1
3
90+12'

Gol! Strzelił Imad Rondić. Asystował mu Antoni Klimek.

W aż 13 doliczonych minutach Widzew zamknął mecz strzałem na 3:1. Cracovia atakowała chaotycznie i pozostawiała bardzo dużo miejsca na własnej połowie boisko. Skorzystał z tego Imad Rondić, który przymierzył do bramki po drugiej asyście Antoniego Klimka. Krótka akcja bramkowa rozpoczęła się od katastrofalnej straty Mikkela Maigaarda.

25
20
3
2
90+10'

Dużo miejsca na boisku, a spieszy się głównie gospodarzom.

1
1
1
1
90+8'

Ostatnie ataki tego spotkania i ciekawiej wyglądają kontrataki Widzewa Łódź niż rozegrania Cracovii.

5
4
2
90+6'

Żółtą kartkę otrzymał Antoni Klimek za odkopnięcie piłki po gwizdku.

Widzew Łódź
1
2
2
3
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Hanousek za ostre przewinienie.

Widzew Łódź
1
1
1
3
90+1'

Cracovia. Schodzi: Jakub Jugas. Wchodzi: Patryk Janasik.

90+1'

Cracovia. Schodzi: Otar Kakabadze. Wchodzi: Ajdin Hasić.

90+1'
90+1'
90'

Doliczone 13 minut do podstawowego czasu.

1
1
2
7
8
86'

Mało czasu pozostało Cracovii na poprawienie wyniku.

1
1
1
3
84'

Gol! Strzelił Fran Alvarez. Asystował mu Antoni Klimek.

Po dodatkowej przerwie w meczu padła bramka na 2:1 dla Widzewa Łódź. W 84. minucie Fran Alvarez pokonał Henricha Ravasa precyzyjnym strzałem z kilkunastu metrów. Dostał podanie od przytomnego Antoniego Klimka, który zwodem poradził sobie z przeciwnikiem i kapitalnie wypatrzył południowca.

25
20
1
2
3
83'
81'

Ładna akcja Widzewa Łódź, trochę pomogli gospodarze, ale ostatecznie Imad Rondić nie skorzystał z dogodnych okoliczności i nie pokonał swoim miękkim uderzeniem Henricha Ravasa.

2
1
1
78'

Szarpany zrobił się ten mecz, nic ciekawego nie dzieje się na boisku.

1
4
75'

Teoretycznie pozostał kwadrans do zakończenia meczu, ale będzie drugie tyle doliczonego czasu.

5
2
1
72'

W transmisji telewizyjnej nie było widać, można powiedzieć tradycyjnie, co działo się konkretnie na trybunach stadionu. Zgodnie ze słowami Żelisława Żyżyńskiego, coś zapłonęło ponad sektorem gości. Pojawiła się policja zamiast straży pożarnej i gra została wznowiona po 11 minutach.

4
1
1
1
70'

Trwa przerwa w meczu.

1
2
1
3
4
67'

I jeszcze są biegacze na dachu stadionu.

9
6
4
2
66'

Który to już w tej kolejce mecz przerwany na przewietrzenie stadionu? Gdyby ktoś oglądał wszystkie w kolejce, to z samych przerw uzbiera się gratisem 10. spotkanie.

7
4
3
64'

Zadymiło się z powodu fajerwerków.

8
4
3
2
4
63'

Widzew Łódź. Schodzi: Kamil Cybulski. Wchodzi: Hillary Gong.

1
62'

W 62. minucie poprawiał Benjamin Kallman, ale nie skompletował dubletu z powodu interwencji Rafała Gikiewicza.

4
1
1
1
1
61'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Zabrakło tam przekonania, że uda się wepchnąć piłkę do bramki Henricha Ravasa.

1
3
1
60'

To już godzina meczu za zespołami.

1
2
1
1
57'

Zabrakło porozumienia na ostatnim etapie ataku Pasów.

3
55'

Odpowiedź zza pola karnego zawodnika Widzewa Łódź. Tym razem Marek Hanousek, ale jego uderzenie okazało się jeszcze bardziej niedokładne niż to Mikkela Maigaarda.

1
53'

Poważne ostrzeżenie od Mikkela Maaigarda dla stojącego w bramce przyjezdnych Rafała Gikiewicza.

1
1
51'

Cracovia chciała rozpocząć drugą połowę meczu od równie mocnego uderzenia jak pierwszą. I nawet miała szansę na zdobycie gola prawie równie wcześnie. Piłka zatrzymała się jednak na poprzeczce po zaskakującym uderzeniu zza pola karnego Mikkela Maigaarda.

2
2
50'

Zabrakło zawodnika zdolnego do oddania uderzenia po dośrodkowaniu Jakuba Sypka. Cracovia chciała rozpocząć drugą połowę spotkania od równie mocnego uderzenia, ale wynik nie zmienił się w pięciu minutach po zmianie stron.

1
49'

Po dwa napomnienia dla zawodników obu zespołów.

1
1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Otar Kakabadze za ostre przewinienie.

2
2
1
1
3
47'

Pora na emocje związane z drugą połową spotkania. Przed przerwą oba zespoły zadały sobie po jednym mocnym uderzeniu. Benjamin Kallman i Jakub Łukowski pozbawili czystego konta bramkarza przeciwnika.