Widzew Łódź

komentarz

To tyle od nas. Dziękujemy za uwagę. Dobrego wieczoru.

komentarz

To tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie w Zabrzu. Górnik wygrywa zasłużenie i przerywa serię Widzewa bez porażki. Ta skończyła się na sześciu meczach.

90+3'

Jeszcze przed szansą Krawczyk, który uderzał lewą nogą, ale broni Ravas. Dobitka Podolskiego zablokowana.

90+2'
1
1
3
2
5
90+1'

Minimum dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

4
3
1
90'

Akcja lewym skrzydłem, próbuje Pawłowski, ale kończy się na aucie bramkowym.

3
3
4
2
89'

Skurcze łapią jednego z graczy Górnika. Ale chyba wszystko już w porządku.

2
1
2
3
1
88'

Jeszcze okazja dla Widzewa z rzutu rożnego, ale arbiter odgwizduje faul w ataku.

9
4
2
2
2
87'

Pawłowski uderza z rzutu wolnego. Piłka leci tuż pod poprzeczkę, ale znów Bielica jest na posterunku.

10
3
1
1
86'

Shehu faulowany przez Dadoka. 20 metrów od zabrzańskiej bramki. Okazja dla Widzewa.

4
1
3
85'
85'
84'

Pawłowski przyspieszył, zagrał do Sancheza, ale po raz kolejny Bielica wykazuje się refleksem.

6
7
4
4
4
82'

Chwila oddechu. Trener Janusz Niedźwiedź sięga po zmiany. Ale to już chyba raczej walka o gola honorowego.

3
6
2
2
3
81'
4
2
2
6
6
78'
77'

Kolejna świetna okazja widzewiaków! Dośrodkowanie z prawej strony na głowę Pawłowskiego i znakomicie broni Bielica!

9
4
1
6
75'

A teraz podchodzą pressingiem zabrzanie i Żyro zmuszony do wycofania piłki do Ravasa.

7
4
3
2
74'

A na trybunach dziś 19 443 widzów.

2
2
72'
6
3
2
71'

Teraz to Sanchez próbuje samotnego rajdu, ale powstrzymuje go Bergstrom. W odpowiedzi znów Podolski z Włodarczykiem, ale kończy się to stratą piłki.

5
3
2
2
69'

Próba samotnego rajdu Pawłowskiego, lecz Dadok jest tam, gdzie być powinien.

8
2
2
67'

W odpowiedzi Letniowski próbuje strzału zza pola karnego, ale piłka daleko od światła bramki.

6
5
5
4
6
67'
5
3
2
5
66'

Ależ przyspieszenie Podolskiego w polu karnym Widzewa. W ostatniej chwili podanie do Dadoka i strzał z pierwszej piłki instynktownie odbija Ravas! Najlepsza okazja dla Górnika w drugiej połowie.

8
4
3
65'

Dośrodkowanie Janzy z rzutu wolnego spod linii bocznej, ale Bergstromowi zabrakło trochę centymetrów w powietrzu, by skierować piłkę w stronę bramki.

3
4
3
2
4
62'
62'
7
4
1
1
60'

Był moment, w którym Górnik znalazł się z piłką pod szesnastką Widzewa, lecz tym razem bez specjalnego zagrożenia.

3
1
1
2
59'
Widzew Łódź
10
4
2
1
59'

Zrobił się mały pinball w polu karnym gospodarzy. Każdy z trzech strzałów Widzewa został zablokowany. Po chwili miękka wrzutka Danielaka, lecz w porę wyszedł Bielica.

9
4
2
2
2
58'

Centra Danielaka z prawej strony, zamyka ją głową na 7. metrze Pawłowski, ale strzał odbija Bielica.

5
5
2
2
57'
4
4
6
7
55'

Wstrzelona piłka w pole karne Górnika, ale zrobiła się taka kopanina, że Jordi Sanchez chyba nie wiedział, gdzie jest.

4
4
1
2
1
53'
Widzew Łódź
9
5
2
3
52'

Próba przerzutu Pawłowskiego do Kreuzrieglera z prawej na lewą stronę, ale... ktoś tu za mocno nacisnął kwadrat (na klasycznym) lub kółko (na alternatywnym sterowaniu).

3
2
2
1
51'

Łódzki zespół próbuje grać pressingiem, jeśli nie ma piłki w drugiej połowie.

5
1
3
1
2
49'

Kreuzriegler huknął z dystansu, ale obok słupka bramki Bielicy.

4
5
4
3
1
47'

Zagranie Letniowskiego w pole karne, ale natychmiast piłka została odrzucona przez zabrzańską obronę.