Zakończony

Włochy

90+8'

Gol! Strzelił Mattia Zaccagni. Asystował mu Riccardo Calafiori.

Gooooooool. Bramka w doliczonym czasie! Mattia Zaccagni! Kompletnie nieobstawiony zawodnik oddał techniczne uderzenie po dalszym narożniku!

84
90+6'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Fagioli za odłożone w czasie przez sędziego przewinienie.

12
12
5
4
11
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Riccardo Calafiori za przerwanie faulem kontrataku Josipa Juranovicia.

Włochy
11
8
2
5
5
90+2'

Mattia Zaccagni zabrał się za wykonanie rzutu rożnego. Kolejne beznadziejne dośrodkowanie i Italia musiała chronić się przed ekspresowym kontratakiem.

10
8
2
4
5
90+1'
8
6
1
2
2
90'

Doliczone osiem minut.

4
3
10
1
2
87'

Jakość ataków Włochów woła o pomstę do niego i tak samo jak w poprzednim meczu przeciwko Hiszpanii są cieniem mistrzów Europy sprzed trzech lat. Dopiero w 87. minucie Gianluca Scamacca miał możliwość wykorzystania płaskiego dośrodkowania Federico Chiesy, ale nie wyprzedził Josipa Stanisicia.

8
3
3
2
84'

Nie tyle Italia nie atakuje, co odpiera ataki Chorwacji.

9
7
2
2
2
83'

Albo zmiany, albo kartki, poza tym rwane granie.

2
5
1
3
82'

Żółtą kartkę otrzymał Josip Stanisić za ostre przewinienie.

4
5
1
1
81'

Włochy. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Mattia Zaccagni.

81'
80'

Chorwacja. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Lovro Majer.

79'

Zmienił się obraz spotkania i reprezentacja Chorwacji zaczęła ponownie wymieniać podania. Nawet otworzyła się możliwość zdobycia gola, jednak Ante Budimir nie zdołał oddać strzału po dośrodkowaniu. To z powodu interwencji Alessandro Bastoniego.

1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Marin Pongracic za atak wślizgiem na własnej połowie boiska.

2
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania. Tylko jedna sytuacja podbramkowa Włochów była odpowiedzią na gola Luki Modricia. To niewiele, a Italia jest w wirtualnej tabeli na trzecim miejscu.

6
4
5
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Ivanusec za ostre przewinienie.

3
1
3
1
1
73'

Azzurri mieli możliwość zaszkodzenia przeciwnikom rozegraniem rzutu rożnego. Dośrodkowanie zostało wyekspediowane przez obrońcę.

1
1
2
2
70'
70'

Chorwacja. Schodzi: Luka Sucic. Wchodzi: Ivan Perisić.

3
68'

Od momentu gola spieszy się Włochom, którzy osunęli się na trzecie miejsce w grupie. Piłka sunie niemal nieustannie po połowie Chorwacji, ale tylko jedno uderzenie Alessandro Bastoniego było dużym zagrożeniem dla Dominika Livakovicia.

3
3
2
2
4
67'

Ponownie Matteo Darmian, ale zagrał prosto w nogi Dominika Livakovicia.

3
65'

Piłka trafiła w polu karnym do kompletnie nieobstawionego Matteo Darmiana. Powinien zdecydował się na uderzenie zamiast próbować przebicia się z dośrodkowaniem przez trzech przeciwników.

1
4
64'

Chorwaci niesieni dopingiem z trybun, czas będzie pracować na ich korzyść. Z kolei Włosi nerwowo, a crossowe podanie uciekło Federico Chiesie.

6
2
2
2
3
62'

Włochom powinno się spieszyć, skoro osunęli się na trzecie miejsce w grupie. Alessandro Bastoni spudłował strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

5
2
1
2
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić za przewinienie taktyczne.

14
10
6
7
9
57'
55'

Gol! Strzelił Luka Modrić.

W 55. minucie Chorwacja otworzyła wynik i wskoczyła w wirtualnej tabeli na miejsce premiowane awansem. Luka Modrić wpakował piłkę z bliska pod poprzeczkę, wykonując dobitkę strzału obronionego przez Gianluigiego Donnarummę. Po około minucie zrehabilitował się za zmarnowanie rzutu karnego. Szturm Vatrenich przyniósł efekt!

51
21
12
13
12
54'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Luka Modrić! Uderzenie obronione przez Gianluigiego Donnarummę!

12
9
10
16
15
53'

Rzut karny za zagranie ręką. Chorwacja przed szansą na gola!

21
6
3
7
3
53'

Sędzia biegnie do monitora.

3
1
1
52'

Chorwacja potrzebuje gola, przed momentem domagała się przyznania rzutu karnego. Zrobiło się gorąco.