Niewiele czasu ma Stomil, kielczanie kradną cenne sekundy.

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
89'

Gol! Strzelił Hubert Szramka. Jeszcze może być ciekawie. Szybka akcja Stomilu, do odbitej piłki dopadł Szramka i efektownym uderzeniem zdobył kontaktową bramkę. 2:1!

5
88'

Końcowe fragmenty meczu. Gra toczy się w okolicach środku pola.

1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Szpakowski.

1
1
1
1
84'

Uderzał prawą nogą Łukowski, piłka poszybowała ponad bramką Stomilu.

82'

Zagranie do Monety, ale Zapytowski uprzedził wchodzącego w pole karne rezerwowego Stomilu.

1
81'

Petrović starł się z rywalem. Obyło się bez kartek.

78'

Petrović z piłką w polu karnym, ale strzał z ok. 14 metrów trafił w plecy obrońcy.

1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Shun Shibata.

Shun Shibata #15
75'

Kwadrans do końca. Nic nie wskazuje na to, aby w meczu miało coś się zmienić.

1
72'

Zagranie do Lewandowskiego, ten jednak na dość wyraźnym spalonym. Sędzia przerwał grę.

1
1
69'

Strzał Monety, piłka leciała na aut, ale Zapytowski dla pewności złapał ją.

1
1
68'

Korona Kielce. Schodzi: Jakub Górski. Wchodzi: Marko Pervan.

wchodzi Wchodzi
Marko Pervan #22
schodzi Schodzi
2
68'

Korona Kielce. Schodzi: Miłosz Strzeboński. Wchodzi: Maciej Bortniczuk.

Miłosz Strzeboński #13
1
65'

Coś starają się zdziałać jeszcze olsztynianie. Kilka zmian i siła Stomilu jest wyższa niż jeszcze kilka minut temu.

2
62'

Stomil Olsztyn. Schodzi: Jakub Mysiorski. Wchodzi: Patryk Mikita.

Jakub Mysiorski #97
1
komentarz

59'

Stomilowi pozostała gra o honor. Jednak goście na razie bez okazji na bramkę. Nie wydaje się, aby olsztynianie byli w stanie zdobyć dwie bramki i doprowadzić do remisu.

58'

Gol Zebicia ostatecznie nie został uznany. Sędzia dostrzegł spalonego. Wciąż 2:0.

1
1
55'

Z woleja uderzył Lewandowski, Bąkowski zbił piłkę na rzut rożny.

2
55'

Korona szuka trzeciego gola, który zamknie mecz. Stomil dobrze wszedł w 2. połowę, ale wszystko co dobre skończyło się po kilku minutach.

2
1
52'

Błąd obrony Stomilu, do uderzenia doszedł Petrović, ale huknął tuż ponad bramką.

1
1
50'

Po słabszym początku 2. połowy coraz więcej do powiedzenia ma Korona.

2
1
1
48'

Pyrdoł uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się od nogi Strausa i wyszła na rzut rożny.

2
47'

Mogło być groźnie pod bramką Korony. Strzał był niecelny, do tego sędzia dostrzegł spalonego.