1:4
Zakończony
Arka Gdynia
komentarz

Ostatni gwizdek. Bezdyskusyjna dominacja Arki Gdynia potwierdzona dużą ilością goli. Rozwój jedynie asystował.

90'

Arbiter doliczył 2 minuty.

1
90'

Gol! Strzelił Przemysław Gałecki.

Honorowe trafienie Rozwoju. Po centrze Wróbla z rzutu rożnego powstało duże zamieszanie, z którego pożytek uczynił katowicki rezerwowy. Płaski strzał z 7 metrów znalazł drogę do siatki.

2
88'

Z dystansu uderzył Sangoy, ale piłka przeleciała dwa metry obok prawego słupka.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Kozłowski. To efekt faulu na Bożoku.

2
85'

Dobrze zapowiadająca się kontra Arki przeprowadzona prawą flanką. Dobre podanie do wbiegającego w pole karne Nalepy, ale ten źle zabrał się z piłką.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Gałecki. Odłożona kartka dla rezerwowego Rozwoju.

82'

Prostopadłe podanie na wolne pole i Gaston Sangoy znalazł się sam przed Pawłowskim. Mocny strzał, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką.

79'
2
77'

. Schodzi: Adam Czerkas. Wchodzi: Sebastian Gielza.

2
77'
2
76'

Gol! Strzelił Miroslav Bożok. Asystował mu Dariusz Formella.

Zupełnie rozklepana obrona Rozwoju. Kakoko zagrał tak, że Formella z Bożokiem znaleźli się sami przed bramkarzem. To musiało skończyć się czwartym trafieniem.

2
74'

Rośnie przewaga gości i wydaje się, że kolejne bramki wiszą w powietrzu. Przed momentem, po podaniu Sochy z prawej strony boiska, w piłkę nie trafił osamotniony na 10. metrze Dariusz Formella.

71'

Błyskawiczna kontra Arki zakończona płaskim strzałem z 18 metrów w wykonaniu Siemaszki. Wojciech Pawłowski bez większych kłopotów zatrzymał piłkę.

70'

. Schodzi: Michał Gałecki. Wchodzi: Filip Kozłowski.

2
67'
2
66'
2
63'

Świetnie piłkę rozprowadził Szwoch, a podanie od pomocnika chytrze przepuścił Formella. Futbolówka trafiła do Warcholaka, który huknął w kierunku Pawłowskiego. Okazało się, że bramkarz doszedł już do siebie po klopsie sprzed kilku minut. Widowiskowa obrona mogła się podobać!

59'

Jaroszek wypracował sobie pozycję do oddania strzału, ale posłał piłkę tuż nad poprzeczką.

58'

Szansa gospodarzy. W dogodnej sytuacji znalazł się Patryk Kun, ale jego uderzenie z ostrego kąta, w ostatniej chwili zablokował jeden z rywali.

1
56'

Gol! Strzelił Tadeusz Socha.

Kompromitujące zachowanie Pawłowskiego! Po podaniu Kakoko do Siemaszki, bramkarz przechwycił piłkę i chciał szybko wznowić grę. Zrobił to jednak tak, że wypuścił futbolówkę prosto pod nogi Sochy, a ten z uśmiechem na ustach skierował ją do pustej bramki.

2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Marcjanik. Obrońca faulował Czerkasa.

50'

Dwie próby strzałów z dystansu. Najpierw Siemaszko, później Kakoko, ale za każdym razem na drodze piłki stawali rywale.