6
4
5
87'

Kolew w walce o piłkę został kopnięty przez rywala w bark. Potrzebna jest pomoc.

6
6
8
8
11
86'

Arka Gdynia. Schodzi: Patryk Kun. Wchodzi: Filip Jazvić.

17
5
5
5
7
83'

Z dystansu uderzył Piesio, Gliwa odbił przed siebie piłkę.

14
6
6
3
5
80'

Żadna z drużyn nie chce ryzykować. Wracamy do tego, co obserwowaliśmy w 1. połowie.

9
5
9
11
16
77'

Niebezpiecznie pod bramką Gliwy, piłkarzom Sandecji udało się oddalić zagrożenie.

18
5
8
7
11
76'

Starcie Kubana z Siemaszką. Napastnik Arki popchnięty został przez obrońcę.

9
6
5
6
17
75'

Kontra Sandecji, jednak piłkarze beniaminka zbyt dłuigo rozgrywali akcję.

8
8
4
4
9
72'

Teraz to Sandecja uaktywniła się w ofensywie. Wydaje się, że kto pierwszy zdobędzie gola ten wygra mecz.

11
10
12
6
12
69'

Yannick Kakoko dogrywał z rzutu wolnego, jednak zbyt mocno podawał. Od bramki rozpocznie Gliwa.

6
5
1
1
12
67'

Arka uzyskała przewagę, to gdynianie są bliżsi objęcia prowadzenia.

16
8
1
5
12
64'

Kun sam na sam z bramkarzem! Górą Gliwa, który odbił piłkę!

20
6
5
1
12
63'
61'
61'
15
3
2
1
4
61'

Nalepa z rzutu wolnego uderzył ponad bramką.

1
6
1
3
8
60'

Dudzic zagrał ręką w polu karnym, ale arbiter wskazał na rzut wolny sprzed "szesnastki". Błąd arbitra!

2
3
3
5
19
60'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Dudzic.

Sandecja Nowy Sącz
10
3
5
2
10
57'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka odbiła się od głoway Marciniaka i omal nie przelobowała Steinborsa. Łotysz wybił futbolówkę na rzut rożny.

12
3
12
3
3
55'

Mniej kalkulowania, więcej grania. W końcu zespoły przestały murować bramki.

9
7
6
5
19
52'

Bardzo dobrze z bramki wyszedł z Gliwa. Golkiper pewnie wyłapał wrzutkę w okolicach jedenastego metra.

13
8
9
7
12
50'

Świetnie z dystansu uderzył Brzyski, Steinbors wybił piłkę na róg!

15
7
7
6
6
48'

Steinbors wyszedł przed pole karne i wybił piłkę głową. Żywiej poruszają się piłkarze obu drużyn.

21
9
6
5
5
47'

Szybka akcja Arki, dogranie do Piesia, strzał z pierwszej piłki obronił Gliwa.

15
5
5
2
3
46'

Pełni nadziei na chociaż niewielkie emocje wracamy do gry!

6
16
5
4
4
46'

Sandecja. Schodzi: Adrian Danek. Wchodzi: Patrik Mraz.

5
5
3
3
2
45'

Jeszcze minuta męczarni przed nami.

7
15
4
4
7
44'

Strzał z dystansu Nalepy. Gliwa złapał anemiczną próbę.

7
8
4
2
4
43'

Adam Marciniak po niespełna jednej połowie wygląda jakby przebiegł maraton. A przecież mecz toczy się w żółwim tempie.

5
15
5
3
9
41'

Marciniak ostro potraktował Dudzica, Baran domagał się kartki dla rywala i... omal sam jej nie obejrzał.

9
14
2
2
3
39'

Arka stara się w końcówce pierwszej części zaatakować. Goście mają jednak problemy z wejściem w pole karne.

12
7
8
6
3
37'

W miarę składna akcja Arki, jednak nie została zakończona groźnym strzałem. Piłka w rękach bramkarza.

7
16
4
4
5
Patrząc na mecz Sandecji z Arką zdążyłeś już zapłakać?
9
35'

Jeszcze 5-6 minut i spiker poprosi o ciszę na stadionie. Kilku starszych kibiców powoli zasypia.

3
25
4
2
2
34'

Kolejna strata gracza Sandecji, Socha przebiegł z piłką kilka metrów  i... podał ją do bramkarza. Tragedia!

1
5
3
12
8
31'

Bardzo trudno ogląda się mecz, w którym piłka przeszkadza zawodnikom.

12
29
4
5
10
30'

Pomocy medycznej potrzebuje Zbozień. Problemy z kostką, ale będzie dobrze.

9
7
3
9
7
29'

W kierunki bramki piłkę głową posłał Maciej KorzymPavels Steinbors musiałby być niewidomą staruszką, aby nie złapać strzału.

5
12
3
2
5
27'

Wciąż niewiele się dzieje. Jeśli w meczu padnie więcej niż jeden gol to znaczy, że nie znamy się na piłce nożnej.