Roma. Schodzi: Bruno Peres. Wchodzi: Juan Jesus.

Doliczone zostały 4 minuty.

88'

Ponownie zagotowało się między piłkarzami. Patric złośliwie kopnął Nainggolana i Belga musieli odciągać koledzy z zespołu.

87'

Dynamiczna akcja przeprowadzona prawą stroną boiska. W pole karne wbiegł Sergej Milinković-Savić i dograł na 10. metr. Strzału jednak nie obejrzeliśmy, wcześniej gwizdek i spalony.

85'
85'

Piłkarze Romy szanują piłkę. Pojawia się już gra na czas. Nawet Szczęsny celebruje każde wybicie od bramki.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Peres. Kara za odkopnięcie piłki po gwizdku.

81'

Lazio. Schodzi: Dusan Basta. Wchodzi: Patric.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Parolo. Faul na Emersonie.

77'

Gol! Strzelił Radja Nainggolan. Asystował mu Daniele De Rossi.

Zaskakujący strzał z 30 metrów i piłka w sieci po raz drugi. Belg uderzył mocno i precyzyjnie. Wyciągnięty Federico Marchetti bardzo się starał, ale nie sięgnął futbolówki.

73'

Kocioł w polu karnym Szczęsnego. W gąszczu nóg miejsca do strzału szukał Sergej Milinković-Savić, ale jego uderzenie z kilku metrów zablokował Manolas.

71'

Nerwowo zrobiło się na Stadio Olimpico.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Senad Lulić.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Strootman. Kara za niesportowe zachowanie.

66'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Danilo Cataldi. Rezerwowy ukarany za niesportowe zachowanie.

66'

Wielka awantura na boisku! Rezerwowy Cataldi przewrócił cieszącego się z gola Strootmana.Chwilę wcześniej strzelec gola oblał wodą jednego z rywali.

64'

Gol! Strzelił Kevin Strootman. Wallace postanowił kiwać na linii własnego pola karnego i Lazio zapłaciło za to najwyższą cenę. Odbiór Strootmana i pewnie wykorzystana "setka".

63'

Szybka odpowiedź Lazio w postaci prostopadłego podania i uruchomienia Immobile. Włoch zgubił Fazio, ale w ostatniej chwili zablokował go Manolas.

61'

Powinno być 0:1! Piłka zagrana w punkt z lewego skrzydła przez Nainggolana. Z kilku metrów głową uderzał zupełnie osamotniony Edin Dzeko. Piłka odbiła się przed bramkarzem, ale ten zdołał ją jeszcze intuicyjnie odbić!

58'

Strzał z ostrego kąta w wykonaniu Emersona. Marchetti pilnował krótkego rogu i pewnie zatrzymał piłkę.

55'

Cóż za "bomba" Andersona z 20 metrów. Wallace nie zdążył się schylić i oberwał piłką. Chwila przerwy na dojście do siebie, a następnie grę wznowi Szczęsny.

53'

Pierwsza w tym meczu okazja dla Dzeko. Dobrze odnalazł go w polu karnym Radja Nainggolan. Uderzoną głową piłkę "przytulił" do piersi Federico Marchetti.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Ruediger. Faulowany był Keita.

50'

Pierwszy celny strzał w drugiej połowie. Z 22 metrów uderzył Marco Parolo. Futbolówka leciała w sam środek bramki, więc interwencja Szczęsnego była koniecznością.

1
49'

Zabawy obrońców Lazio skończyły się stratą blisko własnej bramki. Roma jednak nie skorzystała ze sposobności.

1
46'

Początek II połowy. Czas na lepszą grę, bo remis nikogo tu nie urządza.

1
45'

Arbiter doliczył 2 minuty.

1
43'

Końcówka pierwszej połowy zupełnie bez emocji. Gra toczy się w okolicach koła środkowego.

1
40'

53% - 47%. Posiadanie piłki na korzyść AS Romy.

1
39'

Od pewnego czasu piłkarze nie stworzyli sobie dobrej okazji. Długie podania na Dzeko nie zdają egzaminu. Po drugiej stronie nieco zgasł Immobile.

1
36'

Kostas Manolas zwija się z bólu na 40. metrze przed własną bramką. To efekt powietrznego zderzenia z Milinkoviciem-Sawiciem.

3
33'

Centra Emersona i strzał Dzeko. Piłka ledwo doturlała się do bramki, ale nic w tym dziwnego. Bośniak uderzył ją tyłem głowy z nieprzygotowanej pozycji.

2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Biglia. Faul na Peresie.

1
30'

Jednak nie! Sędzia główny zmienił decyzję. Tylko rzut wolny tuż przed polem karnym. Co ciekawe wydaje się, że w całej tej sytuacji Peres po prostu się poślizgnął.

1
29'

Kontrowersyjna decyzja aritra. Po konsultacji sędziowskiej będzie jedenastka dla Romy!

1
27'

Dobra centra Perottiego z lewej flanki. Do "główki" wyskoczył Dzeko, ale z powodzeniem przeszkadzał mu Stefan Radu.

1
25'

Ostre starcie Andersona z Emersonem. Pomocnik Lazio musi skorzystać z pomocy medycznej.

21'

Długie podanie od bramkarza. Edin Dzeko dobrze zgrał piłkę głową, ale Perotti przegrał biegowy pojedynek z Wallacem.

1
18'

Ciro Immobile ponownie sprytniejszy od defensorów Romy. Przyjął piłkę i oddał strzał z trudnej pozycji... ponownie nad bramką.

1
15'

Pierwszy kwadrans to wyrównana gra. Trudno wskazać drużynę prezentującą się lepiej.

1
13'

Groźnie w polu karnym Romy! Immobile potwornie mocno uderzył z 13 metrów, ale piłka tylko świsnęła nad poprzeczką.

1
13'

1
13'

1
13'

Groźnie w polu karnym Romy! Immobile oddał potwornie mocny strzał z 14 metrów, ale piłka świsnęła nad poprzeczką.

10'

Ponownie Szczęsny. Tym razem nie miał problemów z obroną lekkiego strzału z 20 metrów.

9'

Górna piłka za linię obrony do Keity. Senegalczyk przejął podanie, ale natychmiastowo pod nogi rzucił mu się z impetem Szczęsny. Dobra reakcja Polaka!

8'

Z prawej strony boiska na wysokości pola karnego z piłką przedarł się Basta. Płaskie wstrzelenie przed bramkę i dobra interwencja obrońców.

5'

Dwa kornery dla Lazio w odstępie minuty. Oba rozegrane krótko. Przy drugim udało się oddać strzał z woleja. Sergej Milinković-Savić nieczysto jednak trafił w piłkę.

1
2'

Stały fragment w środkowej strefie po faulu na Perottim. Centra w pole karne, ale tam zbyt agresywnie o pozycję walczył Federico Fazio.

14:25

Mecz poprzedza minuta ciszy. Uczczona zostanie pamięć ofiar katastrofy lotniczej w Kolumbii w której zginęli piłkarze brazylijskiego klubu Chapecoense.