Liga Mistrzów: II runda eliminacyjna, pierwsze mecze

Legia będzie faworytem rewanżu, jednak w Mostarze spisała się słabo.

90+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thibault Moulin.

90+2'

Zakotłowało się teraz w polu karnym mistrza Polski, na szczęście strzał Filipovicia z ostrego kąta został przyblokowany i piłkę złapał Radosław Cierzniak.

90+1'

Bezbarwnie gra Legia w końcówce spotkania. Nie zanosi się na zwycięskiego gola.

90'

Doliczone 4 minuty.

88'

Michaił Aleksandrow przesadził z siłą dośrodkowania z prawego skrzydła i akcja spaliła na panewce.

87'

HSK Zrinjski Mostar. Schodzi: Nemanja Bilbija. Wchodzi: Filip Arezina.

83'

Zeravica chciał zamknąć dośrodkowanie z lewego skrzydła, na szczęście nie sięgnął piłki, bo byłoby bardzo groźnie.

81'

HSK Zrinjski Mostar. Schodzi: Ivan Peko. Wchodzi: Milos Zeravica.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Tomislav Tomić. Niesamowite! Faulowany znów był Guilherme.

1
78'

Radosław Cierzniak złapał piłkę po głębokiej centrze Filipovicia z rzutu wolnego.

75'

Czy Legię stać będzie na jeszcze jeden zryw? Ostatnie minuty nie wyglądają zbyt optymistycznie.

73'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

70'

Kozić z najwyższym trudem obronił strzał głową Nikolicia! To mogło być 1:2!

69'

HSK Zrinjski Mostar. Schodzi: Ognjen Todorović. Wchodzi: Milos Filipović.

67'

Wyrównujący gol całkowicie zmienił sytuację na boisku, gospodarze w ataku pozycyjnym.

64'

Trudno teraz wrócić Legii do właściwego rytmu, a Bośniacy nabrali wiatru w żagle.

1
61'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Guilherme otrzymał Matija Katanec.

1
59'
57'

Gol! Strzelił Matija Katanec. Asystował mu Nemanja Bilbija.

Niestety 1:1. Z rzutu rożnego dośrodkował Bilbija, a Katanec zgubił krycie Hlouska i główkował nie do obrony.

3
1
56'

Ależ groźną sytuację stworzyli teraz gospodarze! Stojkić stanął oko w oko z Cierzniakiem, na szczęście bramkarz Legii obronił jego strzał z ostrego kąta!

53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

52'

Pewnie radzi sobie Legia, a gospodarze nie mają pomysłu jak jej zagrozić.

1
49'

Gol! Strzelił Nemanja Nikolić. Asystował mu Thibault Moulin.

Mistrz Polski na prowadzeniu! Teraz podawał Moulin, Nikolić miał podobną pozycję, ale nie podnosił tak bardzo piłki i wyszedł mu idealny strzał, przy którym Kozić był bez szans!

2
49'

Ondrej Duda podał prostopadle do Nikolicia, ten oddał mocny strzał z narożnika pola karnego, lecz nad poprzeczką.

1
1
46'

Malarz musiał zejść z boiska ze względu na problemy z łydką.

1
46'
46'

Początek drugiej połowy.

18:09

Legia była lepsza, miała kilka sytuacji, ale jeśli myśli o zwycięstwie, musi podkręcić tempo. Rywal nie jest groźny, piłkarsko zdecydowanie odstaje od mistrza Polski.

45'

Doliczone 3 minuty.

45'

Zbyt głęboko z rzutu wolnego dośrodkował Guilherme i Kozić wypiąstkował piłkę.

44'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Tomasz Jodłowiec.

1
43'

Brutalnie grają gospodarze. Teraz w nos został trafiony Łukasz Broź i musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

41'

W bocznym sektorze szarżował Ondrej Duda, nic jednak nie wskórał.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Bilbija. Znów faulowany Guilherme.

1
37'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Guilherme otrzymał Ognjen Todorović.

1
35'

Spod końcowej linii dośrodkował Guilherme, znakomitą okazję mógł mieć Ondrej Duda, lecz nie opanował piłki i zabrakło strzału.

33'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Bilbija.

31'

Żółtą kartkę za faul na Guilherme otrzymał Pero Stojkić.

1
29'

28'

Odpowiedź Legii: dynamicznie w pole karne wpadł Adam Hlousek, ale chybił uderzeniem z ostrego kąta.

27'

Pogubili się teraz legioniści, w dobrej sytuacji znalazł się Mesanović, ale rozpaczliwym wślizgiem sytuację uratował Arkadiusz Malarz.

23'

Tomasz Jodłowiec szukał pozycji przed polem karnym, szybko jednak osaczyli go rywale i stracił piłkę.

1
21'

Koszmarne dośrodkowanie Guilherme z rzutu wolnego z narożnika boiska. Bez zagrożenia.

19'

Legia trochę spuściła z tonu, nie ma niestety wielkiego widowiska.

1
17'

Dobrą okazję mieli teraz Bośniacy, na szczęście uderzenie Peko z 14 metrów zostało zablokowane.

13'

Legia sprawia lepsze wrażenie, gospodarze rzadko znajdują się pod bramką Malarza.

10'

Co za okazja Nikolicia! Węgier dostał świetne podanie do Hlouska, miał sporo miejsca w polu karnym, jednak zbyt długo układał sobie piłkę do strzału i został zablokowany.

8'

Sprzed pola karnego uderzył Thibault Moulin. Kozić nie musiał jednak interweniować, bo po rykoszecie piłka minęła bramkę.

6'

Bilbija egzekwował rzut wolny z 25 metrów, ale trafił w jednego z zawodników stojących w murze.

4'

Legia przeważa i prowadzi atak pozycyjny, nie oglądamy jednak szaleńczego tempa.

2
2'

Legia egzekwowała pierwszy rzut rożny, po którym niecelnie uderzył Tomasz Jodłowiec.