(1:0)
Zakończony

Śląsk Wrocław

komentarz

Koniec meczu! Śląsk zagrał fatalnie, i mimo że Stal wielkiego spotkania nie zagrała, to spokojnie ograła rywala 2:0.

3
1
2
90+1'

Bergier przegrywa pojedynek sam na sam z Mrozkiem!

2
3
1
1
1
90'

Doliczone 3 minuty.

1
2
1
1
90'

Schwarz huknął z dystansu, ale bardzo niecelnie.

2
2
1
89'
3
1
1
89'

Stal nie ma prawa wypuścić tego prowadzenia.

2
1
86'

Lebedyński z Makiem ruszyli we dwóch na bramkę Śląska, ale ten pierwszy nie wiedział co zrobić z piłką, więc posłał ją bez sensu do przodu i po akcji.

1
2
2
83'

Exposito z 20 metrów trafił w mur.

2
3
1
81'
1
2
4
81'

Matras powalił Bergiera tuż przed polem karnym. Okazja do strzału.

1
1
2
81'
80'

Takim występem Śląsk nie może liczyć, że uda mu się wywieźć choćby punkt z Mielca.

1
1
76'

Kolejna szansa przed Hamuliciem, ale napastnik znowu nie dał rady wpakować piłki do siatki.

73'

W polu karnym padł Exposito, ale sędzia zdecydowanie pokazał, że o "11" nie ma mowy.

2
1
1
1
70'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Ten gol podsumowuje występ Śląska w tym meczu. Hyjek z własnej połowy wycofywał piłkę do Szromnika, nie było to do końca odpowiedzialne, ale też bramkarz powinien sobie z tą górną piłką poradzić. Tymczasem futbolówka przeleciała mu po nodze i wpadła do siatki!

10
9
4
2
4
69'

I znowu nic. Siła rażenia Śląska jest... tzn. nie ma czegoś takiego.

1
4
1
68'

Dużo stałych fragmentów wykonuje Śląsk, ale co z tego, skoro żaden nie przyniósł gościom choćby celnego strzału.

1
2
1
66'

Wybuchł przy linii bocznej trener Stali Adam Majewski, więc sędzia Kos musiał go upomnieć.

66'
64'

Trochę z przypadku piłka trafiła do Exposito, który szukał jeszcze Verdaski, ale obrońca Śląska był na spalonym.

1
2
63'

Kolejny rzut wolny dla Śląska.

1
62'

Z dośrodkowania nic nie wyszło, do piłki zdołał jednak dopaść Schwarz, ale jego strzał został zablokowany.

1
62'

Będzie szansa dla Śląska do dogrania z rzutu wolnego.

1
58'

Nieco żywsza druga odsłona, ale bardziej wynika to z błędów indywidualnych, aniżeli lepszej gry obu zespołów.

2
2
1
55'

Tym razem Schwarz zawalił w środku pola, Vastsuk od razu wypatrzył Hamulicia, który przegrał pojedynek ze Szromnikiem. Napastnik jednak i tak był na spalonym.

1
2
2
1
52'

Na przebój poszedł Exposito, oddał celny strzał, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

4
1
1
52'

Ożywienie stara się wnieść Yeboah, ale póki co pomocnik daje więcej dymu niż ognia.

2
1
1
49'

Śląsk próbuje wysoko atakować Stal. Widać, że na początku drugiej odsłony goście chcą szybko wyrównać.