próbujemy napisać coś ciekawego o tym meczu, ale się nie da... od trzech minut piłkarze nie opuścili środka boiska.

2
2
2
2
2
22'

Noo, coś się ruszyło. Mares czaił się za plecami Szufryna i Kraczunowa. Czech jednak na spalonym.

2
4
2
2
3
21'

O, Gliwa zatrudniony, nad zziębniętym bramkarzem Sandecji zlitował się Todorovski i dośrodkował w jego ręce.

1
2
1
1
1
20'

Katastrofalne rozegranie Sandecji pod polem karnym Zagłębia. Zastanawiamy się, czy wcześniej braknie nam epitetów, czy zespoły stworzą okazje.

3
1
1
1
2
18'

Niby Zagłębie coś próbuje, niby wrzuca piłki, ale determinacji w tym prawie zero. Sandecja ratuje się prostymi wybiciami w myśl "laga do przodu".

1
3
1
1
2
17'

Mares zastawił się na 40. metrze od bramki Sandecji. Czech podcięty. Fatalny, tragiczny poziom meczu w Niecieczy.

5
4
2
2
3
15'

Sandecja buduje akcję, jednak mnóstwo nieporozumień i nie doszła dalej niż na 30. metr od bramki Zagłębia.

4
2
2
2
2
13'

Balić z tamponadą przednią nosa. Czarnogórzec mocno uszkodził nos, ale to twardy chłop, wraca na murawę.

2
2
3
2
3
12'

Ogromne zamieszanie, wręcz niebywałe. Sandecja trzy razy próbowała wybić piłkę przed siebie, ani razu z powodzeniem. Kopacz zdołał nawet oddać strzał z woleja, ale przesadził z siłą.

2
2
1
1
1
10'

Skoro Jakub Tosik aż jęknął z bólu, to Piter-Bucko musiał przesadzić. Faul na pograniczu żółtka.

3
1
1
1
1
10'

Fatalne dośrodkowanie Starzyńskiego, piłkę zatrzymał pierwszy obrońca. 10 minut bez wejścia w pole karne któregokolwiek z zespołów.

2
2
2
2
2
8'

Bartosz przebił się prawą stroną, próbował dośrodkować, ale no właśnie, próbował. Hładun od bramki.

3
2
1
1
2
7'

Strata Zagłębia w środku pola, zagranie do Trochima. Ten jednak nie opanował piłki i tyle z kontry Sandecji.

4
2
1
2
1
6'

Sandecja próbuje rozgrzać garstkę kibiców. Jedno, drugie podanie z pierwszej piłki i... aut. No, na razie nie dzieje się nic.

2
2
1
1
1
4'

Brzyski zakręcił rywalem na lewej stronie, potem przegrał batalię z murawą, poślizgnął się i nie zdołał dośrodkować.

3
3
1
1
1
3'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego, Brzyski nabiegł na piłkę i odpalił z dystansu. Kropnął, ile sił w nogach, ale pięć metrów nad poprzeczką. Zaczyna się ciekawie.

3
1
1
2
1
2'

Pierwsza starcie. Matuszczyk znokautował głową rywala.

3
3
3
2
3
1'

Rzeczywiście, pustki na trybunach w Niecieczy. Antyrekord Ekstraklasy zagrożony.