Atletico Madryt
18
7
90+2'

Mogła być kopia bramki dla Atletico! Po zgraniu głową Godina do piłki nie doskoczył jednak Torres.

10
10
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Javier Mascherano.

11
9
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

10
7
90'

Trwa wielki napór Atletico! Jasper Cillessen wypiąstkował piłkę pod nogi Gameiro, który z półwoleja strzelił obok bramki.

9
6
90'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi.

FC Barcelona
7
18
89'

Znów blisko! Antoine Griezmann huknął jak z armaty z dystansu i piłka dosłownie o centymetry minęła słupek bramki Barcy!

6
11
88'

Po uderzeniu Filipe Luisa piłkę na raty złapał Jasper Cillessen.

5
6
85'

Fernando Torres!!! Mascherano stracił piłkę na linii własnego pola karnego, ale napastnik Atletico strzelił po ziemi tuż obok słupka!

10
9
85'

Żółtą kartkę otrzymał Gabi.

16
5
84'

Bardzo intensywna końcówka meczu! Oba zespoły atakują!

7
1
82'

I znów groźnie pod bramką Barcy! Po dośrodkowanie Filipe Luisa w wielkim stylu piętką uderzył Fernando Torres. Doświadczony napastnik strzelił obok słupka.

10
6
81'

To mogła być najładniejsza bramka meczu! Po centrze Griezmanna do strzału przewrotką złożył się Kevin Gameiro, jednak piłka jedynie prześlizgnęła się po jego piszczelu.

6
4
79'

Tym razem z dogodnej pozycji uderzył Neymar. Piłka poleciała wyraźnie nad bramką.

1
6
77'

Kapitalna akcja Messiego! Argentyńczyk wymanewrował kilku rywali na małej przestrzeni, oddał piłkę do Neymara, który skiksował i zmarnował piękny rajd kolegi z ataku.

6
6
76'

Cóż to był za strzał?! Lionel Messi z rzutu wolnego posłał bombę w światło bramki, ale Miguel Angel Moya po kapitalnej interwencji sparował piłkę na poprzeczkę!

13
4
75'

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann.

8
8
72'

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Rafinha.

71'

Trwają ataki Atletico. Przypomnijmy, że rewanż na Camp Nou odbędzie się za tydzień.

5
2
67'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Barcelony po dośrodkowaniu Torresa. Yannick Ferreira Carrasco najpierw nie trafił w piłkę, a następnie z przewrotki posłał ją nad poprzeczką bramki gości.

6
2
65'

Antoine Griezmann zza pola karnego strzelił po ziemi obok bramki. Ależ mecz się zrobił po kontaktowym golu dla Atletico.

7
2
64'

Neymar został ukarany za uderzenie rywala łokciem. To jego 3. żółta kartka w tym sezonie Pucharu Króla, więc w rewanżu nie będzie mógł zagrać.

5
11
64'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar.

4
8
63'

Powinno być 2:2!!! Po strzale z najbliższej odległości Griezmanna nogami instynktownie obronił Jasper Cillessen!

6
3
61'

Andre Gomes strzelił z dystansu, lecz bardzo dobrze interweniował golkiper Atletico. Robi się bardzo ciekawie w Madrycie!

3
2
59'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Diego Godin.

Bramka dla Atletico! Po rzucie wolnym Godin odegrał główką na 6. metr, a tą samą częścią ciała do siatki trafił Griezmann!

35
29
59'

Atletico. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Nicolas Gaitan.

58'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Denis Suarez.

55'

Kapitalna akcja Javier Mascherano! Argentyńczyk pobiegł z własnej połowy, minął dwóch rywali i z dystansu strzelił w bramkarza.

4
2
54'

Kolejna akcja z udziałem Torresa. Strzał z powietrza napastnika Atletico został jednak zablokowany.

6
1
52'

Bardzo dobry początek II połowy w wykonaniu Atletico. Sporo ożywienia wprowadził Fernando Torres.

2
4
51'

Po zblokowanym strzale Koke Atletico miało kolejny rzut rożny, z którego ostatecznie nie wynikło żadne zagrożenie.

4
1
50'

Powinna być bramka dla Atletico!!! Gabi znalazł się sam przed golkiperem, ale kapitalnym powrotem popisał się Jordi Alba, który zablokował strzał pomocnika Atletico. Kibice gospodarzy już widzieli piłkę w siatce!

4
1
46'

Początek II połowy.

