Wreszcie nieco oddechu złapali Rumuni. Oddalili grę od własnej bramki.

1
1
1
82'

Słowacy dłużej utrzymują się przy piłce na połowie przeciwnika. To oni wyglądają na zespół, któremu bardziej zależy na wygranej.

4
3
3
3
3
81'

Dziesięć minut do końca. Jeden gol może wywrócić sytuację w tej grupie o 180 stopni.

3
3
2
3
3
79'

Czy któraś z drużyn zaatakuje i ruszy po zwycięskiego gola?

3
3
2
2
3
78'
David Duris #20
1
1
76'

Na strzał z dalszej odległości zdecydował się Vavro. Bardzo niecelnie.

74'

Przeliczył się Skriniar we własnym polu karnym. Zlekceważył sytuację, o mało co nie sprezentował stuprocentowej sytuacji przeciwnikowi. Na jego szczęście zdołał ostatecznie wybić piłkę.

1
1
73'

Nie spieszy się jednym i drugim. Remis satysfakcjonuje zarówno Słowację, jak i Rumunię.

3
1
2
70'
David Strelec #18
1
70'
70'

W tej chwili kolejność w grupie wygląda tak: 1. Rumunia, 2. Belgia, 3. Słowacja, 4. Ukraina.

3
1
69'

Pokazał się Man. Dostał niemalże idealne podanie od Dragusina, ale czujny był Dubravka i w porę wyszedł na przedpole.

68'

Coraz trudniejsze warunki do gry. Robią się kałuże na boisku.

2
66'

Rumunia. Schodzi: Denis Dragus. Wchodzi: George Puscas.

George Puscas #9
Denis Dragus #19
1
1
1
66'
Dennis Man #20
65'

Haraslin! Ależ było blisko. Akcja w jego stylu, złamanie do prawej nogi i uderzenie centymetry obok dalszego słupka!

1
1
1
64'

Szansa dla Słowacji! Nita broni nogami uderzenie Streleca z piętnastu metrów!

1
1
2
2
62'

Już nie upał, a ulewa we Frankfurcie. Zmienne warunki.

1
2
1
3
1
61'

Po chwili jeszcze huknął Dragus i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką!

1
2
1
1
1
61'

Razvan Marin strzelał z osiemnastu metrów, ale czujny w bramce był Dubravka.

1
1
1
1
1
58'
56'

Nudy na boisku we Frankfurcie.

2
53'

Na razie Słowacja jest dłużej przy piłce, ale wynika z tego niewiele.

3
1
1
1
52'

Akcja Haraslina lewym skrzydłem. Złamał na prawą nogę, wbiegł w pole karne, ale strzelił za lekko i nie dał rady pokonać bramkarza.

2
3
1
48'

Na razie niewiele się dzieje po przerwie.

2
46'

Gramy!

2
czas Druga połowa
45+3'
1
45+2'

Haraslin z rzutu wolnego... źle. Piłka wybita przez żadnych problemów.

2
4
3
4
1
45+1'

Pekarik faulowany przez Burcę. Będzie okazja dla Słowacji, rzut wolny z bocznej strefy.

1
45+1'
Andrei Burca #15
Rumunia
45'

45'

Po straconym golu Słowacja nie potrafi przedostać się pod pole karne przeciwnika.

1
43'

Ależ kontratak Rumunii. Stracił piłkę Kucka, rywal momentalnie przeszedł do ataku, jednak Dragus zachował się bardzo samolubnie i strzelił niecelnie z szesnastu metrów.

1
41'

Bancu ruszył lewą flanką, miał trochę miejsca, ale kompletnie nie wyszło mu dośrodkowania. Piłka poleciała w trybuny.

40'

I od razu mamy zmianę obrazu gry. Rumuni przejęli inicjatywę, starają się poszanować piłkę, wymienić większą liczbę podań.

3
1
37'

Razvan Marin. Ależ huknął z jedenastu metrów. 1:1!

7
2
2
3
10
36'

W tej sytuacji kartka dla Hancko została anulowana.

2
1
1
1
1
36'

Zmiana decyzji - rzut karny!

