Strzał rozpaczy Bertranda zablokował Eric Bailly.

4
90'
87'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Ander Herrera.

Szaleństwo w szeregach Man Utd! Z prawej strony boiska precyzyjnie dośrodkował Herrera i egzekucję strzałem głową wykonał Ibrahimović!

47
6
86'

Po rzucie rożnym groźnie główkował Jack Stephens, ale piłkę sprzed bramki wybił Zlatan Ibrahimović.

3
2
86'

Dużo szczęścia miał teraz Man Utd! James Ward-Prowse minął się z piłką w polu karnym po płaskiej centrze Bertranda.

1
83'
82'

Płasko sprzed pola karnego strzelił Nathan Redmond i po rykoszecie piłka sunęła obok słupka.

1
77'
77'
76'

Znakomitą okazję miał teraz Jesse Lingard, który doszedł do piłki kilka metrów przed bramką, jednak uderzył za wysoko! Forster nie musiał interweniować.

1
1
74'

Z rzutu wolnego z 27 metrów wprost w mur obrońców uderzył Zlatan Ibrahimović. Kiepska próba Szweda.

1
1
71'

Teraz zablokowane uderzenie Carricka z 17 metrów.

2
3
70'

Maya Yoshida zablokował strzał Lingarda z ostrego kąta.

1
2
67'

Gra się wyrównała, Manchester United nieco przebudzony i też próbuje teraz zaatakować.

3
1
63'

Co za okazja Southampton! Oriol Romeu główkował z kilku metrów w słupek!

8
2
63'

Cedric Soares zagrywał na 5. metr do Bertranda i ten pewnie trafiłby do siatki, gdyby nie przytomna interwencja Valencii.

2
1
61'

Oriol Romeu w walce o piłkę uderzył łokciem w twarz Herrerę. Zawodnik Świętych miał wielkie szczęście, że nie zobaczył za to drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartki.

2
2
59'

Anthony Martial podał w tempo do Ibrahimovicia, ale strzał Szweda z ostrego kąta przytomnie obronił Fraser Forster. To mogło być 3:2 dla MU.

2
56'

Żółtą kartkę za faul na Carricku otrzymał Nathan Redmond.

Southampton FC
1
2
54'

Czerwone Diabły są zagubione, a ekipa Świętych próbuje to wykorzystać.

1
3
50'

Zablokowany strzał Gabbiadiniego z narożnika pola karnego. Święci kontynuują natarcie!

2
2
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
48'

Gol! Strzelił Manolo Gabbiadini.

Niesamowite! Już 2:2! Gabbiadini dopadł do piłki w zamieszaniu po rzucie rożnym i uderzył tak precyzyjnie, że De Gea nawet nie interweniował!

5
19
48'

Soczysta bomba Redmonda z ostrego kąta i z wielkim trudem odbił piłkę David de Gea!

1
46'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Michael Carrick.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Gol! Strzelił Manolo Gabbiadini. Asystował mu James Ward-Prowse.

Święci wracają do gry! Z prawego skrzydła na 5. metr dośrodkował płasko Ward-Prowse i piłkę do siatki skierował Gabbadini.

45'

Doliczone 2 minuty.

1
1
42'

Z rzutu wolnego dośrodkował James Ward-Prowse, ale skutecznie we własnym polu karnym interweniował Zlatan Ibrahimović.

6
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Jesse Lingard.

Manchester United
5
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jack Stephens.

5
38'

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Marcos Rojo.

2:0! Świetną kombinacyjną akcję przeprowadził teraz Manchester United, Rojo podał na środek pola karnego do Lingarda, a ten trafił do siatki lekkim, ale precyzyjnym płaskim strzałem.

28
3
38'

Cedric Soares zablokował dośrodkowanie Martiala z lewej strony pola karnego.

1
2
35'

Mogło być 1:1! W zamieszaniu po rzucie rożnym Jack Stephens zrezygnował ze strzału z ostrego kąta, zamiast tego podał do Yoshidy, ale bardzo przytomnie przeciął to Marcos Rojo.

4
1
32'

Teraz De Gea na raty obronił płaskie uderzenie Tadicia z 18 metrów.

4
1
31'

Manolo Gabbiadini zablokowany przy próbie dośrodkowania z prawej strony pola karnego.

3
1
28'

Zza pola karnego kąśliwie uderzył James Ward-Prowse i David de Gea zmuszony do sporego wysiłku.

4
2
28'

Southampton próbuje odpowiedzieć na gola dla Czerwonych Diabłów, jednak brakuje sytuacji pod bramką De Gei.

5
1
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ander Herrera.

3
12
21'

Z prawego skrzydła groźnie centrował James Ward-Prowse, przeciął to jednak Chris Smalling.

3
2
19'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović.

1:0 dla Czerwonych Diabłów! Niemal perfekcyjnie z rzutu wolnego z 25 metrów przymierzył Ibrahimović, piłka przeleciała nad murem i wpadła do siatki przy słupku.

48
2
18'

Żółtą kartkę za faul na Herrerze otrzymał Oriol Romeu.

11
17'

Faworyzowany Manchester United na razie nie zachwyca, co więcej powinien już przegrywać, gdyby nie "wielbłąd" sędziów.

2
7
14'

Od kilku minut zdecydowaną przewagę mają Święci.

2
6
11'

Po płaskim podaniu Soaresa, do siatki z najbliższej odległości trafił Manolo Gabbiadini, jednak sędzia uznał, że Włoch był na spalonym i gol nie został uznany. To błąd! W pułapkę ofsajdową dał się złapać tylko Bertrand, który nie absorbował De Gei.

4
1
1
3
9'

Przyblokowany płaski strzał Redmonda sprzed pola karnego i piłka minęła słupek.

4
2
6'

Gra toczy się w środku pola. Man Utd dłużej przy piłce.

7
4'

Fraser Forster odbił piłkę po potężnej bombie Pogby z 25 metrów.

2
5
4'

Czerwone Diabły zaczęły dość spokojnie, to Southampton próbuje zaatakować od pierwszych minut.