4
1
46'

Atletico. Schodzi: Sime Vrsaljko. Wchodzi: Fernando Torres. W takiej sytuacji na prawą stronę obrony cofnie się Juanfran.

42'

Bardzo ładnie z linii pola karnego uderzył Koke, a piłka prześlizgnęła się po górnej siatce bramki Barcy.

6
2
41'

Luis Suarez huknął z dystansu, jednak został zablokowany. Barcelona atakuje i pachnie kolejnym golem dla gości!

8
1
40'

Z rzutu wolnego z dobrej pozycji wyraźnie nad bramką uderzył Lionel Messi.

7
7
39'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Savić.

7
5
39'

Po rzucie rożnym źle na krótkim słupku główkował Ivan Rakitić.

7
1
39'

Nerwy puszczają również piłkarzom Atletico, którzy coraz częściej ostro atakują gości.

4
2
37'

Nerwowa atmosfera na stadionie Atletico. Gospodarze popełniają błędy i nie potrafią przecisnąć się przez świetnie ustawiony mur rywali. Na trybunach słychać pierwsze gwizdy.

8
1
33'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Kapitalny strzał Argentyńczyka i mamy 2:0! Napastnik Barcy huknął z ponad 20 metrów, a piłka zanim wpadła do siatki, odbiła się jeszcze od słupka!

63
21
31'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez.

6
5
27'

Świetna okazja dla Barcelony! Do groźnej sytuacji wyszedł Luis Suarez, ale zamiast strzelić, podawał niepotrzebnie do Neymara. Urugwajczyk miał przed sobą tylko golkipera!

4
5
24'

Neymar wpadł z lewego skrzydła do środka i strzelił po ziemi między nogami defensorów. Miguel Angel Moya spokojnie złapał piłkę.

5
2
23'

Po naporze Atletico, który nie przyniósł większego zagrożenia pod bramką gości, to głosu zaczęła dochodzić Barcelona.

6
2
20'

Ciekawe i intensywne widowisko w Madrycie, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

8
2
17'

Atletico prezentuje się z całkiem dobrej strony, ale bardzo dobrze swoje zadania defensywne wypełniają Javier Mascherano i Gerard Pique, którzy blokują kolejne zagrania rywali.

8
2
14'

Po stracie bramki do ataków ruszyło Atletico. Gospodarze chcą szybko doprowadzić do remisu.

6
7
11'

Po bezpośrednim wyrzucie z autu znów z główki uderzył Diego Godin. Jasper Cillessen spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

8
2
8'

I odpowiedź Atletico. Diego Godin w dobrej sytuacji główkował obok słupka!

11
5
6'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Javier Mascherano. Cóż za kapitalna akcja Luisa Suareza!!! Mascherano wślizgiem odebrał piłkę na własnej połowie, a Urugwajczyk popędził z środkowej linii z błyskawiczną kontrą. Napastnik Barcy na pełnej prędkości minął dwóch rywali i strzelił obok bezradnego golkipera. Majstersztyk!

81
46
3'

Pierwszy ostry faul jednego z graczy Atletico, kibice bardzo głośno wspierają gospodarzy. Będzie gorąco!

8
7
Jak zakończy się spotkanie między Atletico i Barceloną?
Wygraną Atletico
Remisem
Wygraną Barcelony
14
5
20:18

Co ciekawe, w 8 ostatnich latach za każdym razem w finale rozgrywek znajdowała się FC Barcelona (6 razy) bądź Atletico (2 razy). W tym czasie nie doszło jednak do bezpośredniego starcia między tymi ekipami.

4
1
20:18

Spotkanie poprowadzi Ricardo De Burgos Bengoetxea.

3
3
20:18

Jeszcze gorsza sytuacja jest w zespole Atletico. Z powodu urazów nie mogą zagrać Jan Oblak, Jose Maria Gimenez, Tiago Mendes i Andres Fernandez, z kolei na PNA jest Thomas Partey.

5
1
20:18

W zespole Barcelony brakuje dwóch kluczowych pomocników, którzy są kontuzjowani - Andresa Iniesty i Sergio Busquetsa.

4
1
20:18

W poprzedniej rundzie Atletico wyeliminowało Eibar (w dwumeczu 5:2), z kolei FC Barcelona okazała się lepsza od Realu Sociedad (6:2).

4
20:18

O 21:00 zacznie się pierwszy półfinałowy mecz Pucharu Króla. Rewanż odbędzie się już za tydzień na Camp Nou.