5
4
2
2
4
35'

VAR to jeszcze sprawdza.

1
3
35'

Sytuacja stykowa, niemalże na linii.

34'

Hagi faulowany przez Hancko... sędzia uznał, że tuż przed linią pola karnego.

33'

Ratiu pokusił się o strzał z dalszej odległości. Celnie, nawet mocno, ale po raz kolejny w sam środek. Dubravka łapie piłkę.

31'

Słowacy wciąż atakują. Rumunia ma problem, by dłużej utrzymać się przy piłce.

29'

W tym momencie Słowacja jest na pierwszym miejscu w grupie.

2
2
28'

Słowaccy kibice domagają się kolejnych goli.

2
1
26'

I od razu sędzia zarządził przerwę na picie.

1
3
24'

Gol! Strzelił Ondrej Duda. Asystował mu Juraj Kucka.

Słowacja na prowadzeniu! Było trochę tych wrzutek z bocznych sektorów i w końcu przyniosły one efekt. Kucka zagrał idealnie, a Duda uderzył po koźle i trafił przy dalszym słupku.

20
5
2
1
3
23'

Stanciu poszukał uderzenia zza pola karnego. Celnie, natomiast idealnie w środek bramki. Pewnie broni Dubravka.

22'

Kolejny stały fragment gry dla Słowaków. Dośrodkowanie Haraslina, lekko trącił piłkę Hancko i zabrakło centymetrów, by Słowacy cieszyli się z gola!

20'

Cóż, widowisko nie jest zbyt porywające. Czekamy aż się rozkręci, choć zdajemy sobie sprawę, że w tak ekstremalnych warunkach atmosferycznych nie będzie o to łatwo.

17'

Akcja Słowacji. Hancko zagrał w kierunku Haraslina, jednak ten nie opanował piłki w polu karnym. W dodatku był na spalonym.

16'

Haraslin z rzutu rożnego i pewnie piąstkował piłkę rumuński bramkarz, choć był tam mocno atakowany przez rywala.

15'

Niezmiennie optyczną przewagę mają Słowacy, natomiast groźniejsze sytuacje po stronie Rumunii.

1
13'

Rumunia miała rzut wolny z około 35 metrów. Na bezpośredni strzał zdecydował się Razvan Marin, ale zabrakło precyzji.

11'

Pierwsza doskonała szansa dla Rumunii! Piękna akcja, poklepali w polu karnym, ale techniczny strzał Ratiu świetnie obronił Dubravka! Po chwili dobitki poszukał jeszcze Hagi, jednak nie trafił w bramkę.

10'

Groźna centra Haraslina z rzutu rożnego. Doszedł do strzału Hancko, ale bardzo wyraźnie się pomylił.

9'

Czekamy na jakieś sytuacje. Na razie musimy zadowolić się średniej jakości wrzutkami z bocznych stref boiska.

1
1
7'

Stanciu zagrywał w pole karne z rzutu wolnego, był lekki rykoszet od rywala, ale piłkę przejął Dubravka.

1
6'

Na razie kocioł mamy jedynie na trybunach. Szczególnie kibice z Rumunii dają popis. Na boisku jest jeszcze spokojnie.

1
4'

Słowacja jest na razie częściej przy piłce, ale Rumunia jest bardziej konkretna, to znaczy dużo szybciej chce finalizować swoje akcje.

3'

Dośrodkowanie Ratiu z prawego skrzydła, ale Skriniar nie popełnił błędu w polu karnym i wybił piłkę.

1'

W Niemczech, podobnie jak w Polsce, bardzo wysoka temperatura. Warunki do gry są dziś mordercze dla jednej i drugiej drużyny.

1'

Rozpoczynamy mecz Słowacja - Rumunia!

czas Start meczu
17:53

Zawodnicy wychodzą na boisko. Czas na hymny!

1
1
17:36

Wszystkie zespoły w tej grupie mają po trzy punkty przed ostatnią kolejką. Każdy scenariusz jest możliwy. Nie wiadomo, kto awansuje i z jakiego miejsca. Będzie się działo.